Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czterech nowych łowców i jedna bestia jeszcze w tym miesiącu w Evolve

11 postów w tym temacie

Widziałem w swoim życiu wiele gier z beznadziejnymi i drogimi dielsi, ale na litość boską, Evolve przebija EA, Ubisoft i Capcom razem wziętych!

Cieszę się, że tego szajsu nie kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie, co to za ceny...? Mam wrażenie, że ludzie z wierchuszki 2K Games nie za bardzo wiedzą co robią. Czyżby chłodne przyjęcie Evolve nie było wystarczającym sygnałem alarmowym dla wydawcy? Skąd ta determinacja do odstrzelenia sobie kolan?
Nie zrozumcie mnie źle, o ile gra jest dobra, to nie mam problemu z kompetentnymi DLC do niej, ale tutaj mamy do czynienia z ekstremalnie bezczelnym skokiem na kasę. Ktoś za materiał ewidentnie wycięty z gotowej gry (tylko to może tłumaczyć jej ubogą zawartość w dniu premiery) każe sobie dopłacić drugie tyle. I żeby to jeszcze było nie wiadomo co, a to raptem 4 postaci na krzyż + jeden potwór. Cwaniactwo wydawcy osiągnęło poziom Cloud Imperium Games, kolesi sprzedających za kilkanaście tysięcy euro wirtualne koncepty wirtualnych statków kosmicznych w nieistniejącej jeszcze grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fani już przed premierą (zresztą całkiem słusznie) zauważyli, że to będzie gra w DLC. Wystarczy spojrzeć na statystki tego tytułu na PC - obraz nędzy i rozpaczy. Szczególnie jak na tytuł AAA.

Tutaj zawsze można coś ugrać sprzedając po zawyżonej cenie bohaterów czy inne skiny. Podejrzewam, że na konsolach będzie dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Bohater przeżył bliskie spotkanie z Goliatem, jednak przeżył i został odbudowany jako chodzący czołg." - słodkie: zapomniałaś dodać, że on naprawdę PRZEŻYŁ to spotkanie. :D
Ad rem: jakże się cieszę, że olałem ten tytuł po uczestniczeniu w becie - instynkt mnie i tym razem nie zawiódł. Właśnie dlatego cieszę się, gdy mogę sprawdzić jakąś grę przed jej premierą - mam dość nacinania się na szumne zapowiedzi, które okazują się ostatecznie crapem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd autor wziął koniec kwietnia jako datę wydania tych DLC na PC i PS4.
Na stronie wyraźnie pisze, że 31 marca ukażą się na WSZYSTKICH platformach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to DLC to ten hunter season pass z łowcami który kosztuje 20 Euro i teraz dodaj sobie cenę potworka. A na konsolach jest jeszcze gorzej bo gra o wiele więcej kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować