Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z Assassin`s Creed Rogue - dlaczego warto zagrać w najnowszą część serii?

17 postów w tym temacie

Dobra gra ale jest to klon black flag w gorszej oprawie graficznej ale i tak o niebo lepszy od ac unity jest to moje zdanie i jako wieloletni fan tej seri napewno nie kupie pre ordera od firmy ubisoft a i na pewno ac victory nie kupie do czasu recenzji i zapewne nie ja jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2015 o 15:46, BS15 napisał:

Dobra gra ale jest to klon black flag w gorszej oprawie graficznej ale i tak o niebo
lepszy od ac unity jest to moje zdanie i jako wieloletni fan tej seri napewno nie kupie
pre ordera od firmy ubisoft a i na pewno ac victory nie kupie do czasu recenzji i zapewne
nie ja jeden


Jak dla mnie Unity jest o niebo lepsze od Black Flag, które było strasznie nudne. Ile osób tyle gustów. Jest tylko jeden problem, w dalszym ciągu nie mogę brnąć w dalszy etap fabuły Unity, ponieważ tnie nawet na minimalnych, z najnowszym patchem jest jeszcze gorzej, na update 4 udało mi się dojść do kilku godzin bez spadków fps, na najnowszym jest tragedia i mam aktualnie dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dobra gra ale jest to klon black flag w gorszej oprawie graficznej ale i tak o niebo
> lepszy od ac unity jest to moje zdanie i jako wieloletni fan tej seri napewno nie kupie
> pre ordera od firmy ubisoft a i na pewno ac victory nie kupie do czasu recenzji i zapewne
> nie ja jeden
Dlatego w sumie początek powinien brzmieć "Żeby pożegnać się z serią.". Już pisałem na forum Ubi. Zawiodła nas III, zawiodła nas IV i zawiódł Unity. Do 3 razy sztuka. Mam kilka drogich (przynajmniej dla mnie) hobby i wydawanie 200 zł na to, żeby się zawieść nie ma dla mnie sensu. Mógłbym je wydać lepiej. Może kupię Rogue, może nie, ale na pewno nie skuszę się już na Victory, mimo, że osadzili je w fajnych czasach, w fajnym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Dobra gra ale jest to klon black flag w gorszej oprawie graficznej ale i tak o
> niebo
> > lepszy od ac unity jest to moje zdanie i jako wieloletni fan tej seri napewno nie
> kupie
> > pre ordera od firmy ubisoft a i na pewno ac victory nie kupie do czasu recenzji
> i zapewne
> > nie ja jeden
>
> Jak dla mnie Unity jest o niebo lepsze od Black Flag, które było strasznie nudne. Ile
> osób tyle gustów. Jest tylko jeden problem, w dalszym ciągu nie mogę brnąć w dalszy etap
> fabuły Unity, ponieważ tnie nawet na minimalnych, z najnowszym patchem jest jeszcze gorzej,
> na update 4 udało mi się dojść do kilku godzin bez spadków fps, na najnowszym jest tragedia
> i mam aktualnie dość.
Właśnie dlatego Black Flag jest lepszy od Unity. Bo się nie tnie, nie zwiesza, nie krzaczy... Fakt gdyby Unity miało prawidłową optymalizację, była by dobrą grą. Wybrano w tej części nawet dobre umiejscowienie, odpowiednią epokę, oświerzenie walki i coop który byłby świetny gdyby nie to że zwiesza się niemiłosiernie. Black Flag ukończyłem, Unity praktycznie nawet nie zacząłem, więc coś tu jest nie tak prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zawiodła nas III, zawiodła nas IV i zawiódł Unity. Do 3 razy sztuka.

Kogo zawiodły, tego zawiodły. Ja na przykład uważam III i IV za najlepsze części serii, bijące poprzednie na głowę. Rogue też bym zaliczał do tego grona, gdyby nie najkrótszy wątek fabularny w serii i brak jakichkolwiek wartościowych sidequestów. Ze wszystkich części AC w jakie do tej pory grałem, jedyna na której się zawiodłem to Unity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Dobra gra ale jest to klon black flag w gorszej oprawie graficznej ale i tak
> o
> > niebo
> > > lepszy od ac unity jest to moje zdanie i jako wieloletni fan tej seri napewno
> nie
> > kupie
> > > pre ordera od firmy ubisoft a i na pewno ac victory nie kupie do czasu recenzji
>
> > i zapewne
> > > nie ja jeden
> >
> > Jak dla mnie Unity jest o niebo lepsze od Black Flag, które było strasznie nudne.
> Ile
> > osób tyle gustów. Jest tylko jeden problem, w dalszym ciągu nie mogę brnąć w dalszy
> etap
> > fabuły Unity, ponieważ tnie nawet na minimalnych, z najnowszym patchem jest jeszcze
> gorzej,
> > na update 4 udało mi się dojść do kilku godzin bez spadków fps, na najnowszym jest
> tragedia
> > i mam aktualnie dość.
> Właśnie dlatego Black Flag jest lepszy od Unity. Bo się nie tnie, nie zwiesza, nie krzaczy...
> Fakt gdyby Unity miało prawidłową optymalizację, była by dobrą grą. Wybrano w tej części
> nawet dobre umiejscowienie, odpowiednią epokę, oświerzenie walki i coop który byłby świetny
> gdyby nie to że zwiesza się niemiłosiernie. Black Flag ukończyłem, Unity praktycznie
> nawet nie zacząłem, więc coś tu jest nie tak prawda?
Ja grałem w Unity od pierwszego dnia i nie miałem problemów. Grę przeszedłem i bardzo mi się ona spodobała, jednak względem Black Flag zawartość jest dość słabo rozplanowana, więc brak tu solidnego endgame i systemu nagradzania za exploring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie: nuda, nuda, nuda! Po raz kolejny dokładnie to samo, tylko że juz teraz zrobiło się to nudne. Czy jest tu ktoś, kto grał w Assassin''s Creed od pierwszej częśći, przez wszystkie po kolei, aż po Rogue i nadal dobrze się bawi pry tej grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie mieć odgrzewanego kotleta z Black Flag to śmiało możecie kupować i dawać się nabrać na bzdury od Ubisoftu. Dosłownie wszystko jest tu przekopiowane z czwartej odsłony. Mieli aż tylko bezczelności.. no cóż. Do tego fabuła z pupy i nie trzymająca kanon. Jak już opisujecie grę, to piszcie o wadach i powtarzalności i że to kopia czwóreczki. Wtedy będzie bardziej uczciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2015 o 21:04, majkel666 napisał:

Czy jest tu ktoś, kto grał w Assassin''s Creed od pierwszej częśći,
przez wszystkie po kolei, aż po Rogue i nadal dobrze się bawi pry tej grze?

Prawie, bo bez Unity (za słaby sprzęt). Przy Rogue mam sporo frajdy. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Panie i Panowie: nuda, nuda, nuda! Po raz kolejny dokładnie to samo, tylko że juz teraz
> zrobiło się to nudne. Czy jest tu ktoś, kto grał w Assassin''s Creed od pierwszej częśći,
> przez wszystkie po kolei, aż po Rogue i nadal dobrze się bawi pry tej grze?

:podnosi_rękę: Ja grałem we wszystkie części i nadal dobrze się bawię. Najlepiej wspominam właśnie Black Flag i III. Jedynie ze względów finansowych czekam z zakupem Rogue aż potanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem i ukończyłem wszystkie części i DLC z serii Assassin''s Creed, a dodatkowo często robiłem sobie endgame i eksplorowałem. Kupiłem Rogue i świetnie się przy niej bawię. Tu takie notatki
Minusy:
- Stary system walki, który jest zbyt prosty
- Brak Multi/Coop
- Regeneracja zdrowia
- Tylko 6 Sekwencji (są bardzo dobre, ale chciałoby się więcej)
- Zwierzęta i przedmioty z nich wytwarzane są mniej użyteczne niż w Black Flag
Plusy:
+ Gra dobrze zoptymalizowana
+ Powraca dużo postaci z poprzednich gier
+ Ciekawy bohater
+ Świetna fabuła
+ Dużo modyfikacji pobocznych misji (np. prześladowcy z gangów, kryjówki gangów z szefami)
+ Nowe uzbrojenie (kartaczownica, płonący olej itd.)
+ Dużo lepsze niż w innych częściach zjawiska pogodowe
+ Wiele zróżnicowanych map
+ Śnieżne tornado, góry lodowe, kra, zamarzanie w zimnej wodzie
+ Grafika nie jest na poziomie Unity, ale jej kompozycja potrafi zachwycić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2015 o 21:04, majkel666 napisał:

Panie i Panowie: nuda, nuda, nuda! Po raz kolejny dokładnie to samo, tylko że juz teraz
zrobiło się to nudne. Czy jest tu ktoś, kto grał w Assassin''s Creed od pierwszej częśći,
przez wszystkie po kolei, aż po Rogue i nadal dobrze się bawi pry tej grze?


W sumie to ja. Bywały nudniejsze momenty, zwłaszcza w ACIII i Unity, oraz okropne Liberation ale jakoś nadal sprawia mi frajdę bycie Asasynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też grałem we wszystkie części AC i prawdę powiedziawszy najwięcej zabawy sprawiła mi trylogia Ezio.
Unity mi się podoba i żadnego problemu, na szczęście, nie uświadczyłem tak jak to opisywali inni ludzie ( może to zaleta dobrego sprzętu ) Duże miasto, dużo biegania po dachach, fajne zlecenia zabójstw, powrót do systemu uzbrojenia z dwójki, ciekawy coop, fajny główny bohater ( czy tylko ja mam takie wrażenie, czy on jest podobny do Ezio? ) to wszystko na plus.
Na minus natomiast, za dużo znajdziek, które tak naprawdę nic do gry nie wnoszą, a jedynie na siłę przedłużają rozgrywkę. Za dużo tych skrzyń z pieniędzmi ( właściwie z jakimiś miedziakami ), po prostu nie chce się tego zbierać, szczególnie że można grać i czekać aż kaska spłynie do kuferka w bazie.
Zadania poboczne, prawdę powiedziawszy, też nie są górnych lotów. No może oprócz tajemniczych zabójstw. Można pobawić się w detektywa ;)
Zawsze w serii podobało mi się to, że można było, oprócz growej fikcji, dowiedzieć się ciekawostek stricte historycznych.
Rogue mnie ciekawi i jestem świadom że to kopia BF. Kupię jak troszkę stanieje :) bo nie wydaje mi się żeby obecna cena była właściwą dla tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie i tak najlepsza część to 2. Ezio jednak miał charakter i fabuła była dużo ciekawsza. A od 3 brakuje tego czegoś. W Unity fajny jest najbardziej COP a sama fabuła jest dla mnie nie specjalna. Szczerze mówiąc w pewnym momencie się pogubiłem kto jest kim, za dużo postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Panie i Panowie: nuda, nuda, nuda! Po raz kolejny dokładnie to samo, tylko że juz teraz
> zrobiło się to nudne. Czy jest tu ktoś, kto grał w Assassin''s Creed od pierwszej częśći,
> przez wszystkie po kolei, aż po Rogue i nadal dobrze się bawi pry tej grze?

Ja, i na pewno zagram w Rogue''a po raz drugi na piecu choćby po to, żeby pocieszyć się dopaloną oprawą graficzną. No i nastroić pozytywnie przed Victory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować