Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bloodborne - recenzja

86 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2015 o 10:02, DODO1992 napisał:

Proszę brać pod uwagę, że recenzant grał w wersję BEZ DAY 1 patch :) Ponoć ma on usprawnić
wiele elementów w tym czas wczytywania lokacji.

Już nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia. Trochę szkoda, że mamy dzień później, ale
co zrobić:) I''m going to DIE a lot :D


Grałem z patchem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2015 o 09:29, Piotrek_K napisał:

Rozumiem, ze to w spoilerze zostalo wyciete? Bo jak mam sie naciac na cos to nie czytam.


Już wycięte, możesz śmiało czytać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są trole na Metacritic. Ich wypociny z notą 0. Jeden nawet mówi, że to najgorsza gra roku... Kurczę mam nadzieję, że kiedyś ci ludzie zmądrzeją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2015 o 12:42, Shinigami napisał:

To polityka wydawnicza, Sony musi mieć asa w rękawie. Tym bardziej, że to pierwszy świetny
exclusive na ich konsolę.


Ja to rozumiem, ale nie zmienia to faktu że to grzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2015 o 12:44, Gosen napisał:

Ja to rozumiem, ale nie zmienia to faktu że to grzech.


Grzech czy nie, może ktoś zboczy z drugi i kupi ich konsolę, dodatkowo dając zarobić na wykupieniu możliwości grania on-line czy opłatach od kupionej gry które wędrują do kieszeni Sony.

Ciekawe iluż zapalonych fanów Souls kupiło konsolę właśnie dla tego tytułu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jakby wyszło tylko na PC, to byś się cieszył.

Gry to biznes -> ktoś za tę grę zapłacił ciężkie pieniądze. Nie musisz grać w każdą grę jaka wychodzi na rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Genialna gra, murowany kandydat do gry roku!
>
> Masa dziesiątek, żadnych złych ocen, aż takiego sukcesu się nawet ja nie spodziewałem.
>
> Pozdrawiam z Yharnam

Taaa gra roku...Ludzie za kilka miesięcy o niej zapomną i będą się podniecać czymś innym. Tak jak było w tamtym roku Dark Souls II powinien zgarnąć tytuł gry roku wszędzie, a nawet nie znajdywał się na podium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2015 o 13:30, ixi1992 napisał:

Taaa gra roku...Ludzie za kilka miesięcy o niej zapomną i będą się podniecać czymś innym.
Tak jak było w tamtym roku Dark Souls II powinien zgarnąć tytuł gry roku wszędzie, a
nawet nie znajdywał się na podium...


"Zapomną"? xD Przecież to jedna z najbardziej hype''owanych gier roku, w dodatku sprostała oczekiwaniom, miejsce w wielu rankingach na grę roku ma gwarantowane.

No i bez jaj. Dark Souls II jest powszechnie uważany za "tą gorszą część serii od B-Team" wśród fanów, lecz mimo tego zgarnął niejedną nagrodę, wliczając prestiżową nagrodę za grę roku w Golden Joystick Awards.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Już nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia. Trochę szkoda, że mamy dzień później, ale

Ja musze czekac do piatku bo w irl gry wychodza tylko we wtorki i piatki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej nie pojmuję "hajpu" na Bloodborne. Zwykła liniowa młócka bez większej fabuły. I z tego co zdążyłem zauważyć nie jest nawet tak wymagająca jak się powszechnie uważa (większość bossów jest ogrywana za pierwszym razem co można zauważyć na gameplay''ach na YT).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W oczy jednak rzuca się długi czas wczytywania kolejnych lokacji (trwa to zwykle około minutę, czyli zdecydowanie za długo).

Ludzie się przyzwyczaili do kilku sekundowych ładowań w grach. Pozapominali czasy gdzie pierwszy Max Payn potrafił się ładować na gorszych kompach 5-9 min :D i nikt nie narzekał wtedy. Lepiej by gra miała minutę na to pierwsze ładowanie niż jak by miało być kilka sekund i gra by źle chodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2015 o 16:15, sartorius napisał:

A ja dalej nie pojmuję "hajpu" na Bloodborne.


Masz fanów serii, którzy nie mają żadnej alternatywy na rynku - bo podobnych gier ze świecą szukać - LotF tutaj nawet nie wliczam, więc nic dziwnego, że ludzie są napaleni.

Swoją drogą BB przynajmniej dostarczył, można jak z rękawa rzucać tytułami które mimo milionów wpakowanych w marketing okazały się średnie lub zupełnie do niczego.

Nawet biorąc po uwagę stuttering, długie czasy wczytywania ludzie są zadowoleni - więc nie jest tak źle. Raczej nie sugeruj się tym jak ktoś gra, bo akurat stopień trudności możesz ocenić tylko sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż nie wiem czy warto dodawać minusa, że wychodzi na jedną z platform, jak Amazon już rzucił że na PC ma pojawić się Bloodborne Nightmare Edition ciekawi mnie, jak się sytuacja się rozwinie i czy znajdzie to potwierdzenie czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2015 o 17:46, Piotrek_K napisał:

To nawet nie chodzi oto, ze sie lokacja minute wczytuje. Tutaj gra sie wczytuje 42sec
po SMIERCI. A w tej grze ginie sie dosyc czesto.


Na szczęście się tym zajmują:

http://www.forbes.com/sites/davidthier/2015/03/24/18435/

Mam nadzieję, że loadingi uda się zredukować do jakiejś sensownej długości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować