Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2015 najprawdopodobniej bez Cyberpunku 2077

18 postów w tym temacie

Dobrze się stało że zapowiedzieli przynajmniej wiadomo że firma nad czymś konkretnym pracuje. A to że gra się nie ukarze w 2015 w ogóle mnie nie dziwiło nawet rok temu, a co dopiero teraz gdy W3 został przesunięty. Tak samo uważam że premiera Cyberpunk będzie gdzieś w 1/2 kwartale 2017.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ta gra nadal powstaje? Pokazali teaser i od tego czasu nic, cisza. Nawet concept artow nie pokazuja. Biorac pod uwage to, jaki szum zawsze robia przy tworzeniu gier, bylem przekonany, ze po cichu usmiercili ten projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zjedliby ich, gdyby robili szum wokół Cyberpunka, jednocześnie przesuwając Wieśka. Dobry ruch, jednocześnie dający dość czasu, żeby pokazać coś konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP zawsze miało problemy z marketingiem swoich produktów ;p gra pewnie powoli powstaje itd. i zapewne w końcu wyjdzie ale na wszystko potrzeba czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD Projekt to zdecydowany faworyt pod względem dzielenia się informacjami z fanami. Wypowiada się konkretnie i bez owijania w bawełnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia, przecież przez kolejny rok CDP będzie łatać Wieśka. W 2016 szykujcie się na Edycję Rozszerzoną. Premiery Cyberpunk 2077 zdecydowanie nie spodziewałbym się przed 2018 rokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To przecież oczywiste, że dopóki prace nad W3 się nie zakończą i nie wyjedzie on do sklepów to żadne konkretne prace nad Cyberunkiem się nie zaczną.
W3 okazał się odrobinę zbyt dużym projektem, aby mógł powstawać obok niego równolegle inny projekt równie duży, o ile nie większy.
CDPR musi wziąć wszystkich ludzi, których może, aby uchronić się przed kolejnym opóźnieniem premiery W3.
Sądzę, że na wieści o Cyberpunku możemy spokojnie poczekać do okresu świątecznego 2015 albo nawet do połowy roku 2016.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może się skuszą na epicką datę premiery i ogłoszą ją 07.07.2077 :)

Paradoksalnie ten tytuł interesuje mnie bardziej niż W3. Gry z uniwersum cyberpunku powoli przechodzą małe "odrodzenie". Szkoda, ze jeszcze tyle przyjdzie poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2015 o 12:19, Rick napisał:

Coś mi się wydaje, że realną datą jest dopiero 2020 rok... ;P


Chyba lepiej by było gdyby był 2027 ;) :P

Ale premiera 17.07.2017 też może być fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CP2077 został zapowiedziany m.in. po to, by ściągnąć do firmy najlepszych artystów specjalizujących się w SF. Oni zapewne do tej pory dłubią przy grze, bo do produkcji Wiedźmina 3 wystarczyła ta sama ekipa kreatywna (tzn. rysownicy koncepcyjni, scenarzyści i muzycy). Przypuszczam, że od kiedy zakończyło się dodawanie nowego stuffu do W3, część jego ekipy kreatywnej przesunięto do prac nad Cyberpunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Coś mi się wydaje, że realną datą jest dopiero 2020 rok... ;P
>
> Chyba lepiej by było gdyby był 2027 ;) :P

Nie, 2020. Tak jak rok w papierowym systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2015 o 20:55, Zdzichacz napisał:

Nie, 2020. Tak jak rok w papierowym systemie.


Tak, wiem. Ale ja nawiązałem do innego znanego roku, ważnego dla "odrodzenia" mody na cyberpunk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować