Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bloodborne - recenzja

86 postów w tym temacie

Z recenzji:

Spoiler

Centralnym miejscem w świecie gry Bloodborne jest lokacja o nazwie Sen tropiciela, czyli jedyne bezpieczne miejsce (do czasu) podczas całej rozgrywki.



Czemu, drogi recenzencie, spoilerujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Eh... i teraz nie wiem czy kupić wpierw Bloodborne czy Pillars of Eternity. :/
Wiesz ja bym czekał na Pillarsy, gdyby nie Bloodborne. Przynajmniej gra stanieje jak mi się BB znudzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2015 o 08:39, Killyox napisał:

czemu 9,3 a nie 9,2 lub 9,4 czy 9,5 ?;)


Bo bardziej w stronę 9,5 niż 9,0. Zresztą taki już urok skali punktowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2015 o 08:51, grzegrz napisał:

Z recenzji:

Spoiler

Centralnym miejscem w świecie gry Bloodborne jest lokacja o nazwie Sen tropiciela,
czyli jedyne bezpieczne miejsce (do czasu) podczas całej rozgrywki.



Czemu, drogi recenzencie, spoilerujesz?


W sumie masz rację, to było niepotrzebne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialna gra, murowany kandydat do gry roku!

Masa dziesiątek, żadnych złych ocen, aż takiego sukcesu się nawet ja nie spodziewałem.

Pozdrawiam z Yharnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam już trochę przesyt soulsowej rozgrywki, ale fajnie, że w końcu wyszła jakaś dobra, duża gra na next geny, która oferuje więcej niż tylko ładną grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę? Znowu problem ze skandalicznie długim doczytywaniem lokacji, i to na PS4 z dużą ilością RAMu?... Było to doskonale widoczne, gdy porównywało się wersję PS3/360 Dark Souls z edycją pecetową - co na konsolach trwało wieki i marnowało czas, na PC zajmowało może 3-4 sekundy.
Ale gra ponoć dobra, trzeba będzie przy najbliższej okazji sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O 40 sec czasie wczytywania wiadomo od jakiegoś czasu - być może kiedyś uda im się to poprawić. Oby.

O jedynym interesującym mnie aspekcie gry jest jedno zdanie. Jak powalczycie z innymi dodajcie jakiś osobny wpis, może kogoś też interesuje PvP, inwazje i szeroko pojęta walka z kimś innymi niż kolejny skrypt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2015 o 09:31, Principes napisał:

Naprawdę? Znowu problem ze skandalicznie długim doczytywaniem lokacji, i to na PS4 z
dużą ilością RAMu?... Było to doskonale widoczne, gdy porównywało się wersję PS3/360
Dark Souls z edycją pecetową - co na konsolach trwało wieki i marnowało czas, na PC zajmowało
może 3-4 sekundy.
Ale gra ponoć dobra, trzeba będzie przy najbliższej okazji sprawdzić.


W którejś z recenzji wyczytałem, że twórcy pracują już nad patchem mającym ten problem naprawić, albo przynajmniej nieco zmniejszyć.

Tak czy inaczej - murowany kandydat do gry roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę brać pod uwagę, że recenzant grał w wersję BEZ DAY 1 patch :) Ponoć ma on usprawnić wiele elementów w tym czas wczytywania lokacji.

Już nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia. Trochę szkoda, że mamy dzień później, ale co zrobić:) I''m going to DIE a lot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2015 o 10:02, DODO1992 napisał:

I''m going to DIE a lot :D


Byle nie za dużo, bo 100 śmierci to ponad godzina gapienia się w ekran wczytywania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jutro będę grał w grę :D. Mam takie pytanie, czy w Bloodborne można przejść całą grę w kooperacji czy tylko można przyzwać kolegę przy bossach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2015 o 10:54, Fred778 napisał:

Już jutro będę grał w grę :D. Mam takie pytanie, czy w Bloodborne można przejść całą
grę w kooperacji czy tylko można przyzwać kolegę przy bossach?


Z tego co zauważyłem, w niektórych miejscach nie ma możliwości kooperacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować