Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs! Do wygrania pierwsza część filmowej trylogii "Niezgodna"!

14 postów w tym temacie

Hmmm, szczerze powiedziawszy to miał bym problem. Gdybym miał wybierać według własnej woli i tego co chciałbym robić to moim wyborem zostałaby Serdeczność, ale jak patrzyć na to co tak na prawdę robię to zgaduję że musiałbym przystąpić do Nieustraszonych i pokonać tam kilka lęków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Erudycja. Co jak co, ale na rzeczy się znam, a właściwie na wielu rzeczach. W końcu jak ktoś w komentarzu używa słowa erudycja, to chyba może przynależeć tylko do jednej frakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze mną mieli by problem. Ja w realu jestem "niezgodny". Bardziej ciągnie mnie do idei Kyiosakiego niż do powszechnych socjalistyczno kapitalistycznych przekonań mas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieustraszenie, teraz pytanie czemu?
Atletyczna sylwetka, brak lęków, pewność siebie i umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami. Ideą nieustraszonych była walka z tzw. "przestępczością" a że moja przyszłość wiąże się z takim zawodem sądzę żę nadał bym się na nieustraszonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie. Na wstępie pragnę wyrazić niezwykłą radość, jaką dla mnie jest udział w tymże konkursie. Do jakiej frakcji jest mi najbliżej pytacie? Ach, cóż za wymagające uwolnienia niespożytych pokładów wyobraźni pytanie! Sigmund Freud miałby tutaj niebanalną szansę poznać cóż takiego skrywa się w naszych umysłach i kimże tak naprawdę pragniemy być. Kim pragniemy, ale kim jesteśmy? Oto jest pytanie, jak to mawiał pewien książę duński! Nie wiem cóż takiego kryje się w czeluściach zwojów mózgowych mych konkurentów do tejże niezwykłej nagrody, ale moje myśli brną ku jednej frakcji. Tak, nie sposób się nie domyślić i na pewno już na to wpadliście moi drodzy współtowarzysze. Moja frakcja to Erudycja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ja to chyba jestem jak ta żaba z tego kawału, w którym lew kazał stanąć po jednej stronie zwierzętom mądrym, a po drugiej pięknym. Żaba została na środku, bo jak sama stwierdziła, przecież się nie rozdwoi. Ja, niezwykle skromna osoba, stwierdzam po prostu, jak najbardziej obiektywnie, że nadaję się oczywiście do każdej z tych grup. A co za tym idzie... nie! Nie jestem żabą! A co za tym idzie... jestem Niezgodna! Pomagam kiedy tylko mogę innym, więc altruizm nie jest mi obcy. Jestem wesołą i miłą osobą oraz nie przepadam za przemocą, więc śmiało ktoś może mnie nazwać Serdeczną. Mam całe regały zawalone książkami, jestem żądna wiedzy, więc wśród Erudytów, czuję się jak ryba w wodzie. Nawet jak znajdę pięćdziesiąt groszy, to będę starała się znaleźć osobę, do której należą wspomniane pieniądze, zatem Prawość mam we krwi. A jak trzeba będzie to skoczę ze spadochronem, zanurkuję w oceanie albo powiem, że głosuję na PiS. Jestem więc również Nieustraszona! Ale jak sami widzicie, jestem po prostu... Niezgodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie: inteligentna jestem ale nie tak jak erudyci, serdeczna, też nie zbyt, altruizm to już w ogóle wcale, prawość, nie dla mnie. Najbardziej pasuje do mnie Nieustraszoność. Jest tak, według mnie, ponieważ lubię przygody, mam tylko jeden lęk ,, pająki". Tak to nie boje się niczego. W Nieustraszoności, pokazałabym na co mnie stać, lubię tańczyć i dlatego też jestem wysportowana, siły wielkiej nie mam, ale to by się wyćwiczyło. Interesują mnie wyzwania, (wiem że to śmieszne), ale lubię chodzić i wspinać się na drzewa, przeskakiwać przez płoty, biegać itp. Dlatego sądzę, że dla mnie najlepsza by była Nieustraszoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, należałabym do Nieustraszoności. Zapewne dlatego, że mimo moich lęków potrafię je przełamać np. mimo lęku wysokości, wejdę na wysoko postawiony punkt widokowy. Ogółem moim zdaniem tam bym pasowała najlepiej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja ślubna mówi, że jestem nad wyraz serdeczny, gdy spotykam się np. na wielkanocnym śniadanku z mamusią. Mówi, że jestem ... i tu padnie cytat " Zięciunio, aż do rany przyłóż ( w dobrym tego słowa znaczeniu). Wysoki Sądzie, Szanowna Radakcjo Gram.Pl, koledzy ... wybieram bez żadnego ale ... SERDECZNOŚĆ i niech się dzieje :). Mam nadzieję, że nie zapeszę mojej wybranej frakcji, wszakże Zajączek już ... kic, kic na dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serdeczność.
Bo?
Jakoś nie zachęca mnie serum Prawość i do tego cały czas mówienie prawdy. Prawda boli, a każdy normalny człowiek ucieka od bólu.
Erudycja? Analizowanie wszystkiego dookoła, to nie dla mnie. Po co mam wiedzieć jak na poziomie komórkowym zachodzi fotosynteza u roślin i do tego być ekspertem w fizyce kwantowej?! Jak człowiek zna się na wszystkim to tak naprawdę nie zna się na niczym!
Przysłowiowym samarytaninem nie jestem , wiec Altruizm odpada. Jestem raczej egoistyczny, ale nie aż tak żeby wpasować się do Erudycji. Chociaż niektórzy powiadają że największym egoistą jest ten który pomaga innym, bo gdy on będzie potrzebował pomocy, wtedy wszyscy mu pomogą.
Ja w Nieustraszoności? Co z tego że ja i Cztery mamy lęk wysokości? Ale on może kontrolować symulacji jak Niezgodni, a ja nie! Za każdym razem po podaniu ich serum wyglądałbym jak wszyscy z transferu razem wzięci, gdy wychodzili z gabinetu symulacji! Ooo nie, to zdecydowanie nie dla mnie!
Więc jak by nie patrzeć zostaje Serdeczność, ich błogi spokój, jeszcze cieplutki chlebek, skakanie po drzewach, świeże owoce i warzywa, wieczorne ogniska. Serum pokoju niczym opium. Jak by na to wszystko nie spojrzeć to oni mieli władzę(i chleb), bo bez nich nikt by nie przetrwał, no i odnieśli najmniejsze (jeżeli w ogóle jakieś odnieśli) straty w tym całym konflikcie. Taaak, Serdeczność to jest coś, ten zapach chleba o poranku, ten smak ichniejszego chlebka na obiadzik, no i przed spaniem jeszcze jedna

Spoiler

działka

kromeczka chlebka. Nawet odrobinka. Jedna kromka! Naprawdę nie chcę nic więcej! Tylko okruszki! Ja chce ten chleb! Zaraz zwariuję! Dajcie chleba! Królestwo za gryz tego chleba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy wyniki! Nagrody filmowe wędrują do:


Saint81
Aniaskn
K3ine


Sprawdźcie swoje skrzynki mailowe. Zwycięzcom gratulujemy i mamy nadzieję, że będziecie brali udział także w innych konkursach na gram.pl! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować