Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - masa nowych szczegółów, screeny i mapa świata

40 postów w tym temacie

Hmm mapa fajna i duża, no ALE. Dużo zajmuje morze. Vizima i tereny wokół niej raczej też nie będą dostępne, więc też odpada kawałek mapy. Czekam na całą mapę bo tu widać, że obcięta jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na całą mapę bo tu widać, że obcięta jest

Jak dla mnie nie jest obcięta, ale pokazuje lokacje, które będą w grze - chociaż niektóre z nich - jak wyzima - niedostepne do pelnoswobodnej eksploracji.
Jakby pokazali wersje nieobcieta, toby ludzie chcieli eksplorować jeszcze dalej i dalej i dalej... ja sam szukam na tej mapce flotsam, ale to chyba bardziej na południe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gramowicze pomóżcie.

Mam zamiar zaopatrzyć się w W3 tylko mam zagwozdkę - PC czy PS4?

W PC siedzi i5 4460, 8GB DDR3, i ATI R9 280 3GB.

Zakładam iż w teori PS4 zapewni 24-30 fps w 1080p, czy sprzęt podany przeze mnie będzie w stanie wygenerować przy tej samej rozdzielczości, 30 klatkach potencjalnie lepszą oprawę?

Wiem, że to wróżenie z fusów i zaraz odeślecie mnie do dnia premiery, recenzji i porównań ale przymierzam się do ponownego przejścia W1 (z modem Biały Wilk) i W2 na PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 14:44, auron34 napisał:

Jakby pokazali wersje nieobcieta, toby ludzie chcieli eksplorować jeszcze dalej i dalej
i dalej... ja sam szukam na tej mapce flotsam, ale to chyba bardziej na południe.


Nie znajdziesz tutaj Flotsam. Wioska ta leży na granicy Temerii i Aedirn, czyli na zachód od Wyzimy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czekam na całą mapę bo tu widać, że obcięta jest
>
> Jak dla mnie nie jest obcięta, ale pokazuje lokacje, które będą w grze - chociaż niektóre
> z nich - jak wyzima - niedostepne do pelnoswobodnej eksploracji.
> Jakby pokazali wersje nieobcieta, toby ludzie chcieli eksplorować jeszcze dalej i dalej
> i dalej... ja sam szukam na tej mapce flotsam, ale to chyba bardziej na południe.
>
Ale wyspy Skellig i wioska na południowym zachodzie to ewidentnie widać, że obcięte.
Po nazwach widać iż mapa jest obcięta/ nie pełna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2015 o 14:47, TuRaSs napisał:

Ale wyspy Skellig i wioska na południowym zachodzie to ewidentnie widać, że obcięte.
Po nazwach widać iż mapa jest obcięta/ nie pełna


Racja, racja, tutaj troszkę scieli nie wiedzieć czemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nie pokazali nam wszystkiego ;]
Ale mapa prezentuje się zacnie, będzie co zwiedzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko zapowiedzi były zgodne z tym co ujrzymy ostatecznie w grze :D Jeśli tak będzie, to szykuje się wyborna uczta dla fanów erpegów i Wiedźmina :D
Cały czas porównują grę do Skyrima - pewnie dlatego, że ostatni TES był bardzo popularny. Nie zapominajmy jednak, że wyszedł w listopadzie 2011 roku, a więc 3,5 roku temu - to sporo :D Redsi powinni być bardziej przygotowani na rywalizację z kolejnym TES-em, który niedługo powinien zostać zapowiedziany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 14:45, golic napisał:

Gramowicze pomóżcie.

Mam zamiar zaopatrzyć się w W3 tylko mam zagwozdkę - PC czy PS4?


Podążaj za swym instynktem, wojowniku. Tej decyzji nikt nie może podjąć za ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 14:45, golic napisał:

Gramowicze pomóżcie.

Mam zamiar zaopatrzyć się w W3 tylko mam zagwozdkę - PC czy PS4?


Jak masz zamiar za jakiś czas zrobić upgrate kompa to raczej na kompa. Jak nie to zostałbym przy PS4.
Ale z jak patrzę po sobie to miałem podobną rozkminę z Wiedźminem 2. I skończyło się, że kupiłem wersję na X360, żeby pograć płynnie a potem wersję PC jak kupiłem kartę nową :) Dodam też, że miałem farta i motywację do kupna obu wydań bo kolekcjonerka z PC i xboxa różnią się więc mam teraz 2 super wydania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gracze będą mogli korzystać z otoczenia na ogromną skalę; jako przykład podano konfrontację ze zbyt silnym przeciwnikiem, z którym można poradzić sobie strzelając z łuku w pobliski ul; rozjuszone pszczoły atakują wroga, a ten ucieka

Z kuszy nie z łuku... poprawcie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zrozpaczony, że nie zdążyłem zamówić edycji kolekcjonerskiej na PS4 :( pozostaje mi liczyć że ktoś nie opłaci zamówienia, mam nadzieje na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> itd, ale czemu wyzima znajduje się pod eee klifem (mniejsza że też się teleportowała)

No ja tak po cichu liczę, że może jakieś DLC ogarnie Wyzime i jej tereny.
Do teraz sądziłem, że pod Wyzimę będzie można jakoś podjechać, przynajmniej pod mury a potem prosto do pałacu. Widzę, że się przeliczyłem i to mocno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I pięknie! Do pełni szczęścia brakuje mi tylko zremasterowanej Wyzimy ale cóż, nie można
> mieć wszystkiego.
Przecież jest Wyzima w dolnym prawym rogu. I była pokazana sala tronowa w jednym z trailerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować