Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Windows 10 ma okno wydawnicze. Ukaże się w 190 państwach

34 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2015 o 16:21, mythaa napisał:

Widzę ,że ludzie mają problemy ze zrozumieniem tekstu(niekoniecznie tego). A więc tak
...masz czas przez 1 rok od daty premiery W10 na przesiadkę na niego.Jak już się na niego
przesiądziesz masz go za darmo do końca życia.Jak w czasie do roku 7 nie zaktualizujesz
musisz płacić

> No dobra a co jak ktoś przejdzie (ja z 7 ) na 10 i po roku padnie np: dysk to co
7 mam
> to wgram a 10 już będę musiał zakupić ?
Pewnie po aktualizacji dostaniesz kluczyk

Czytałem tekst i tam jest dokładnie napisane że będzie możliwy ugrade nic o klucyku nie ma:
W myśl zasady jak szef mówi ,że da ci premie to mówi a jak mówi że zabierze to zabierze ,ale obyś miał racje z tym kluczykiem ,tylko tu następne pytanie ubgarde to pewine z tego windows ubdate a potem skąd obraz dysku lub instalka samym kluczykiem nie zainstalujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2015 o 15:28, Prince_Miki napisał:

Zresztą, widać nawet, że sam Microsoft nie był przekonany
do tego rozwiązania, bo w 10 już jest stary, dobry i tak samo funkcjonalny jak w 7 przycisk
Start.


To chyba mało wiesz, bo " kafelkowy " interfejs pozostał w w10:
raz, jako element menu start
dwa, można będzie sobie włączyć taki sam start systemu z kafelkami na cały ekran jak w w8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2015 o 16:57, lis_23 napisał:

dwa, można będzie sobie włączyć taki sam start systemu z kafelkami na cały ekran jak w w8.

A widzisz, o tym akurat nie wiedziałem. W takim razie chodziło mi o to, że będzie można sobie ustawić tak, żeby wszystko było w pasku "Start" i dlatego użyłem takiego porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli Windows 10 ściągam za free i już nie płacę za niego, pod warunkiem że zmieszczę się w terminie 12 miesięcy od premiery? a 9 odsłonę to chyba przespałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Podejrzewam, że Win 10 będziemy przypinać do konta Microsoft, tak jak można to zrobić z Win 8/8.1 i Office 2013.
2. Pod względem interfejsu i funkcjonalności jest naprawdę wygodny. Do 8.1 nie mogłem się przyzwyczaić, a na 10 praktycznie od razu wiedziałem gdzie,co znajdę.
3. Co do szybkości działania - miód malina. Działa porównywalnie z 8.1, na tej samej konfiguracji sprzętowej.

Ja się nie zastanawiam - jak tylko pojawi się możliwość, przesiadam się z Preview na pełną wersję :) I wszystkim polecam to samo - sprawdziłem co prawda tylko kilka gierek na Steamie, ale działały bez zarzutu. Udało mi się nawet uruchomić na 64-bitowej wersji pierwszego ,,KotOR-a" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ale ja lubię swojego Windowsa 7 :( i nie chce 10. No ale cóż przecież nikt nas nie
> "zmusza"
> > do przesiadki prawda ?
> Jeszcze nie

No jeszcze nie, ale jak zaczną wypuszczać programy/gry zgodne tylko z Dx12 czy jak mu tam to będzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2015 o 17:24, Tom_pl napisał:

Czyli Windows 10 ściągam za free i już nie płacę za niego, pod warunkiem że zmieszczę
się w terminie 12 miesięcy od premiery?


Darmowa wersja będzie działać przez rok od premiery, nieważne kiedy ją ściągniesz.

Dnia 18.03.2015 o 17:24, Tom_pl napisał:

a 9 odsłonę to chyba przespałem ;)


Microsoft uznał Windows 8.1 za ich dziewiąty system operacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy czytam brednie Microsoftu to mnie skręca. Mam nadzieję, że SteamOS lub coś podobnego ich wykosi i zostaną ewentualnie tylko w firmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co mi się podoba w Windowsie 10 fakt, że smartfony dostaną jakąś wersję tego systemu zamiast WP. Zobaczymy jak to będzie z realnymi możliwościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubie swojego WIN 7 ale z WIN 10 wejdzie DirectX 12 co jest dla mnie wystarczającym powodem na zmianę systemu jaki by WIN 10 nie był, a zapowiada się bardzo fajnie. Widać że wzięli sobie do serca krytykę odnośnie WIN 8 i np.dodali przycisk start. WIN 10 zapowiada się jeszcze lepszy niż jest WIN 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2015 o 01:10, I3artek napisał:

Kiedy czytam brednie Microsoftu to mnie skręca. Mam nadzieję, że SteamOS lub coś podobnego
ich wykosi i zostaną ewentualnie tylko w firmach.

SteamOS to system tylko dla graczy i nie nadaje się do niczego innego. Stąd też Windows będzie w domach królował przez długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować