Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pozostałe części God of War nie dla PS4

12 postów w tym temacie

> erm, RZYMSKICH bogów?

Roztargnienie w to poniedziałkowe przedpołudnie sięgnęło zenitu. Najmocniej przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Remastery często pomagają nam otworzyć drzwi przed nowymi graczami, którzy być może nie mieli okazji zagrać w God of War III przed pięcioma laty." - I dlatego remasterujemy tylko ostatnią część, która wymaga znajomości poprzednich. Wg mnie remastery ogólnie mają sens, ale w tym przypadku średnio. Na PS3 miało to bardzo dużo sensu, bo dzięki nim można było ograć wszystkie części na jednej konsoli. Lepiej zacząć jakąś nową serię. GoW ma bardzo dobre zakończenie, po co komu czwórka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomb Rider, The Last of Us, Saint Row IV, GTA V, Dark Soul II i teraz God of War - rremastery złe? Ja tam z przyjemnością zagrałem / zagram w te gry bo nie miałem ps3 ani xklocka. I chciałbym więcej remasteow z poprzedniej generacji ;) w które chciałem a nie mogłem zagrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście podejrzewam, że ten remaster God of War wychodzi dlatego, że pokazywano GoW3 na Morpheusa i istnieje podejrzenie (moje), że ten remaster powstał po to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 11:12, Shinigami napisał:

Wydanie pełnej kolekcji zabrałoby zbyt dużo czasu. Po co się męczyć. Ludzie zapłacą tyle
samo za odświeżoną trójkę.

nie martw się, potem powiedzą, że wobec sukcesu trójki łaskawie ugięli się pod głosem graczy i jedynkę z dwójką też przeniosą :> Oczywiście, jeśli zapłaci się trzeci raz za ten sam tytuł, bo po co dać jakiś "cross buy" tym co mają go na PSNie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam bardzo ciesze z remasterów, nie miałem ps3, nie rozumiem tez narzekania z tego powodu ludzie ogarnijcie się, nie podoba wam się nie kupujcie!! proste. Osobiście nie interesuje mnie god of war. Podobno ma być remaster Darksiders 2 ze wszystkimi dodatkami i czekam z niecierpliwością ta gra est epicka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będzie tak, że remasterami PS4 stoi, a że ludzie są skłonni płacić dwa razy za to samo, to dlaczego tego nie robić.

Czekam teraz na remaster Final Fantasy XIII na PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować