Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - masa nowych szczegółów, screeny i mapa świata

40 postów w tym temacie

"Novigrad i No Man''s Land są połączone i stanowią dużo większy obszar niż świat Skyrima;"

Dużo większy? Nawet cała mapa wygląda mi na mniejszą niż w Skyrimie, ale obym się mylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli kaer morhen się jednak teleportowało. W ogóle, dziwna ta mapa, rozumiem, że stylizowana
> itd, ale czemu wyzima znajduje się pod eee klifem (mniejsza że też się teleportowała)
> i nie zalało jej morze? :x

Ta mapa nie odzwierciedla faktycznej geografii świata. Twórcy na jednym obrazku chcieli zmieścić wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 16:14, TuRaSs napisał:

Do teraz sądziłem, że pod Wyzimę będzie można jakoś podjechać, przynajmniej pod mury
a potem prosto do pałacu. Widzę, że się przeliczyłem i to mocno :(


Emhyr siedzi w Wyzimie, więc jak na moje to da się tam zawitać, nawet na mapie go masz.

Mnie jednak ciekawi czy Novigrad to jedyne większe miasto w grze czy inne też będą... Niby Oxenfurt jest blisko, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mnie jednak ciekawi czy Novigrad to jedyne większe miasto w grze czy inne też będą...
> Niby Oxenfurt jest blisko, ale...
>
Novigrad, Oxenfurt i Kaer Trolde. W Wyzimie ma być podobno obecny tylko zamek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 16:28, Jeffero napisał:

Dużo większy? Nawet cała mapa wygląda mi na mniejszą niż w Skyrimie, ale obym się mylił.


Dokładnie. Mam takie samo odczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ta niebieska kapotka Geralta z ostatniego screena ;].

Ogólnie widać po raz kolejny, że REDzi bardzo poprawili ten aspekt względem poprzedniczki. W "dwójce" Geralt przeważnie prezentował się śmiesznie i pokracznie, bo zabrakło tam czegoś takiego jak zestawy. Ot wrzucili do gry kilka par spodni (różniących się jedynie teksturą), ze 3 rodzaje rękawiczek, kilka kurtek (też różniących się przeważnie teksturą) to i efekt końcowy nie był najlepszy. Nie dość, że nasz protagonista był strasznie pstrokaty, to dodatkowo wyglądał zupełnie nieproporcjonalnie (masywna góra, skromny dół).

W Wiedźminie 3 nie trudno zauważyć, że "kreacje" Geralta są spójne pod względem designu i tworzą starannie zaprojektowaną całość. Dzięki temu główny bohater nareszcie przestaje ustępować wizualnie, świetnie zaprojektowanym NPCom jak Iorweth, Letho czy Tris.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co przejmować tą mapą. Na pierwszy rzut oka widać, że była tworzona bez uwzględnienia jakichkolwiek proporcji. To zapewne mapa, która będzie dodawana do pudełek, dlatego jest tak plastycznie ładna. Mapy w Wiedźminie 2 też pozostawiały wiele do życzenia, ale to głównie z powodu nieczytelności, nie proporcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaram się jak kibic przed meczem. Martwi mnie jednak to że CDP nadal nie poradził sobie z zamówieniami i moja EK nie jest widoczna ;/ to juz kolejny miesiąc.

Co do mapy to też mnie nie kręci wielkość świata skoro może być nuda i niepotrzebne przedłużanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 18:31, Kafar napisał:

Jaram się jak kibic przed meczem. Martwi mnie jednak to że CDP nadal nie poradził sobie
z zamówieniami i moja EK nie jest widoczna ;/ to juz kolejny miesiąc.


Nie martw się, wszyscy tak mamy :D Też nie widzę nigdzie swojego zamówienia, choć już dawno pisali, że to dodadzą :D
O swoją kopię EK będę spokojny dopiero jak uruchomię grę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyciągam mapę z W1 i nijak nie mogę spasować z tą mapą. Tretogor zapadł się pod ziemię, to samo z Gors Velen, z Brokilonu zrobiło się jezioro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2015 o 21:01, Nalfein napisał:

Wyciągam mapę z W1 i nijak nie mogę spasować z tą mapą. Tretogor zapadł się pod ziemię,
to samo z Gors Velen, z Brokilonu zrobiło się jezioro.


Na tej mapie Temeria jest tak rozciągnięta, że południe tego kraju w ogóle się na tej mapie nie znalazło :D Chyba nie ma co w ogóle się tym przejmować, raczej jest to wizja artystyczna :D Mapa nie zgadza się ani z tą do pierwszego Wiedźmina ani z tą do drugiego, ani z Mapą Orteliusa, ani z mapą czeską :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2015 o 01:14, Ichvander napisał:

Mapa jest KOMPLETNIE, ze tak powiem, z rzyci. Jesli bedzie to mapa w grze to jednoczesnie
bede sie smiac i plakac.

Wątpię. Raczej jest to mapa do materiałów promocyjnych. Jak pokazywali szybką podróż, trochę inaczej to wyglądało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2015 o 19:12, pawbuk napisał:

Nie martw się, wszyscy tak mamy :D Też nie widzę nigdzie swojego zamówienia, choć już
dawno pisali, że to dodadzą :D
O swoją kopię EK będę spokojny dopiero jak uruchomię grę :D


Ja będę spokojny jak zapłacę :) chociaż potem będzie oczekiwanie paczki i czy figurka jest cała. Bo z EK od CDP różnie to bywało ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2015 o 16:46, Zdzichacz napisał:

Ta mapa nie odzwierciedla faktycznej geografii świata. Twórcy na jednym obrazku chcieli
zmieścić wszystko.

o tym mówię, stylizacja stylizacją, ale wygląda to dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gramowicze pomóżcie.
>
> Mam zamiar zaopatrzyć się w W3 tylko mam zagwozdkę - PC czy PS4?
>
> W PC siedzi i5 4460, 8GB DDR3, i ATI R9 280 3GB.
>
> Zakładam iż w teori PS4 zapewni 24-30 fps w 1080p, czy sprzęt podany przeze mnie będzie
> w stanie wygenerować przy tej samej rozdzielczości, 30 klatkach potencjalnie lepszą oprawę?
>
> Wiem, że to wróżenie z fusów i zaraz odeślecie mnie do dnia premiery, recenzji i porównań
> ale przymierzam się do ponownego przejścia W1 (z modem Biały Wilk) i W2 na PC...

Pójdzie spokojnie na 1080p. Rozdzielczość to nie wszystko... .Jest wiele innych ustawień graficznych,które dosłownie zeżrą Ci zasoby sprzętowe,ale przy twojej konfiguracji nie martwił bym się specjalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować