Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cities: Skylines mekką fanów budowania miast? Przegląd ocen

7 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Cities: Skylines niespodziewanie wyrasta na jednego z faworytów przeglądów najlepszych gier 2015 roku. Mamy co prawda dopiero pierwszy kwartał, ale mało który tytuł może liczyć na tak pochlebne recenzje.

Przeczytaj cały tekst "Cities: Skylines mekką fanów budowania miast? Przegląd ocen" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze czekam na jakiś hardmode bo niestety w pewnym momencie gra staje się wyjątkowo prosta, w tej chwili dosłownie pływam w kasie i nie tyle rozwiązuje problemy co buduje żeby utopić kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Technicznie jest challenge mode (jakos tak to sie nazywa) - gdzie wymagania miasta są dość wyższe od podstawowych i nadmiar gotówki nie jest już takim problemem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2015 o 22:39, Afgncap napisał:

Jeszcze czekam na jakiś hardmode bo niestety w pewnym momencie gra staje się wyjątkowo
prosta, w tej chwili dosłownie pływam w kasie i nie tyle rozwiązuje problemy co buduje
żeby utopić kasę.

Jest mod który zwiększa poziom trudności. zobacz workshopa lub samą grę, bo jeśli pamięć mnie nie myli ten mod powinien już być razem z grą(coś jak ten mod na wielkość miast).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jeszcze czekam na jakiś hardmode bo niestety w pewnym momencie gra staje się wyjątkowo
>
> > prosta, w tej chwili dosłownie pływam w kasie i nie tyle rozwiązuje problemy co
> buduje
> > żeby utopić kasę.
> Jest mod który zwiększa poziom trudności. zobacz workshopa lub samą grę, bo jeśli pamięć
> mnie nie myli ten mod powinien już być razem z grą(coś jak ten mod na wielkość miast).

Dzieki musialem przeoczyć, już w akcie desperacji zacząłem topić miasto w kupie żeby było trochę ciekawiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować