Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Raptr kończy z konsolami

6 postów w tym temacie

Jestem ciekaw jak dużo osób korzystało z tego serwisu ;).Nie wydaję mi się aby była to jakaś oszałamiająca liczba skoro o istnieniu tego portalu dowiaduję się z tego newsa.
Bądź co bądź tego typu statystyki są fajną sprawą, jednak niech ich zgromadzanie zostawi się Sony i MS.
MS podjął już kroki w tym kierunku, a Sony...jak to Sony na jakiekolwiek zmiany będziemy musieli poczekać pewnie parę ładnych lat :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2015 o 23:32, Hepe napisał:

Jestem ciekaw jak dużo osób korzystało z tego serwisu ;).Nie wydaję mi się aby była to
jakaś oszałamiająca liczba skoro o istnieniu tego portalu dowiaduję się z tego newsa.


Albo po prostu siedziałeś pod kamieniem przez ostatnie parę lat. :) Raptr to był swego czasu (i chyba nadal jest) duży serwis, który pojawił się jako alternatywa dla Xfire, które zdechło parę ładnych lat temu. Na Raptrze miałem konto przez dość długi czas, potem je usunąłem (wkurzył mnie jeden błąd, który wykasował mi godziny z paru gier, a miałem ich sporo) i nie mam zamiaru wracać, ale przynajmniej widać, że ten serwis się rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2015 o 23:32, Hepe napisał:

Jestem ciekaw jak dużo osób korzystało z tego serwisu ;).Nie wydaję mi się aby była to
jakaś oszałamiająca liczba skoro o istnieniu tego portalu dowiaduję się z tego newsa.


Wiesz, to taki tam niszowy serwis, statystyki z marca zeszłego roku podają, że miał ledwie 22 mln zarejestrowanych kont ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować