Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najgorętsze samochody z Genewy 2015

38 postów w tym temacie

"...w 97 debiutowała na rynku taka wersja McLaren F1. Widać mają Niemcy jakieś swoje fetysze..."
Jeśli się nie mylę, to McLaren jest brytyjską firmą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem maniakiem i do jednego się przyczepię. Po kiego wafla ta wstawka o Niemcach przy McLarenie, na wskroś brytyjskiej marce, która miała tylko dwie styczności z niemiecką motoryzacją?(silnik w F1 zapożyczony z serii 7 i model SLR, najgorszy pojazd w historii marki, ale przynajmniej wygodny^^)

EDIT: Ktoś mnie ubiegł, dzięki MMjuziKPL :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "...w 97 debiutowała na rynku taka wersja McLaren F1. Widać mają Niemcy jakieś swoje
> fetysze..."
> Jeśli się nie mylę, to McLaren jest brytyjską firmą...

Oczywiście, że tak. Mój błąd. :) Poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kelner! Jeden Ford GT dla mnie, na wynos. ^^
Jak to auto pięknie wygląda - zachowuje elementy, które były kwintesencją poprzedników, jednocześnie wprowadzając nowoczesne, bynajmniej nie mniej agresywne kształty. Taki dizajn o wiele lepiej do mnie przemawia, niż chociażby nowe projekty Ferrari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bugatti widzę w ogóle się nie zmieniło. Mnie najbardziej urzekło nie Ferrari, lecz... Audi! Zawsze lubiłem sylwetkę samochodów tej marki. Cieszę się, że producenci jej nie zmieniają, bo, coby nie powiedzieć, jest ona ponadczasowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wchodzę na stronkę poświęconą grom, a tu albo jakiś redaktorzyna opisuje swoje życie
> albo pisze o samochodach/filmach/serialach, co będzie kolejne, sprawy polityczne?
>
> > Nie marudź. Niektórzy maja też inne zainteresowania niż gry. Nie podoba Ci się temat?
>
> > Nie czytaj. A pewnie zajrzałeś tu tylko żeby potrollować.
>
> Mówisz, a co ty na to, żeby kolejny artykuł był o wędkarstwie, a może wolisz nowości
> kulinarne?

Jak mnie nie będzie interesować to nawet nie będę czytał. A nie narzekał co to za artykuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koenigsegg Regera chciałbym się nim rozbijać w forzie tak jak i nowym Fordem GT :) Dziewczyny też niczemu sobie . Motoryzacja jest piękna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się koncept Audi Prologue Avant, oczywiście tylko z 30 calowymi felgami :D No i oczywiście Ferrari nie rozczarowuje - 488 GTB wygląda po prostu znakomicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie takie przeglądy cieszą. Raz, kocham motoryzację, Dwa, warto zapoznać się z furami które wkrótce mogą zarządzić w grach.

A co do artykułu - bardzo porządny tekst, tylko ciągle zastanawiam się, co autor miał na myśli z tym Chocapiciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych wszystkich autek najbardziej gustuję w Audi R8, ale druga wersja jakoś nie przemawia do mnie wyglądem zewnętrznym - za dużo kanciastych kształtów i ta siatka na masce. Natomiast wnętrze a zwłaszcza wyświetlacz uniwersalny zamiast typowych wskaźników to bardzo fajna sprawa.
A z innej beczki jestem ciekawy kiedy wyjdzie Audi R8 Mk. 2 w skali 1:24 jako model do sklejania. Sklejałem pierwszą wersję R8 jak i R8 Spyder. Oba modele to produkty Revella.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wchodzę na stronkę poświęconą grom, a tu albo jakiś redaktorzyna opisuje swoje życie
> albo pisze o samochodach/filmach/serialach, co będzie kolejne, sprawy polityczne?
>
> > Nie marudź. Niektórzy maja też inne zainteresowania niż gry. Nie podoba Ci się temat?
>
> > Nie czytaj. A pewnie zajrzałeś tu tylko żeby potrollować.
>
> Mówisz, a co ty na to, żeby kolejny artykuł był o wędkarstwie, a może wolisz nowości
> kulinarne?
Haloooo, jest to o samochodach w założeniu przyszłych gier wyścigowych, jaki więc problem? Dopóki, nie będzie tematów znacznie odbiegających od gier, tak jest to uczciwe i nie mija się z celem, prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wchodzę na stronkę poświęconą grom, a tu albo jakiś redaktorzyna opisuje swoje życie
> albo pisze o samochodach/filmach/serialach, co będzie kolejne, sprawy polityczne?
>
> > Nie marudź. Niektórzy maja też inne zainteresowania niż gry. Nie podoba Ci się temat?
>
> > Nie czytaj. A pewnie zajrzałeś tu tylko żeby potrollować.
>
> Mówisz, a co ty na to, żeby kolejny artykuł był o wędkarstwie, a może wolisz nowości
> kulinarne?
Haloooo, jest to o samochodach w założeniu przyszłych gier wyścigowych, jaki więc problem? Dopóki, nie będzie tematów znacznie odbiegających od gier, tak jest to uczciwe i nie mija się z celem, prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''Przydałby się także brelok z reklamy pewnego samochodu, w którym głowa taty przypominała synowi, że jedzie za szybko''. Nie kojarzę spotu - mógłby ktoś podrzucić linka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować