Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Krzyżówki" klas i stron w World of Warcraft

93 postów w tym temacie

taaaa , wyjątkowo inteligentne argumenty :P Oto jakie argumenty przeważnie widzę :
1) crap
2) psucie klimatu
3) porażka
4) stupid idea
5) .....
Ludzie !!!! Wysilcie mózgownice i podajcie sensowniejsze argumenty , a nie jakieś 2 wyrazowe zdania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh mi to tam nie przeszkadza... jedyne co irytuje to no niezbyt ciekawe wyjaśnienie i "skojarzenie" BE z palami... A co do palów to nie wiem o co Wam chodzi... nikt nie wyjaśni oczywiście tylko zaraz komentarze typu "NIEE!! Po co w hordzie paladyni!!??" albo coś o nienawidzeniu palów. Czyżby zazdrość ? Bo ja nie widzę jakichś konkrtenych powodów by móc nienawidzić palów czy shamich. Dwie klasy były do tej pory wyróżniającymi obie frakcje elementami. Rzeczywiście głupio zrobili, ale jeszcze sie zobaczy jak sprawa dalej się potoczy.

P.S A właśnie z tego co wiem to paladyn nie może użyć czarów przeciw nieumarłym na nieumarłych z hordy... co mnie troche rozwaliło ^^ a może sie mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co paladyni nienawidza u szamanow :
-totemy
-transformacja w wilka

co szamani nienawidza u paladynow
-aury
- blessing of freedom
-"bąbelek" :)
- Lay on Hands

oto dlaczego wiekszosc graczy nie lubi palow - wiekszosc graczy jest w hordzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze! Im więcej ludzi zrezygnuje z WoWa, tym mniejsze laggi będą. A mnie historia z wow.europe przekonała. A co do Forsaken nie są oni 100% nieumarli więc spelle paladynów na nich nie działają ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paladyni w hordzie i shamani w alliance, zaburzą unikalność frakcji.
Blizz zamiast tego powinien zrobić jakieś nowe, najlepiej unikalne dla każdej frakcji klasy.
Kto wie, może blizz przed nami ukrywa to, że w dodatku dodadzą spell breakera, a alliancowi też coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda frakcja i tak jest unikalna, ponieważ są różne rasy, questy... a ta krzyżówka klas zbalansuje PvP (dobry shamman może wygrać BG), a dodatek ma zrewolucjonizować PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poza tym , wraz z wyjściem TBC Blizzard przeniesie wszystkie realmy na szybsze serwery , co napewno zmniejszy lagi. A ja oprocz rozpoczecia levelowania moim paladynem ( level 60 obecnie ) to stworzę sobie szamana Draenei :) Kolejnym udogodnieniem byłoby powiększenie raidów o dziewiątą grupę ( dodatkowa klasa w frakcji powinno równać się z 45 osobowymi raidami ) , mam nadzieję że Blizz wpadnie na to odpowiednio wcześnie :/

Do tych co chcieliby nowych klas w grze - wyobrażacie sobie ile roboty jest z balansowaniem talentów lub tworzeniem armor setów ? Gdyby to było takie proste , Blizz dałby talenty , battlegroundy , AQ , ZG oraz Naxxramas łącznie z wszystkimi armorami już w wersji 1.0 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno - Blizz prawdopodobnie planuje jeszcze jeden dodatek , w którym uzyskamy dostęp do krainy znanej z Warcrafta III - Northrend. Dlaczego blizz dał artykuł o trollach z Northrend ? Moim zdaniem oni mają już plan stworzenia następnego dodatku, po wydaniu TBC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe , ja miałbym PROBLEM :) Mój paladym nazywa się Arthaspl ( mało oryginalne , wiem ). Wyobraź sobie moment , gdy Arthaspl walczy z Arthasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 21:39, -=Sir=-Yarpen napisał:

P.S A właśnie z tego co wiem to paladyn nie może użyć czarów przeciw nieumarłym na nieumarłych
z hordy... co mnie troche rozwaliło ^^ a może sie mylę?


No co Ty nie powiesz. To normalnie jakaś rewolucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a oto rozwiązania , które bym dał do dodatku po TBC :
1) Northrend
2) Maksymalny level - 80 lub 90
3) raidy 50 osobowe ( nowa klasa spellbreacker )
4) Fronen Throne jako end-game raid ( 50 osobowy oczywiście )
5) Arthas byłby głównym bossem w wymienionej wyżej instancji , level 1,5 lub 2 razy większy od głównego bossa w Naxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 22:16, Jester napisał:

> P.S A właśnie z tego co wiem to paladyn nie może użyć czarów przeciw nieumarłym na nieumarłych

> z hordy... co mnie troche rozwaliło ^^ a może sie mylę?

No co Ty nie powiesz. To normalnie jakaś rewolucja.



NO wiesz jak czyta sie bzdury typu "paladyni tylko przeciwko nieumarłym" to sorry... a rewolucja to by była gdyby np taki egzorcyzm działał na undeadow hordy więc sorry że "w ogóle" o tym napisałem... ale wiem niektórzy lubią pokazać, że sa na wyższym stadium rozwoju intelektualnego (chociaż czasem się mylą) ;) btw ja się nie odzywam już więcej w takich tematach bo MMO to drażliwy temat zawsze ktoś zaczepia a powodu nie widze... to że to nie nowość to każdy wie... więc jeszcze raz sorka że "śmiałem" zauważyć ;)

P.S I sorka za teksta z inteligencją, ale nie lubię jak ktoś tylko wyskakuje żeby zaczepić innych ;) Dobra rada idź pozaczepiać na podwórko ^^ (No za to też przepraszam, ale powstrzymać się nie mogłem ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaaa , najbardziej marudzą hordemeni :P Dodam tylko , że na Warsong Gulch wystarczy 2-3 shamanów szarżujących , i Przymierze nie ma szans :P OTO OBECNE ZBALANSOWANIE W PVP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakos mi nie pasuje blessing na undeadzie, dodatkowo leczony za pomoca holly light. klimatu zero. to moze jeszcze krok dalej sie blizz posunie i da nam kwiatki w postaci nocnego elfa warlocka? porazka.

pozatym, skoro pomiedzy horda a przymierzem nie bedzie juz zadnej roznicy (talenty rasowe niewiele zmieniaja), to po co nam 2 frakcje?

a z 2giej strony komiczne beda 1/2h walki pomiedzy paladynami :>

takie argumenty lepsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paladin i Shaman to unikalne klasy dla stron konfliktu i chciałbym, żeby tak pozostało.
Może jednak Blizz zrobi nową klasę dla BE i D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować