• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Czeslaw19

Problem z The Crew

Pytanie

Witam,otóż mam 2 problemy.Jednym z nich jest grafika a mianowicie ostrość elementów,szczególnie krawędzie są słabej ostrości i gra już tak ładnie nie wygląda.Włączyłem antyaliasing na maksa ale to nic nie dało i chce się spytać czy to jest problem mojej karty graficznej czy gry.2 problem polega na cuts scenkach,auta zachowują się choćby miały"lagi"jak gracz który ma wysoki ping. I teraz chce się spytać,mieliście może takie błędy i znacie odpowiedz to proszę pomóżcie,z góry dziękuje.

KARTA GRAFICZNA: GTX550 TI
Poniżej jest screen powiązany z pierwszym problemem

20150317224029

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

No poważnie chłopie. Ta gra tak brzydko nie wygląda. Wygląda na to, że jesteś jednym z tych, dla których liczy się jedynie grafika. Jak chcesz mieć takową to wyjrzyj przez okno albo zapuśc sobie film z dobrymi efektami specjalnymi. W gry się gra, a nie się je ogląda. C do drugiego problemu to możesz mieć coś z windowsem, zły komp lub coś nie tak z samą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie chodzi mi o krawędzie,była noc w grze to krawędzie płotków miały strasznie słabą ostrość i się nie dało na to patrzeć,oglądałem filmik na YouTube z The Crew i u tego kolesia normalnie to wyglądało.Ale dzięki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Oj chłopie, ty to naprawdę masz "wielkie problemy". Brzydką grafikę, którą chyba tylko ty sam widzisz i lagi podczas samych cutscenek. Aż tak to ci przeszkadza, że nie możesz grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Problem z grafika rozwiązałem.Grać gram ale z cutscenkami chciałbym żeby normalnie wyglądały,a nie jak koleś który gra na bardzo wysokim pingu ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wgrałeś najnowsze sterowniki do karty i wszystkie patche do gry? Jeśli tak, i nadal nic to nie pomogło to problem leży w karcie graficznej, która jest bardzo słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować