Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja w sklepie gram.pl! Wersja pudełkowa Diablo III i dodatku Reaper of Souls w atrakcyjnych cenach!

14 postów w tym temacie

To nie fair, że akurat trafia się promocja na grę, którą tak bardzo chcę, a ja mam problem seksualno-ekonomiczny. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mówić ale w Media Expert możecie zamówić sobie D3+RoS za 2x80zł i odebrać w dowolnym ich punkcie, a tu wam i tak dojdą koszta wysyłki więc wychodzi na jedno.

@EDIT:
Chociaż RoS się chyba wyprzedał, ale mój kumpel poszedł do ME, powiedział, że jest promocja i mu sprzedali po 80zł
[m-I]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2015 o 16:30, papadorson napisał:

Chociaż RoS się chyba wyprzedał, ale mój kumpel poszedł do ME, powiedział, że jest promocja
i mu sprzedali po 80zł
[m-I]


Czytał Pan regulamin? Reklamy są zabronione. Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Chociaż RoS się chyba wyprzedał, ale mój kumpel poszedł do ME, powiedział, że jest
> promocja
> > i mu sprzedali po 80zł
> > [m-I]
>
> Czytał Pan regulamin? Reklamy są zabronione. Ostrzeżenie.
Bo się bardziej opłaca kupować u konkurencji? huh? Linki możecie usunąć, chętni sobie wygooglują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2015 o 16:46, papadorson napisał:

Bo się bardziej opłaca kupować u konkurencji? huh?


2x80 a 2x70, to jakbym nie liczył na gramie wychodzi taniej. Koszt przesyłki to 4 zł w salonie i od 14 zł kurier. Wciąż wychodzi taniej za dwie gry. :P W przypadku jednej można się kłócić, ale i tak jest lepiej z dostępnością salonów niż z dostępnością Media Expert. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To nie fair, że akurat trafia się promocja na grę, którą tak bardzo chcę, a ja mam problem
> seksualno-ekonomiczny. :P

Eeee? Budżet na gumki przekroczył normę czy coś? Dzięki za podzielenie się takim dość ciekawym info... tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2015 o 17:42, Afgncap napisał:

Eeee? Budżet na gumki przekroczył normę czy coś? Dzięki za podzielenie się takim dość
ciekawym info... tak myślę.

Hahaha, blisko. Chodzi o to, że zaglądam do portfela, a tam **** ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 2x80 a 2x70, to jakbym nie liczył na gramie wychodzi taniej. Koszt przesyłki to 4 zł
> w salonie i od 14 zł kurier. Wciąż wychodzi taniej za dwie gry. :P W przypadku jednej
> można się kłócić, ale i tak jest lepiej z dostępnością salonów niż z dostępnością Media
> Expert. :P
W gram.pl dobrą promocje można trafić dosłownie raz na ruski rok - nie zaprzeczycie. Nie mówię, że wszyscy mają lecieć do ME bo tam jest taniej (nawet tak nie napisałem), ale jeśli ktoś chce grać już teraz, ma niedaleko sklep, a jego mieście nie ma punktu gram/GO24 to po prostu wypije wieczorem 2 piwa mniej, a grę ma w ten sam dzień.

Ja dałem jedynie informacje, że jest alternatywa... taka była z tego reklama jak z koziego tyłka trąbka.

A w sklepie i tak macie ogólnie drogo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2015 o 18:41, papadorson napisał:

A w sklepie i tak macie ogólnie drogo :D

"Mają". Ja tu tylko sprzątam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2015 o 14:31, Gohan1989 napisał:

Diablo mam dajcie Wow-a


Diablo mam dajcie gorrącą kobitę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować