Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Inkwizycja - patch numer 6 już dostępny

39 postów w tym temacie

Nadal nie zmienili kamery [M-AK]- taktycznej i nie dodali więcej niż 8 miejsc na skille ?
[M-AK] patch. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny fix jaki mnie interesuje to czy TA GRA W KOŃCU PRZESTAŁA CRASHOWAĆ PODCZAS SCEN I KORZYSTANIA ZE STOŁU (wersja PC). Cała reszta to kosmetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
>
> Widzę, że Twoje wcześniejsze dokonania niczego Cie nie nauczyły.
>
> BAN
>
> Pozdrawiam

Ban za słownictwo od człowieka którego nick czyta się "Kał ma na wardze", jesteście poważni czy sobie w kulki lecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ups. Ale wcześniej dostałem Bana za to że miałem chęć piracić, bądź podrzegałem pod piractwo innych. Dosyć niedawno widziałem podobny komentarz moderatora o piraceniu i jego nie wolno zbanować, bo to święty gość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jedyny fix jaki mnie interesuje to czy TA GRA W KOŃCU PRZESTAŁA CRASHOWAĆ PODCZAS SCEN
> I KORZYSTANIA ZE STOŁU (wersja PC). Cała reszta to kosmetyka.
Mały hint: zmniejsz sobie post-processing na Low lub w ogóle wyłącz tę opcję - mnie to pomogło i nie mam już w ogóle takich crashy - ustawiłem u siebie na Low.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No a gdzie jest fryzjer który miał być?
Lepiej jak najpierw łatają bugi, a potem dodają nową zawartość. Inaczej to trochę jakby mieć zepsute auto, ale najpierw dokleić kalkomanie, zamiast je naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2015 o 02:05, Rakit napisał:

Ban za słownictwo od człowieka którego nick czyta się "Kał ma na wardze", jesteście poważni
czy sobie w kulki lecicie?

Gdzie masz coś *niepoprawnego* w jego niku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mały hint: zmniejsz sobie post-processing na Low lub w ogóle wyłącz tę opcję - mnie to
> pomogło i nie mam już w ogóle takich crashy - ustawiłem u siebie na Low.

No dobrze, ale dlaczego to JA mam zmniejszać jakość oprawy graficznej aby wszystko działało? Skoro udostępnili ta funkcję to niech teraz jeszcze umożliwią grać z włączonymi wszystkimi opcjami. To jest ich ZADANIE, to nie my powinniśmy zmneijszać, wyłączać czy wszelkiego innego rodzaju robić rzeczy, aby gra działała bez problemu tylko to ONI mają to naprawić, nie na odwrót :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2015 o 11:10, DODO1992 napisał:

/ciach/

To impas w takim razie: ja Ci daję lekarstwo na ten problem, które u mnie i kilku osób zadziałało - skorzystasz czy nie to już nie mój biznes. Ja dzięki temu wreszcie gram bez wkur...zania się na dość częste wywałki do Pulpitu z błędem DX, a jakoś nie widzę teraz aż takiego spadku jakości oprawy, żeby mi to przeszkadzało. :D Teraz nawet ładowanie gry jest dużo szybsze niż wcześniej, więc dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Lepiej jak najpierw łatają bugi, a potem dodają nową zawartość. Inaczej to trochę jakby
> mieć zepsute auto, ale najpierw dokleić kalkomanie, zamiast je naprawić.
>
Gra poza crashami była dość mocno spatchowana już w swojej ostatniej iteracji więc nie widzę uzasadzenienia żeby tyle czasu łatać te kilka błędów i nie wprowadzić czegoś o czym gracze trąbią od premiery, co swoją drogą też nie jest wielką modyfikacją. Znając życie dodadzą w DLC, z rok po premierze. Może, by mnie to tak nie obchodziło, gdyby nie fakt, że oświetlenie i ogólnie otoczenie, w czasie kreowania postaci potrafi być bardzo różne od tego, które widzimy podczas gry. Pierwszą postać robiłem blisko 2h bo za każdym razem kiedy zaczynałem grę wyglądała kompletnie inaczej niż w kreatorze, a i nawet te, z którymi zostałem chciałem czasem trochę zmodyfikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2015 o 08:36, Dragoniro napisał:

I te drobne zmiany wymagały prawie 900 MB patcha?

Pewnie jeszcze jakieś przygotowanie pod dlc doszło. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2015 o 08:00, Pajonk78 napisał:

Mały hint: zmniejsz sobie post-processing na Low lub w ogóle wyłącz tę opcję - mnie to
pomogło i nie mam już w ogóle takich crashy - ustawiłem u siebie na Low.

Ty, działa. Jak przechodziłem na 1.00 to raz na jakiś czas wywalało mi przy stole.
Teraz to nawet dialogi kilkukrotnie mi sypało i tragedia ogółem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2015 o 13:03, LaplaceNoMa napisał:

Ty, działa. Jak przechodziłem na 1.00 to raz na jakiś czas wywalało mi przy stole.
Teraz to nawet dialogi kilkukrotnie mi sypało i tragedia ogółem.


Mi nie wywalalo przy stole, ale przy niektórych walkach miałem CTD, które praktycznie następowały zawsze niemal w tym samym miejscu i trzeba było kombinować żeby jakoś to obejść po czym znowu miałem spokój na jakiś czas. Pomogło zmniejsze tektur z ultra na high, różnica w zasadzie żadna jeśli chodzi o jakość, a crashe zniknęły całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować