Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideorelacja z Intel Extreme Masters Katowice 2015

9 postów w tym temacie

Kamil Ostrowski

Jesteśmy już gotowi, aby opublikować wideorelację z minionego weekendu. Zgadliście, jeżeli myślicie o Intel Extreme Masters. Jeżeli chcecie przejść się z nami po katowickiej imprezie, to zapraszam. Jest co oglądać.

Przeczytaj cały tekst "Wideorelacja z Intel Extreme Masters Katowice 2015" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem, ale sądząc po reportażu i tłumami za reporterem to spodek był wręcz przepełniony i chyba lepiej byłoby gdyby wstęp był płatny, a ilość biletów ograniczona do ilości miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie byłem, ale sądząc po reportażu i tłumami za reporterem to spodek był wręcz przepełniony
> i chyba lepiej byłoby gdyby wstęp był płatny, a ilość biletów ograniczona do ilości miejsc.

Były różne bilety, część taka która pozwalała wchodzić bez kolejek, inne oprócz swobodnego przejścia gwarantowały również stałe miejsce. Ludzi ogólnie było sporo, ale chyba tylko przy CSie, nie było miejsca (duża popularność, a bardzo mało miejsc). Z kolei LoL dostał cały spodek i miejsce było zawsze, nie zawsze w dobrym miejscu, ale podczas przerw można było upolować coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2015 o 13:25, Piotrek_K napisał:

''Payerek'' to znaczy, ze trzeba placic? A to nie, nie chce ogladac.


Na szczęście nic nie trzeba płacić :) Ale, dla klarowności, podmieniłem to określenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować