Zaloguj się, aby obserwować  
turingowski

Heroes V - potrzebna pomoc...

74 postów w tym temacie

Dziękuję za pomoc. Nie wiem jak to sie stało ale wszystko już jest w porządku. Postanowiłam zacząć grę od początku (właściwie to mój mąż gra) i teraz bez problemu wczytało tę misję.Pozdrawiam i dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 16:36, morthi napisał:

a nie patchowalas ? to spatchuj :) grac sie powinno zawsze w najnowsza wersje gry :)



Nie wiem tylko czy powinnam ściągnąc pokolei wszystkie patche od 1, czy tylko ten ostatni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dalej mam ten sam problem z 2 misją w 3 kampani czyli nekropolis na samym początku po kilku turach przychodzi bardzi silny bochater przeciwnika i nie umiem sobie z nim poradzic ??

góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem z kampania 5 łowca i 3 misja obrona, zabilem wszystkich zwiedzilem wszystkie miejsca, uwolnilem jedna z osub ktura trzeba bylko uwolnic byla w wiezieniu w lewym dolnym koncie mapy, 2 osoby niemoge znajsc, bronbie sie tylko przed tym gosciem co mnie najezdza co 2 tyg. i niewiem co dalej wszystko zwiedzone pomocy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie gdzie HoMM V zapisuje save.
Szukałem ale nie udało mi się znaleźć a od początku nie koniecznie mam ochoęe przechodzić.
Chodzi mi o całą ścierzkę dostepu : jaki folder jaki podfolder itd.
Z gory dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 14:45, Chavez napisał:

Mam takie pytanie gdzie HoMM V zapisuje save.
Szukałem ale nie udało mi się znaleźć a od początku nie koniecznie mam ochoęe przechodzić.
Chodzi mi o całą ścierzkę dostepu : jaki folder jaki podfolder itd.
Z gory dziękuję


x:\documents and settings\<twój profil>\moje dokumenty\my games\Heroes of might and magic v\profiles\<Twój profil w grze>/saves

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie.

Powiem nie owijając w bawełne. Nie chce mi się czytać wszystkich 1254 stron tego forum :) a mam taki problem.

Nie mogę prześć trzeciej palnszy w kampani maga (Trumwirat).

"Odszukaj Findana" nie mogę go nigdzie znaleźć.

"Uwolnij Godryka" Znajduję go w więzieniu w podziemiach, a po uwolnieniu misja się nie "odchacza"

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Pozdrawiam sirlukas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj:)
Widzę po twoim statusie, że jesteś nowy. Nie musisz przeszukiwać ponad 1200 stron strona po stronie tego tematu:
Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry -> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&u=25070
wystarczy nauczyć się korzystać z wyszukiwarki :
Wyszukiwarka- czy ten temat już istnieje?? ->
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&u=30

Więc najpierw przeczytaj ten drugi temat, a potem wchodz na pierwszy i wyszukaj słowa np. : Findan, Trumwirat, Uwolnienie Godryka. Jeżeli nie znajdziesz, to napisz post ze swoim problemem. Pisz zawsze w temacie głównym gry, tam na pewno będą ludzie, którzy ci pomogą. Ja szczerze mówiąc nie pamiętam tej misji.
I podstawowa sprawa : Rozumiem, że masz Service Pack''a 2 i najnowszą wersję gry oznaczoną 1.3 .
Jeśli nie, to szybko ściągaj i instaluj, jeśli tak, to napisz w głównym temacie o Heros''ie V.
Mam nadzieję, że Ci pomogłem. Pozdrowienia i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 17:50, Valentino S.A. napisał:

ja dalej mam ten sam problem z 2 misją w 3 kampani czyli nekropolis na samym początku po kilku
turach przychodzi bardzi silny bochater przeciwnika i nie umiem sobie z nim poradzic ??

góry dzięki za pomoc



Sorki za offtop ale... STARY boHHHater!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 14:45, Chavez napisał:

Mam takie pytanie gdzie HoMM V zapisuje save.
Szukałem ale nie udało mi się znaleźć a od początku nie koniecznie mam ochoęe przechodzić.
Chodzi mi o całą ścierzkę dostepu : jaki folder jaki podfolder itd.
Z gory dziękuję



Domyslnie to w moich Dokumentach

U mnie to wygląda tak

c:\documents and settings/Michał/moje dokumenty/My Games/Heroes of might and magic V/Profiles/de99ial/Saves


Nazwy Michał oraz de99ial zależą od użytkownika kompa i profilu graczy w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie problemu z butami lewitacji i mostem w misji: The Trap (Pułapka), problem występuje nawet w wer. 1.3
Trochę się naszukałem zanim skumałem, że chodzi o błąd z ''niewidocznymi'' butami.
Tu macie obrazek, na którym widać, gdzie stanąć, by przejść przez rzekę (pełna pula pkt ruchu zalecana), na południe widać wejście do podziemi, w których można znaleźć kryptę* (tam po walce dostajecie buty lewitacji):
http://img503.imageshack.us/my.php?image=thetrapmostpj2.jpg

a tu obrazek, gdzie widać jak założyć buty po walce w krypcie (nie widać ich - puste pole!) - klikajcie wszędzie w inwentarzu na pustych polach ppm, aż zobaczycie opis butów:
http://img520.imageshack.us/my.php?image=thetrapbutylewitacjihn4.jpg

- mam nadzieję, że to poprawią, ja prawie przestałem grać przez taki głupi błąd, jak dalej występują podobne bugi, to prosze w tym wątku podać podobne rozwiązania oszczędzające nerwów.
* w instrukcji do wersji PL jest błąd na mapce tej misji, zamiast pokazano chatkę kartografa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować