Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z Assassin`s Creed Rogue - czy Asasyni są lepsi niż Templariusze?

7 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Templariusze chcą sprawować nad ludzkością pełną kontrolę, gdyż tylko w ten sposób może zapanować pokój. Asasyni stoją zaś na straży wolnej woli, wierząc, że dzięki edukacji ludzie zdołają nauczyć się wspólnie budować przyszłość zamiast walczyć ze sobą. Kto ma rację?

Przeczytaj cały tekst "Weekend z Assassin's Creed Rogue - czy Asasyni są lepsi niż Templariusze?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Zmieńcie proszę podpis pod zdjęciem Adewale. Z całą pewnością nie mógł on obserwować plantacji niewolników, bo ich się nie uprawia :P

Ciekawy artykuł jednak nic mnie nie przekona do Templariuszy ;)

I jeszcze jedno. Assassyni nie narzucali swojej wizji świata, robili to Templariusze. Assasyni chcą by ludzie decydowali sami o swym losie, to Templariusze mają wizję w której to oni wiedzą co jest lepsze.
Czy to źle? Może i nie, ale tak na prawdę pozbawia człowieka wolności i to z tym nie zgadzają się Assasyni i z tymi ludźmi walczą.
Tak naprawdę żadna śmierć nie była bezcelowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Templariusze byli zdecydowanie lepsi od Asasynów we wszystkich okresach historycznych, które na razie odwiedziliśmy oprócz Renesansu i Współczesności. W tych dwóch okresach są tylko bandą chciwych maniaków. Zakon Templariuszy może zostać zbawiony tylko przez kogoś takiego jak Otso Berg ;_;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Studiuję dziennikarstwo i dostałem w pysk od infografii, które poza tym, że posiadają obrazek, nie spełniają żadnego warunku swojej egzystencji. Co mnie to obchodzi, że pod obrazkiem jest napisane, co na nim jest? Przecież mam oczy, widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Studiuję dziennikarstwo

Gratuluję 3 zmarnowanych lat. Oczywiście, o ile myślałeś o pracy w zawodzie. W innym przypadku - całkiem ciekawy kierunek.

> i dostałem w pysk od infografii

A powinieneś dostać weń od słownika, może wówczas przestałbyś uprawiać amatorskie słowotwórstwo, panie student. "Infografii", dobre...

> które poza tym, że posiadają obrazek, nie spełniają żadnego warunku swojej egzystencji.

No, gdyby infografika nie składała się z elementu graficznego, to dopiero zrobiłoby się ciekawie. Poza tym, nadal mylisz pojęcia. To zwykłe screeny z podpisami, do infografik trochę im brakuje.

> Co mnie to obchodzi, że pod obrazkiem jest napisane, co na nim jest? Przecież mam oczy, widzę...

Panie student, jeżeli na tej twojej uczelni nie wbili ci jeszcze do głowy, że te, jak to ująłeś, "obrazki" stanowiące uzupełnienie artykułu po prostu muszą mieć podpisy, to pozostaje mi jedynie spekulować, czy to wina jej dramatycznie niskiego poziomu nauczania, czy po prostu jak większość "kwiatu narodu" stosujesz słynną zasadę "trzy razy zet" i później dziwują cię rzeczy, które dla kogoś po tym konkretnym kierunku winny być oczywiste.
Tak tylko mówię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2015 o 10:03, Shaddon napisał:

Panie student, jeżeli na tej twojej uczelni nie wbili ci jeszcze do głowy, że te, jak
to ująłeś, "obrazki" stanowiące uzupełnienie artykułu po prostu muszą mieć podpisy, to
pozostaje mi jedynie spekulować, czy to wina jej dramatycznie niskiego poziomu nauczania,

Na studiach o tym mówią, potwierdzam - magister dziennikarstwa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować