Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ghost in the Shell: Arise - recenzja

12 postów w tym temacie

Nigdy nie przepadałem za GitS i... cóż, chyba niewiele się w tej kwestii zmieni. Arise ani trochę mnie do siebie nie przyciąga, więc nie zamierzam tej serii nawet upychać pośród inne rzeczy, które mam do oglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A właśnie czemu brakuje ocena, zalety i wady? Podobnie jak gry komputerowe. Bo wolałem
> coś chce więcej dowiedzieć się.
Przedstawię kwestię ocen naczelnemu, może propozycja się przyjmie ; ) Jeśli ja miałbym ocenić w skali dziesięciopunktowej, to dałbym tej serii w okolicach siódemki. Zasługiwałaby by na więcej, gdyby nie ta źle poprowadzona fabuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

~~ Jeszcze brakuje remake-ów i wskrzeszania dinozaurów, którym nic nie brakowało. Nie chcę zapeszać, ale jak tak dalej pójdzie, to reszta pójdzie w ich ślady. Wiek XXI to wiek Przetworów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bakowało tu jeszcze receznji chinskich bajek.
Za bycie gimbem powinien być permanent ban od razu. To nie srejk, czy demotysratory, wiec sobie odpuść teksty o "Chińskich bajkach". Raz, że są stare ,dwa, ze od razu pokazujesz swoj poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po SAC2 (2 sezonie telewizyjnej serii) to anime dla mnie umarło ,gdzie zapomniano o potencjale sekcji i poszczególnych postaci robiąc z nich płaczące sieroty , pozostawiając przekombinowaną fabułę.
Dzięki za wspomnienie o Arise ,może uda mi się na nowo zagłębić w świat Ghost`a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować