Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pamiętacie Skywind? Oto nowe wideo!

10 postów w tym temacie

> Bethesda tego nigdy nie robiła i nie ma powodu żeby tym razem tak się zachowała.
O ile pamięć mnie nie myli to właśnie tak zrobili z poprzednim takim projektem Morroblivion (a przynajmniej "przegonili" projekt ze swojego forum). W przypadku Skywind, ekipa podobno już się jakoś dogadała z Beth(m.in. wymagane jest posiadanie oryginalnego Morrowinda, by zainstalowac moda), więc nie powinno być problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy finalna wersja moda będzie wyglądać tak samo źle, jak Skyrim w dniu premiery?
Tzn. słaba oprawa graficzna, okropne tekstury, itp.
Niestety, samo przeniesienie Morowinda na silnik Skyrima to za mało, sam silnik musi być też podrasowany, gdyż już w dniu premiery TES V wyglądał słabo i przestarzale.

Ogólnie zastanawiam się, czy Bethesda sprzedaje swój silnik?
Fajnie by było zobaczyć jakąś inną grę na odpowiednio zmodowanym i poszerzonym o nowe efekty ( dodane min. w ENB ) i lepsze tekstury, silniku Skyrima. Myślę np. o grze o Robin Hoodzie, to by było coś interesującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe, czy finalna wersja moda będzie wyglądać tak samo źle, jak Skyrim w dniu premiery?
> Tzn. słaba oprawa graficzna, okropne tekstury, itp.
> Niestety, samo przeniesienie Morowinda na silnik Skyrima to za mało, sam silnik musi
> być też podrasowany, gdyż już w dniu premiery TES V wyglądał słabo i przestarzale.
>
> Ogólnie zastanawiam się, czy Bethesda sprzedaje swój silnik?
> Fajnie by było zobaczyć jakąś inną grę na odpowiednio zmodowanym i poszerzonym o nowe
> efekty ( dodane min. w ENB ) i lepsze tekstury, silniku Skyrima. Myślę np. o grze o Robin
> Hoodzie, to by było coś interesującego.
>
Tradycyjnie modując Skyrima (używając SCK) nie masz żadnej możliwości modyfikacji silnika gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh, Morrek na silniku Skyrima kompletnie nie zachowuje klimatu. Tym bardziej, że brakuje oryginalnej muzyki. I na dodatek ta mechanika ze znacznikami zadań i dziennikiem na czele... Jak ktoś chce poznać Morrowind to lepiej będzie jak zagra w niego wraz z dodatkami oraz modem Overhaul 3.0. Ale pewnie dla osób, które w ogóle nie miały styczności z Morrowindem, Skywind wydaje się ciekawą perspektywą. Ja już jestem spaczony, bo grałem w oryginał. Poza tym dla mnie TES III jest najlepszą częścią serii (nie grałem w Arenę i Daggerfall).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ...a potem przyjdzie Bethesda i powie im, że mają skończyć prace because of reasons.
Widać ból pewnej częsci ciała prezesa Bethesdy że moderzy potrafią zrobić grę lepszą niż oni sami zrobili :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 11:04, Nagaroth napisał:

Bethesda tego nigdy nie robiła i nie ma powodu żeby tym razem tak się zachowała.


Ale przecież dokładnie to samo zrobili w przypadku Morrobliviona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować