Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Battlefield Hardline spotkamy postacie z różnych środowisk i kultur

14 postów w tym temacie

Serio trzeba kogokolwiek namawiać do zakupy tej gry? Popatrzcie na gameplay, na voice acting, na motion capture, tą grę tworzą ludzie, którzy w nią mocno wierzą. Widzieliście akcję z rozwalającym się na drobny mak domkiem jednorodzinnym i odbijaniem zakładnika? Łapiesz ją za włosy i uciekasz przez okno w momencie gdy oddział pada jeden po drugim. Dodajmy do głównego dania kooperację która będzie istnieć nie tylko w teorii ale w praktyce. Wrzućmy jeszcze Single Player z fajną fabułą (choć to się jeszcze okaże) i wychodzi nam coś do czego nie trzeba nikogo namawiać. Srlsly ktoś jeszcze ma wątpliwości żeby w to pograć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, mnie trzeba namawiać i tak, mam wątpliwości, bo dla mnie BF''y to multi, które zagrywam w setkach godzin. SP to głównie samouczek do MP i tyle, może być jedynie ciekawy bądź nudny. Po betach w Hardline wiem, że to tytuł całkiem nie dla mnie, odbiegający od nurtu, jednak nie do końca w dobrą stronę.
Nie czuję się dobrze wydając 150 zł na SP, który przejdę w kilka godzin i męcząc się w słabym multi. Niestety, tym razem nie dostaną szybko moich pieniędzy, choć brakuje mi dobrego, stabilnego BF''a z balansowanym gameplay''em.

A jeśli będę chciał trochę akcji w stylu policjantów i złodziei, to obejrzę dobry film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Serio trzeba kogokolwiek namawiać do zakupy tej gry? Popatrzcie na gameplay, na voice
> acting, na motion capture, tą grę tworzą ludzie, którzy w nią mocno wierzą. Widzieliście
> akcję z rozwalającym się na drobny mak domkiem jednorodzinnym i odbijaniem zakładnika?
> Łapiesz ją za włosy i uciekasz przez okno w momencie gdy oddział pada jeden po drugim.

Hmm zapewne chodzi Ci o ten filmik https://www.youtube.com/watch?v=6wlvYh0h63k też widziałem materiał gdzie ktoś opisał go jako BF hardline ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądałem pierwsze Gameplay''e z Hardline to jest rozczarowany. ;(
Moim zdaniem mnie gra wygląda gorzej niż czwarta odsłona, nie tego się spodziewałem. :(
Filmy z gry pochodziły z Xboxa One.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL
nie grales i piles- nie pisz. Proste.

A imo gra slaba. Po przegraniu kilku godzin w becie- meh. Odpuszczam. I nic mnie nie zacheci (nawet rozdawanie za free, serio) by ja posiadac na swoim koncie Origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli pewnie standardowy zestaw: Afroamerykanin, Azjata, Arab, inwalida, homoseksualista, może Żyd (choć to jeszcze nie Hollywood). Chociaż kto wie, może twórcy nie pójdą na łatwiznę i wplotą do gry przekonywujące postacie Eskimosów i Papuasów. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Nie widziałem MisioKGB tego gameplayu. Oświeć mnie.
> >
> > https://www.youtube.com/watch?v=6wlvYh0h63k
> >
> > Ten ten, jest niesamowity.
>
> Fail miesiąca. Wychwalać grę, której się nawet nie widziało.
>

Ojej faktycznie chodziło mi o Rainbow Six Siege, to tą grę powinniście kupić ! Ojj :)) No nic pomyliłem się hehe nie wiem głupio mi teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Fail miesiąca. Wychwalać grę, której się nawet nie widziało.
> >
>
> Ojej faktycznie chodziło mi o Rainbow Six Siege, to tą grę powinniście kupić ! Ojj :))
> No nic pomyliłem się hehe nie wiem głupio mi teraz.

Spoko najlepszym się zdarza. Też chciałem kupować po obejrzeniu tego filmiku, potem zagrałem w beta i zrezygnowałem. I z czasem przypadkiem znalazłem że to Rainbow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować