Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Overlord nadchodzi?

10 postów w tym temacie

Ło, to by była świetna wiadomość. Poprzednie Overlordy były bardzo dobre, ale nie miałem większej nadziei na kontynuację serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam i przeszedłem oba Overlordy. Pamiętam jak jarałem się zapowiedzią pierwszej części. Ostatecznie gra nie była spełnieniem moich wygórowanych marzeń, ale była naprawdę dobra. Dwójka poszła w dobrym kierunku. Liczę na Overlorda III, z możliwością podboju nowych terenów na mapie strategicznej, większą rolą wybranej "mistress" i ogólnie bardziej strategiczną rozgrywką z ew. możliwością dołączenia do swoich wojsk. Więcej opcji rozbudowy swojej siedziby też mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam tego typu klimaty. Ciekawe kiedy podadzą do ogólnej wiadomości jakieś dokładniejsze informacje na temat kontynuacji. Ja czekam z niecierpliwością, brakowało mi tego typu gier od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem radochę z grania w overlord, pozyskiwanie minionów, sianie zniszczenia za pomocą nich a na czele Lord w ekstra zbroi z fajną bronią białą :) świetnie mi się grało, czekam na więcej info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować