Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Remaster God of War III w 1080p latem na PS4! Zobacz trailer i screeny

67 postów w tym temacie

Ostatnio miales Drivecluba, The Order 1886 czy w najblizszym czasie masz Bloodborne''a. Dla kazdego cos dobrego, kto wczesniej mial MS-konsolke jest to bardzo dobra rzecz, reszta nie jest zmuszana do kupna.


Dobrze, że[...] a horyzoncie MK X, Wiesiek 3, a pod koniec kolejny CoD :)
Wspominanie o CoDach, gdzie wszystko jest praktycznie takie samo, a sama gra klepana na jedno kopyto, wypominanie, ze pojawia sie remaster jednej z NAJWYZEJ ocenianych gier na PS3 zakrawa na smutny zart. Przypominam, ze GoW wyszlo w 2010 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Dla tej gry kupiłem ps3. Trzy razy ja przeszedłem, jest platyna, więcej gry nie ruszam. Gow4 poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacenie dwa razy za tę samą grę (zresztą, gorszą od pierwowzoru), tylko w wyższej rozdzielczości... Ktoś tu raczy kpić. Naprawdę, takie rzeczy powinny być za darmo (ba, przecież są!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może od razu niech wydadzą jeszcze Heavy Raina, Beyond Two Souls, GoW HD remaster, GT 6 remaster, Dante''s inferno itp. To jest kpina z graczy naprawdę.

Ozoqq Ponoć robią ale premiera pewnie w 2016 roku i to będą optymistą.

maniekk
Nie śmiej się bo przecież rok po premierze został wydany remaster TR''a po to by ludzie którzy kupili NG ówcześnie mieli tą grę.

PrinceLaCroix Bez pierwszej i drugiej części to raczej taka kicha grać, no chyba że je przeszedłeś na PS2 albo emulatorze na PC z PS2.

Principes No cóż, gdyby ludzie nie kupowali (a kupują) to by im się odechciało remasterowania... Ciekawe kiedy remaster mario (tego z pegasusa) specjalnie pod PS4 będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2015 o 21:56, Diverso napisał:

Co tak przeżywacie? Cóż jest złego w remasterach? Nie rozumiem tych emocji.

młody jesteś, "wsteczna kompatybilność" nic ci nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Gow pomimo tego, że świetny jest trochę przereklamowany (od pierwszej częsci w sumie ciągle to samo, przydalaby sie jakas wieksza zmiana ;) IMO najlepszym rozwiazaniem bylaby nowa seria z tego samego gatunku ale zupelnie innych klimatach
Takie Lords of Shadows 1 znacznie ciekawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Amazonie widzę to za 40 dolców - za tą cenę kupiłbym może zbiorcze wydanie ze wszystkimi GoW, na pewno nie zapłacę tylę za GoW III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować