Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Devil May Cry 4 - Special Edition wcielimy się w pięciu bohaterów

12 postów w tym temacie

Grałem w czwórkę jakiś czas temu, ale czy to nie było tak, że wyposażeniem tych trzech ostatnich dało się grać, ale nie nimi samymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czwórka była dla mnie świetna gdyby nie ten cholerny backtracking. Z tymi samymi bossami wyszło strasznie lamersko. Ale otoczka , walka i spoko bohaterowie pozwolili mi ukończyć z czystej przyjemności gliwny wątek z 3 razy . Teraz z dodatkowymi grywalnymi postaciami za odpowiednią cenę na pewno się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czwórka była dla mnie świetna gdyby nie ten cholerny backtracking. Z tymi samymi bossami
> wyszło strasznie lamersko. Ale otoczka , walka i spoko bohaterowie pozwolili mi ukończyć
> z czystej przyjemności gliwny wątek z 3 razy . Teraz z dodatkowymi grywalnymi postaciami
> za odpowiednią cenę na pewno się skuszę.

EEEE po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się remaster całości. Grałem tylko w IV i DMC, a cześci I, II i III są praktycznie nie do dostania. Tylko w sumie czemu zajmują się odnawianiem starych części, zamiast zrobić DMC II, skoro już zaczęli z alternatywą?
> Czwóreczka to świetna opowieść! Niestety piąteczka to już bajkał.
Eee.. o jakiej grze mówisz? Bo DevilMayCry V nie istnieje. DMC:Devil May Cry to 1. część cyklu alternatywnego.
> Czwórka była dla mnie świetna gdyby nie ten cholerny backtracking. Z tymi samymi bossami
No właściwie Dante walczył z potężniejszymi wersjami. Trochę przez błędy er, bo ten nie niszczył portali, czy czegoś i wracały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przydałby się remaster całości. Grałem tylko w IV i DMC, a cześci I, II i III są praktycznie
> nie do dostania. Tylko w sumie czemu zajmują się odnawianiem starych części, zamiast
> zrobić DMC II, skoro już zaczęli z alternatywą?

Pierwsze trzy części zostały wydane na ps3 i x360 w wersji HD więc teoretycznie można je kupić teraz dosłownie za grosze.

> Grałem w czwórkę jakiś czas temu, ale czy to nie było tak, że wyposażeniem tych trzech > ostatnich dało się grać, ale nie nimi samymi?

Yamato było używane przez Dantego i Nero, natomiast bronie Trish i Lady nie dało się używać niestety.

Co do samej edycji specjalnej, to spoko, fajnie tylko zastanawia mnie czemu tylko wersja cyfrowa? W Japonii wydawana jest wersja pudełkowa i cyfrowa, wersja odświeżona DMC Devil May Cry, także otrzymała wersję pudełkową.

> Według japońskich źródeł, wersja konsolowa zadebiutuje 18 czerwca, zaś pecetowa
> 25.
Tutaj bardziej chodzi, że edycja specjalna ukaże się w Japonii 18 czerwca na konsolach, a 25 czerwca na PC. Co do zachodu, to na razie termin jest ustalony na lato 2015, chociaż możliwe, że premiera nie będzie bardzo oddalona od tej Japońskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przydałby się remaster całości. Grałem tylko w IV i DMC, a cześci I, II i III są praktycznie
> nie do dostania. Tylko w sumie czemu zajmują się odnawianiem starych części, zamiast
> zrobić DMC II, skoro już zaczęli z alternatywą?

Nie będzie DMC II tylko Devil May Cry 5 :D stary Dante wraca... a przynajmniej takie było info jakiś czas temu.
Mi to obojętne; byle dalej dopieszczali walkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem kiedyś DMC4 dołączone do CDA i to był jedyny mój kontakt z tą serią, choć nie powiem, że nieprzyjemny :D Bardzo fajna i wciągająca gra, mimo, że za takimi bjatykami (H&S?) generalnie nie przepadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tylko w sumie czemu zajmują się odnawianiem starych części, zamiast
> zrobić DMC II, skoro już zaczęli z alternatywą?

Bo alternatywa nie sprzedała się nawet w milionie egzemplarzy jak pamiętam, a poprzednie części miały sprzedaż na poziomie 2,5 do 4 mil. Kto o zdrowym umyśle ciągnął by część której nikt z fanów nie chce , a dla paru osób nie będą krapu ciachnąć. Stąd odświeżane wersje chcą odrobić straty po jednym niewypale. Ciekawe jaką będzie mieć sprzedaż DMC Definitive Edition bo chyba jeszcze nie ma oficjalnej informacji.

>Czyżby 5 razy ta sama trasa? ;p

Chyba więcej jak by wszystkimi postaciami na karzdym poziomie chciał przejść czyli np taki ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować