Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: broda Geralta rośnie z upływem czasu

36 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2015 o 14:32, Reffan napisał:

Podejrzewam że po prostu to nieprecyzyjnie określili. Wywalanie tego po ściągnięciu DLC
(darmowego zresztą) byłoby skrajnie głupie. Pewno gdzieś w opcjach będzie możliwość wyboru:
ma rosnąć czy nie. I tyle.


Też rak myśle bo inaczej było by to dość dziwne rozwiązanie instalujesz darmowe DLC na więcej fryzur czy innych tego typu rzeczy a broda Geralta przestanie rosnąć, to bez sensu. Myśle że powinna być w grze opcja która za to odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zamiast blokować dajcie po prostu opcje w ustawieniach, by "broda dalej rosła" :)
>
> I każdy gra jak chce.
> Ograniczenie do "ściągnąłeś - nie rośnie" jest troszkę uciążliwe.
Ta. Jakby mi W3 poszedł, to chciałbym mieć rosnącą brodę, a nie chciałbym sobie blokować możliwości ściągnięcia jakiegoś DLC. Tym bardziej, że mogę na przykład chcieć zmienić fryzurę, a brodę zostawić naturalną, i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Zamiast blokować dajcie po prostu opcje w ustawieniach, by "broda dalej rosła" :)
>
> >
> > I każdy gra jak chce.
> > Ograniczenie do "ściągnąłeś - nie rośnie" jest troszkę uciążliwe.
>
> To byłoby zapewne bardziej kłopotliwe do stworzenie. Właściwie - czasochłonne to lepsze
> określenie.
> Dodatek zapewne doda spor różnych fryzur i zarostu. I teraz dla każdej brody musieliby
> stworzyć kilka "stanów". Wyobraź sobie że broda ma powiedzmy 5 stanów, od najkrótszego
> do najdłuższego. W dodatku będzie ich powiedzmy 10 - to daje liczbę 50. A jeżeli będzie
> więcej :) ? Musieliby zatrudnić profesjonalnego fryzjera na konsultację :D
>

Wytłumaczenie przemawia do mnie. Ok.
Ale to z drugiej strony bez sensu jest dla nich. Strzelają sobie w kolano. Po co robić system rosnącej brody, a później alternatywne brody które nie są kompatybilne z tym systemem?
Jeśli faktycznie w tym tkwi problem to ktoś czegoś nie przemyślał w studiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Pytanie gdzie Ciri będzie zarastać :D bo raczej o zarost nie chodzi hehehe
> nie bez powodu nie użyłem słowa zarost :P choć z drugiej, kto wie, w końcu mutageny,
> a i wcześniej brano ją za chłopca.. CDP lubi tanie kontrowersje, taki dżęder byłby dobrą
> reklamą :D

Ehh, z takimi odwołaniami to na pewno znajdziesz posłuch w radiu maryja... to jest śmieszny komentarz, ale w nim wcale o brodę nie chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2015 o 16:01, Shaddon napisał:


wytrzyj dziubek, trochę piany ci zostało.

To że masz kołek w rectum i nie umiesz rozmawiać na luzie o grach (bo serio cięzko na poważnie dyskutować o osobnym niusie poświęconym wpływie rosnącej brody na doznania płynące z gry oraz przełomie i zagrożeniach dla gatunku jakie ze sobą ona niesie) to doprawdy nie mój problem. Idź bądź nudny z tymi swoimi personalnymi krucjatami gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2015 o 17:22, jui8 napisał:

Ehh, z takimi odwołaniami to na pewno znajdziesz posłuch w radiu maryja... to jest śmieszny
komentarz, ale w nim wcale o brodę nie chodzi ;)

I na frondelku, nie zapominajmy o frondzi :D W sam raz obok niusa o demonicznych chrupkach ;) Zaczyna się właśnie w mediach katolickich, ale gdy one się wypowiedzą to mówią o tym wszyscy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze dla wszystkich chyba byłaby opcja wyboru brody w dlc tzw standardowej czyli wolnorosnacej :) Inne byłyby stylizowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naszła mnie pewna myśl. Jeśli w grze będzie dostępne parę form zarostu, to ciekawi mnie, czy można Geraltowi zostawić same wąsy. To by było interesujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A może to jest pewnego rodzaju DRM? :)
> masz pirata to broda rośnie, ale jak masz oryginał i ściągniesz bezpłatne DLC to przestanie

Tak, mogliby zrobić tak, że jak masz pirata bez DLC to rośnie i rośnie i w końcu jest tak długa, że przeszkadza w walce i uniemożliwia ukończenie gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tą brodą i jeszcze dziwniejsze tłumaczenie. Ciągnie trochę wymówką że albo nie potrafią, albo to czasochłonne albo po prostu się nie da tego zrobić tak, aby broda rosła w stylizacji wybranej przez gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2015 o 13:32, gucioman napisał:

mam 4 klucze do Heroes of the Storm

Fascynujące. Ale jaki to ma związek z tematem? Ostrzeżenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2015 o 21:34, Snafu napisał:

Dziwna sprawa z tą brodą i jeszcze dziwniejsze tłumaczenie. Ciągnie trochę wymówką że
albo nie potrafią, albo to czasochłonne albo po prostu się nie da tego zrobić tak, aby
broda rosła w stylizacji wybranej przez gracza.

albo wszystko na raz - urok tworzenia pierdołowatych dodatków/ficzerów bez zadbania o szerszą koncepcję by wszystko ze sobą współgrało.
Serio, życzę tej grze, by takie dylematy były jej największymi, zamiast powtórki z dwójki. Pozdrawiamy padowy interfejs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeej, dwójka nie była zła! :P Przeszedłem całą na klawiaturze i myszce i żadnego dyskomfortu nie odczuwałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2015 o 21:08, Snafu napisał:

Eeej, dwójka nie była zła! :P Przeszedłem całą na klawiaturze i myszce i żadnego dyskomfortu
nie odczuwałem.

serio? A te mikroskopijne okienka ekwipunku z powooooolnym przewijaniem opisu? Albo zgwałcenie menu odpoczynku by pasowało pod krzyżak, przez co było 2x tyle klikania niż potrzeba? A to tylko rzeczy które najbardziej mi utkwiły w pamięci.
Ofc interfejsowi daleko do koszmaru jakim był skyrim, ale z drugiej przy syrimie nikt nie mówił że to "omg gra na pc dla pctowców wersji na konsole nie mamy w planach", ba, wręcz nikt nie udawał, że robiono go z myślą o padzie a wersja na klawę i mysz powstała tylko przy okazji.

No i ofc mówię tylko o UI, jakość samej gry to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować