Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SJCAM SJ4000 WiFi - malutka kamera, ogromne możliwości

4 posty w tym temacie

Zatem,
artykuł dotyczący kamerki jest mało obiektywny. Z racji na to że sprzęt pojawił się u Was w sprzedaży. Sam w sobie jest bardzo słaby i nie jest w moim odczuciu miarodajny i wiarygodny. Brak testów przy ostrym słońcu patrzącym w obiektyw, brak testów przy słabym oświetleniu. Są same ochy i achy i ktoś kto na jego podstawie kupi tą kamerkę może poczuć się oszukany mając odrobinkę większe wymagania. Za dużo ogólników a za mało rzeczywistych i przemyślanych wniosków. W sieci jest dobre porównanie zarówno sj4000 vs sj5000 vs sj5000+, Gopro Hero3/4. W skrócie Sj4000 do ceny (350zł bez wi-fi) jest nie mal genialne. Wieczorami i przy słabym naświetleniu jest pomarańczowo na "ekranie", jakość obrazu jest na akceptowalnym poziomie. Dobre parametry trzyma dopiero sj5000 za około 520 zł bez wi-fi. Obraz przy słabym oświetleniu jest dobry i nie jest przesadnie żółty/pomarańczowy. Jakość znacznie lepsza niż sj4000. Sj5000+ wyłapuje jeszcze więcej detali. Więcej będę mógł powiedzieć na dniach bo zakupiłem sj5000. Sezon motocyklowy zapasem.

Ps. Jeżeli już bierzecie się za sprzęt za kilkaset złotych zróbcie porządną recenzję. Poznajcie metodykę testów robioną przez profesjonalne portale. Zróbcie to porządnie. Bo artykuł wygląda jakbyście chcieli lemingowi nawinąć makaron na uszy. Takie mam odczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jestem SJCAM-owcem. Głownie oczywiście chodzi o cenę, ale nie tylko - maja porządne podzespoły (porównując chociażby z Tracer), ale jest sporo fajnych akcesoriów do nich. A no i mogę ją wykorzystać jako rejestrator jazdy. Sprawdźcie sobie ten krótki artykuł o dodatkach do SJCAM-ów: http://sjcamhd.com.pl/akcesoria-do-kamer-sjcam-nowe-mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować