Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bloodborne - graliśmy w następcę Soulsów

30 postów w tym temacie

Śmierć od 1-2 ciosów, tępe AI łatwe do wywabiania pojedynczo, ale i omijania, konieczność taktycznej walki. Czy w którymś punkcie to w ogóle zasługuje na miano nowej marki?

PS Nie można tankować? Może w związku z dodaniem do gry broni palnej filozofię tanka pociągną w drugą stronę: zamiast pancerza będzie taki dzierżyć "działo" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jak grał w końcu ktoś ogarnięty, riposty są strasznie OP - ale to wymaga już pewnych umiejętności. Materiał już niestety skasowali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2015 o 12:16, Shinigami napisał:

Widziałem jak grał w końcu ktoś ogarnięty, riposty są strasznie OP - ale to wymaga już
pewnych umiejętności. Materiał już niestety skasowali :D

Ja w Dark Souls i tak przeważnie nie używam tarczy, więc Bloodborne to jak dla mnie nawet mniejsza różnica niż dla tanków. Ale to, że gdy gra ktoś ograniety gra moze mu skoczyć, to mnie nie dziwi. Ot Soulsy: hard to learn, even harder to master, easy to exploit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i świetnie że to nadal stare dobre soulsy, z nowymi mechanikami :)

Gra będzie na pewno bardzo wymagająca i na to czekam, byle do przyszłego tygodnia. Czuję że wielu graczy dla tej gry kupi PS4.

Może w związku z dodaniem do gry broni palnej filozofię tanka pociągną w drugą stronę: zamiast pancerza będzie taki dzierżyć "działo"

Działo będzie, ale żeby nie było za łatwo, bedzie wymagało masy amunicji (10 sztuk na jeden wystrzał - postać moze nieść przy sobie tylko 20 sztuk) oraz odpowiednio rozbudowanej postaci.


Wszystkie zapowiedzi wskazują że gra będzie genialna.

Może kiedyś wydadzą na PC - wtedy pogram.

Nie wydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2015 o 12:39, Pajonk78 napisał:

Może kiedyś wydadzą na PC - wtedy pogram. :)

Gra jest tworzona na zlecenie Sony. Nie wydadzą i nawet nie ma co się łudzić na wyjście tej gry na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łudzić o PC się zawsze można. Nie wiadomo, czy monopol jest wykupiony na stałe, czy tymczasowo. Poza tym - wolę się łudzić. :D Przecież nie będę kupował PS4 dla jednej gierki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2015 o 14:17, Auronn17 napisał:

Łudzić o PC się zawsze można. Nie wiadomo, czy monopol jest wykupiony na stałe, czy tymczasowo.
Poza tym - wolę się łudzić. :D Przecież nie będę kupował PS4 dla jednej gierki...



http://ps4daily.com/2014/10/bloodborne-ip-and-trademark/

Bloodborne należy do Sony. Nie jest tylko wykupione, ale jest ich marką na własność. W tym wypadku nie ma sie co łudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Łudzić o PC się zawsze można. Nie wiadomo, czy monopol jest wykupiony na stałe, czy tymczasowo.
> Poza tym - wolę się łudzić. :D Przecież nie będę kupował PS4 dla jednej gierki...

Sony jeszcze nigdy nie wydało żadnej gry która była dedykowana tylko na ich konsolę. Demon''s Souls nigdy nie ujrzał światła dziennego na PC. Dopiero kolejna część z tej marki Dark Souls wyszła. Z Bloodborne będzie to samo co najwyżej możesz liczyć na Bloodborne 2 czy inną część z tego cyklu ,ale o Bloodborne nawet nie masz co marzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2015 o 14:17, Auronn17 napisał:

Łudzić o PC się zawsze można. Nie wiadomo, czy monopol jest wykupiony na stałe, czy tymczasowo.
Poza tym - wolę się łudzić. :D Przecież nie będę kupował PS4 dla jednej gierki...


No to będziesz musiał zagrać u kogoś kto ma PS4. ;P Nie ma sensu się łudzić, na PC po prostu nie wyjdzie, podobnie jak nie wyszło Demon''s Souls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> tak ciężko kupić konsole zamiast karty graficznej za 1300 zł raz na 2 lata .ludzie obudźcie
> się

Jestem tego samego zdania. Niekiedy używaną konsolę w dobrym stanie idzie nabyć taniej nawet z kilkoma grami niż taką kartę graficzną. Albo nie palić czy nie pić przez parę miechów i kilka stów zbiera się bez problemu - o ile za naprawę auta w warsztacie nie zawołają kilkuset złotych, jak mnie niedawno :/

Ale jestem i tak z rok po zakupie konsoli, więc tylko czekać na premierę pozostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2015 o 18:45, hienamas12 napisał:

tak ciężko kupić konsole za miast karty graficznej za 1300 zł raz na 2 lata .ludzie obudźcie się

Nie: tak ciężko kupić konsolę za 1100, zamiast katy za 600 PLN, raz na 4 lata. W dodatku ze świadomością, że to dla 1- potencjalnie 2 gier, i o konieczności używania pada.

Spoiler

Dorośnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2015 o 18:45, hienamas12 napisał:

tak ciężko kupić konsole za miast karty graficznej za 1300 zł raz na 2 lata .ludzie obudźcie się


No.

PS4 - 1400zł
BB - 240zł
90 dni PS+ (bo inaczej nie zagrasz online) - 55zł

Dla jednej gry. Interes życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2015 o 20:06, kamil2131232 napisał:

Nie mogę się doczekać

A ja nie mogę się doczekać aż na forum będą królowały posty na temat zamiast nabijania statów bezwartościowymi tweetami.
Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować