Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham Knigt jeszcze raz opóźniony! Na pocieszenie nowe wideo

16 postów w tym temacie

Nie chcę być zbyt optymistyczny, ale czy twórcy gier w końcu poszli po rozum, przesuwają premiery i w pośpiechu szlifują swoje gry? Po tej ciągłej krytyce w stronę Ubisoftu czy EA, to całkiem zrozumiałe.

Chociaż do samych Batmanów nic nie mam, bo to świetne gry, to zauważam pewną tendencję w przesuwaniu premier :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Knight*
Super - jesteś mistrzem spostrzegawczości - wygrałeś draże i baton. I co w związku z tym?

> Jaram się jak guma w batmobilu ^^ To wygląda zbyt pięknie żeby było prawdziwe.

A to tylko fragment z Playstation 4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Knight*
> Super - jesteś mistrzem spostrzegawczości - wygrałeś draże i baton. I co w związku z
> tym?

W związku z tym zjem te draże i batona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Knight*
> Super - jesteś mistrzem spostrzegawczości - wygrałeś draże i baton. I co w związku z
> tym?


W związku z tym podziękowania od autora za zwrócenie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako wielki fan motoryzacji doceniam trud twórców włożony w projekt Batmobilu. Tarcze wentylowane i po dwa zaciski hamulcowe na koło - bajeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Knight*
> > Super - jesteś mistrzem spostrzegawczości - wygrałeś draże i baton. I co w związku
> z
> > tym?
>
> W związku z tym zjem te draże i batona :)

Haha :D
Co do samej obsuwy, to nie taka straszna. Tylko te 3 tygodnie to jest nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A to tylko fragment z Playstation 4 ;)

PS 4 nie rózni się niczym od XO pod kątem graficznym, więc można spokojnie powiedzieć, że to gameplay z obu konsol. Jak nie wierzysz, wpisz na YouTubie PS4 vs XO i każdy filmik udowodni moje słowa.

Preorder tego Batmana zamówiony i opłacony dwa tygodnie temu :) szkoda, że przesuwają a gameplaya nie oglądam. Wolę zrobić pierwsze "wow" kiedy sam zasiądę za sterami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega @Cecylio pisze, dobrze że opóźniają. Po zagraniu AC:Unity już mnie nic nie zdziwi, więc wole poczekać i mieć dopracowaną grę.

Co do plastikowej grafiki - zgadzam się.
Grafika na bardzo wysokim poziomie ale wszystko wygląda jak z plastiku. Niczym gry na UE3 z początku generacji x360/ps3 ;p

IMO obecne gry wyglądają już na prawdę dobrze. Pomimo krytyki nowych konsol (ich hardware) uważam, że jednak zorbili całkiem niezłe maszynki. Należy pamiętać, że deweloperom i tak ciężko byłoby osiągnąć lepszą grafikę ze względu na koszty produkcji.
Po tym co pokazało The Order nie martwię się również o przyszłość :) Unity również bardzo ładne i na pewno przyszła odsłowna pokaże na co stać konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować