Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep: Mortal Kombat X z gratisem do zamówień przed premierą!

13 postów w tym temacie

Hmmm... nie chcę nikogo obrazić i fajnie, że gram myśli o dodawaniu jakiś prezentów do zamówień.
No ale... to jest trochę kiczowate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2015 o 15:15, vegost napisał:

Co za kupa a nie prezent. Naprawdę tatuaż zmywalny ? :D


A gdzie masz info, ze to zmywalny tatuaz? Przeciez napisali wyraznie: rekaw. To taka ponczochopodobna siateczka, przypominajaca w teorii skore, na ktorej masz rysunek. Zakladasz to na reke, siateczki nie widac (z daleka), wyglada jak tatuaz.

Co nie zmienia faktu, ze rzeczywiscie wyglada to troche lipnie. No i cena... u konkurencji jest troche taniej. Moze niewiele, ale zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2015 o 15:20, Ring5 napisał:

A gdzie masz info, ze to zmywalny tatuaz? Przeciez napisali wyraznie: rekaw. To taka
ponczochopodobna siateczka, przypominajaca w teorii skore, na ktorej masz rysunek. Zakladasz
to na reke, siateczki nie widac (z daleka), wyglada jak tatuaz.

Co nie zmienia faktu, ze rzeczywiscie wyglada to troche lipnie. No i cena... u konkurencji
jest troche taniej. Moze niewiele, ale zawsze...


W takim razie to nie jest tatuaż a jakiś tam bibelot, który imituję tatuaż. Więc dobrze powiedziałem. To jest - kupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabrakło materiału na koszulki? Czy o co chodzi? Nie żebym narzekał, ale to strasznie mało praktyczne. Myślę że nawet frotka którą uważam za mało praktyczną, jest praktyczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bardziej bym juz wolal cos w tym rodzaju: http://images.myplaydirect.com/autoimage/display/zoom/media.myplaydirect.com/dda/50072874/66332ad836651da5363a60fe421eb2b5.jpg/66332ad836651da5363a60fe421eb2b5 (tylko moze w koncu w rozmiarze innym, niz L...)

Ten rekaw jest po prostu kompletnie bezuzyteczny. Nie wiem, kto wpadl na taki pomysl, ale jakos nie wyobrazam sobie noszenia czegos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować