Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opinia: Nie płaczmy za wersjami demonstracyjnymi

108 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2015 o 16:26, lis_23 napisał:

Ring5 - obecnie gry są dosyć " ciężkie ", nawet do ok. 50GB, komu by się chciało
pobierać takiego kolosa, żeby pograć 1h?

Jeśli planuje kupno, ale się waha to czemu nie? Przy 10Mbiowym łączu to kwestia zostawienia kompa na chodzie przez dzień czy dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2015 o 16:26, lis_23 napisał:

Ring5 - obecnie gry są dosyć " ciężkie ", nawet do ok. 50GB, komu by się chciało
pobierać takiego kolosa, żeby pograć 1h?


Można przecierpieć te kilka godzin jeśli to ma zadecydować czy wydasz lub nie wydasz te 150 zł. :P Ja przynajmniej nie mam z tym problemu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2015 o 16:26, lis_23 napisał:

obecnie gry są dosyć " ciężkie ", nawet do ok. 50GB, komu by się chciało
pobierać takiego kolosa, żeby pograć 1h?


Lepsze to niż wydać xxx złotych, ściągnąć yy GB i wywalić z dysku po godzinie. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2015 o 16:26, lis_23 napisał:

Ring5 - obecnie gry są dosyć " ciężkie ", nawet do ok. 50GB, komu by się chciało
pobierać takiego kolosa, żeby pograć 1h?


Nie, no, tu juz zaczynasz chwytac sie smiesznych argumentow. Tworcy nie robia wersji demo, bo graczom by sie ich nie chcialo pobierac? Serio? To jest Twoj argument? O_o

Ale odpowiadajac na to pytanie: mnie by sie chcialo. I podejrzewam, ze wielu innym osobom rowniez. Czemu? Z kilku powodow. Po pierwsze, wersje demo bardzo czesto pobieraja osoby, ktore rozwazaja kupno gry. Jesli gra spelni ich oczekiwania i zdecyduja sie ja kupic, musza tylko odblokowac ja kodem, by moc cieszyc sie pelna wersja. Potraktujmy to jako forme preloadingu.

Po drugie, lepiej sciagnac 50 giga i przetestowac gre, niz wydawac kase na przyslowiowego kota w worku.

Po trzecie, nie mierz, prosze, rynku swiatowego nasza, lokalna miara. Srednia predkosc netu na swiecie jest nieco wyzsza, niz u nas. Za podobna lub nizsza cene. W takiej sytuacji owe 50 giga przestaje byc wielkim problemem. To kilka godzin sciagania, mozna spokojnie zostawic komputer wlaczony na noc. Zreszta to wcale nie musi byc noc! Obecnie mam lacze 120 Mbps w UPC. Sciagniecie 50 giga zajmie mi ile, godzine z hakiem? To naprawde taki wielki problem?

Dnia 16.03.2015 o 16:26, lis_23 napisał:

Skoro AC nigdy nie miał tradycji posiadania dema to skąd to oburzenie na brak dema Unity?


Proponuje przeczytac cala rozmowe jeszcze raz. To nie ja wspomnialem pierwszy o Unity, ja pisalem o serii AC jako takiej.

Dnia 16.03.2015 o 16:26, lis_23 napisał:

W demo Bulletstorma grałem przed jego premierą na PS3.


Super. Ale ja, niestety, PS3 nie mialem, tylko PC i tam demo wydano PO premierze.

Dnia 16.03.2015 o 16:26, lis_23 napisał:

Swoją drogą, świetny tytuł.


Zgodzmy sie, ze sie nie zgodzimy. Nie chce tu robic offtopu. Dla mnie to byla strata pieniedzy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2015 o 18:48, Kadaj napisał:


Lepsze to niż wydać xxx złotych, ściągnąć yy GB i wywalić z dysku po godzinie. ;d


Wiesz, ja kupuję tylko te gry, które chcę kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2015 o 19:59, lis_23 napisał:

Wiesz, ja kupuję tylko te gry, które chcę kupić.

Chcieć kupić a być zadowolonym z zakupu to dwie różne kwestie. ;p
A jeśli nigdy się nie rozczarowałeś grą, to gratuluję - zdolności przewidywania albo szczęścia. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to ja też nie płaczę za wersjami demonstracyjnymi, ale faktycznie przydałoby się coś do sprawdzania na jakich detalach będzie można uruchomić grę na danej konfiguracji sprzętowej komputera, coś na kształt benchmarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować