Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dzień pierwszy Intel Extreme Masters 2015 - zmiany w stosunku do zeszłego roku zaliczamy głównie na plus

8 postów w tym temacie

Kamil Ostrowski

Intel Extreme Mastes 2015 w Katowicach trwa i ma się świetnie. Ciężko już teraz podsumować całą imprezę, ale organizacyjnie postęp widać gołym okiem. Nie tylko dzięki temu, że wykorzystano pobliskie centrum konferencyjne.

Przeczytaj cały tekst "Dzień pierwszy Intel Extreme Masters 2015 - zmiany w stosunku do zeszłego roku zaliczamy głównie na plus" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artykuł całkiem fajny, może w przyszłym roku nawet się wybiorę na ESL One, bo w tym oglądałem mecze tylko na streamach twitcha i GOTV.
Zmieniłbym coś w tym zdaniu: "mieli w drugiej połowie dla wielki problem ze znalezieniem miejsca", bo chyba dziwnie brzmi.
PS Spokojnie Kamil, w tym tygodniu przybyło dwóch nowych fanów SC2 :), może uda nam się zapalić znajomych jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że następnym razem uda im się powiększyć miejsce dla kibiców CS''a. Miejsca przydało by się co najmniej 2x tyle. A tak ogólnie to super, nawet fota z kubenem zaliczona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, gdyby się dało dostać do Centrum Kongresowego bez czekania w kolejce do Spodka. Nie interesuje mnie żadna z gier rozgrywanych na turnieju, a nowy sprzęt i gry chętnie bym obejrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Iemie dwa lata temu, byłem rok temu i byłem dzisiaj. Zawsze z perspektywy osoby bez biletu. W tym roku organizacja była tragiczna. Niestety była tragiczna w tych aspektach które nie dotykają dziennikarzy, youtuberów itp tak więc nikt tego nie opisze, bo tego nie przeżyje. Po pierwsze od 8 stanie w kolejce do SPODKA w którym nic mnie nie interesowało oprócz przejścia do Centrum Kongresowego. O godzinie 12 wszedłem do środka cały zmarznięty ale szczęśliwy że mam to za sobą. Niestety w spodku następna kolejka w której stałem godzinę bo dojść do drzwi w spodku, które umożliwiały dostanie się do przejścia do centrum. W dodatku ludzie stali ubrani w kurtki a z wywietrzników przy wejściu leciało powietrze o temp. około 25-30 stopni. Jedna osoba zasłabła w czasie gdy ja stałem. Nie wiem jak później, wcześniej.Potem stanie znowu przez półtorej godziny na dworze przed wejściem do Centrum. Zero ogarnięcia jakiś barierek po prostu pchanie się do przodu na chama. Ogólnie jeden ochroniarz przy wejściu brał młodszych ludzi, dzieci na ręce i przez barierki bo stanie w kolejce byłoby dla nich niebezpieczne, ścisk niesamowity. Po dostaniu się do centrum godzine stania przy strefie cs''a żeby dostać miejsce wolne i pozwolenie od ochroniarza by pozwolił tam wejść i zająć to miejsce. Ogólnie masakra, myślę że dało się to lepiej rozplanować, bez biletu/akredytacji wejście było możliwe po 5/6 godzinach, w ostatniej kolejce nawet stali ze mną ludzie z biletami i karnetami, tak więc widzicie sami co się działo. Tak więc moim zdaniem w tym aspekcie całkowity zawód, tak jak mówie dziennikarze i inni ludzie z akredytacjami tego nie zobaczą bo ich to nie dotyczy. Jeśli ktoś przeczytał moje wypociny do końca to bardzo dziękuje i pozdrawiam.
PS. Pooglądanie walki Virtusów i inne meczyki cs''a mimo wszystko zrekompensowały mi te 6 godzin stania i jestem z tego dnia zadowolony. :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować