Zaloguj się, aby obserwować  
Transylvanian_Hunger

Ranking na najlepszego RPG-a obstaw swój ulubiony

811 postów w tym temacie

Arcanum - za klimat, wielki świat, mnogość questów, współistnienie magii i techniki (grałem krasnoludem - technikiem)

Gdyby nie frustrujące błędy i ogólne niedopracowanie najlepszy byłby Vampire-Bloodlines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 15:30, Chaszu napisał:

Arcanum - za klimat, wielki świat, mnogość questów, współistnienie magii i techniki (grałem krasnoludem - technikiem)

Gdyby
nie frustrujące błędy i ogólne niedopracowanie najlepszy byłby Vampire-Bloodlines.

-ja jeszcze preferuję Icewind dale 1i2 oraz Gothic 1 2 i NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 15:12, paweusz napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez paweusz


NWN + Dodatki

Lecz mam nadzieje, ze NWN2 bedzie o niebo lepsze. Bawilem sie dobrze, ale brakowalo mi paru elementow i dokladnego odwzorowania wiekszej czesci D&D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 15:42, Night Elf napisał:

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez paweusz

NWN + Dodatki

Lecz mam nadzieje, ze NWN2 bedzie o niebo lepsze.
Bawilem sie dobrze, ale brakowalo mi paru elementow i dokladnego odwzorowania wiekszej czesci D&D.

-TO MA WYJŚĆ NWN 2? JEŚLI TAK TO KIEDY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NWN+dodatki(szczególnie Hordy Podmroku). Zaraz za nimi The Elder Scrolls Morrowind + zajefajny Bloodmoon i taki sobie Trójca. W morrowindzie najbardziej boli mnie system dialogów na które nie mamy wpływu, nie kształtujemy osobowości postaci- nie utożsamiamy się z bohaterem. A NWN to inna bajka- fajna fabuła(a co! mnie się podobała). Hordy Podmroku to mistrzostwo świata. Później jest Planescape Torment ex aquo z KotOR 1 i 2. W Tromencie spodobał mi się klimat(łzę można uronić w niektórch momentach) a w KotOR''ze to walki, fabuła, dialogi. Ogólnie to KotOR to taki nowszy, ciut słabszy, Torment. Czyli moja klasyfikacja(rozpisałem się znów:D)
1) NWN + dodatki
2) Morrowind + dodatki
3) Planescape Torment i KotOR''y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak zapomniałem! Vampire the Masquerade:Bloodlines byłby min. na 2 miejscu ale jest:
1) za krótki(15 h gry na rpg??)
2) ma błędy (jeden prawie uniemożliwia ukończenie gry-trzeba wpisać cheat:( a ja nie lubie czitować)
3) Za mały wpływ na dialogi
4) za krótki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym eRPeGiem jest KotOR - za grywalność, fabułę, muzykę, grafikę i przede wszystkim za pierwsze RPG w świecie Star Wars. Dwójka też nie była zła, lecz ilość błędów, niedopracowana fabuła i brak polskiej wersji mnie nieco odrzuciły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem emocjonalnie związany z Baldur''s Gate 1-2! I wiecie co? Zainstaluję sobie jedynkę aby jeszcze raz spojrzeć w oczy Sarevoka! A potem część drugą aby zagrać tylko jedną postacią od początku do końca, złodziej/zawadiaka! I wielkie uznanie dla wszystkich innych Tormentów, Icewindów, Morrowindów, Neverwinterów, Gothiców, KotORorów, Beyondów, Gorasuli i innych starych i nowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie Planescape: Torment. Dlaczego?
1. KLIMAT
2. Wspaniała muzyka
3. Najlepszy dziennik jaki widziałem w grach
4. Świetna historia (wreszcie nie ratujemy świata...)
5. Doskonała polonizacja milionów linijek tekstu
6. Znakomite questy
7. Doświadczenie za rozmowy (!) (wreszcie coś więcej niz tylko bezmyślna siekanina - vide IWD 1 i 2)
8. ... długo by można wymieniać.]
Jak ktoś jeszcze nie grał, to natychmiast kupować w NXK za 19.99 i do roboty! Na pewno się nie zawiedziecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 16:21, Abi Dalzim napisał:

Tylko i wyłącznie Planescape: Torment. Dlaczego?
1. KLIMAT
2. Wspaniała muzyka
3. Najlepszy dziennik jaki widziałem
w grach
4. Świetna historia (wreszcie nie ratujemy świata...)
5. Doskonała polonizacja milionów linijek tekstu
6. Znakomite
questy
7. Doświadczenie za rozmowy (!) (wreszcie coś więcej niz tylko bezmyślna siekanina - vide IWD 1 i 2)
8. ... długo
by można wymieniać.]
Jak ktoś jeszcze nie grał, to natychmiast kupować w NXK za 19.99 i do roboty! Na pewno się nie zawiedziecie!


-do tego jeszcze w żadnej innej grze nieutożsamiłem się z postacią jak właśnie w Torment-aż chce się przypominać wątki z poprzednich wcieleń jak by były moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 16:28, Grizzly. napisał:

1. NwN
2. Planescape Torment
3. Icewind dale (ale pewnie dlatego że poprostu nigdy nie grałem w baldura)
4. Morrowind


...za
górami za lasami , hen hen daleko...


25. Dungeon Siege II ;p

-znasz może wymagania do dungeon siege2-mocno je powiększyli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2005 o 16:31, paweusz napisał:

-znasz może wymagania do dungeon siege2-mocno je powiększyli ?


Wymagania sprzętowe:Procesor Pentium / Athlon 1GHz, 256MB RAM, karta graficzna z 32MB RAM, 4GB wolnej przestrzeni dyskowej, DirectX 9.0c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować