Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham Knight na PC bez fizycznego wydania? Sprzeczne doniesienia

12 postów w tym temacie

Ciekawe informacje... Ja już swoją edycję pudełkową zamówiłem i opłaciłem :D Wolałbym teraz się nie dowiedzieć nagle, że jej nie dostanę, bo nie zostało wydanie pudełkowe przewidziane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dodajmy jedynie, że sklep gram.pl oferuje bogatą edycję kolekcjonerską Batman: Arkham Knight we wszystkich trzech docelowych wersjach (PC, PS4, XOne)" - brakuje dopisku: "robiąc to w iście zaporowej cenie - i to specjalnie dla Was nasi kochani Gramowicze!" Wersja na PS4 na Amazon kosztuje niecałe 100% - tutaj nawet wersja PC jest dużo droższa niż powinna być. Max to 300 zeta w przypadku PieCyków. Cóż: nawet sklep na M ma to w swojej ofercie taniej i z darmową wysyłką, którą zjada Was bez popitki już od dawna - ogarnijcie się wreszcie - już pora na to, żeby być konkurencją, a nie na szarym końcu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Dodajmy jedynie, że sklep gram.pl oferuje bogatą edycję kolekcjonerską Batman: Arkham
> Knight we wszystkich trzech docelowych wersjach (PC, PS4, XOne)" - brakuje dopisku: "robiąc
> to w iście zaporowej cenie - i to specjalnie dla Was nasi kochani Gramowicze!" Wersja
> na PS4 na Amazon kosztuje niecałe 100% - tutaj nawet wersja PC jest dużo droższa niż
> powinna być. Max to 300 zeta w przypadku PieCyków. Cóż: nawet sklep na M ma to w swojej
> ofercie taniej i z darmową wysyłką, którą zjada Was bez popitki już od dawna - ogarnijcie
> się wreszcie - już pora na to, żeby być konkurencją, a nie na szarym końcu. :P

Ja sobie preordera zamówiłem i opłaciłem w Empiku, gdzie wersja xboxowa kosztuje 250 zł. Gdyby nie karta upominkowa empiku, od mojego pracodawcy, gdzie miałem do wykorzystania 70 zł, to pewnie bym się wstrzymał. Trafił w dobrym momencie, bo dzięki niemu będę miał Batmana za 180 zł :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe informacje... Ja już swoją edycję pudełkową zamówiłem i opłaciłem :D Wolałbym
> teraz się nie dowiedzieć nagle, że jej nie dostanę, bo nie zostało wydanie pudełkowe
> przewidziane :D

Czekaj, czekaj. Nie bardzo rozumiem. Chcesz powiedzieć, że sprzedali Ci coś, co do czego nie ma pewności, że istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2015 o 12:05, DonOskar napisał:

Czekaj, czekaj. Nie bardzo rozumiem. Chcesz powiedzieć, że sprzedali Ci coś, co do czego
nie ma pewności, że istnieje?


Może mają taką pewność, kto wie :D Co najwyżej zwrócą mi kasę ;)
Sam pracuję w sklepie komputerowym i czasami w przedsprzedaży oferujemy coś, czego później ostatecznie nie ma, bo nagle producent wycofuje się z zapowiedzianej wersji kolorystycznej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czekaj, czekaj. Nie bardzo rozumiem. Chcesz powiedzieć, że sprzedali Ci coś, co do czego
> nie ma pewności, że istnieje?

Ja też mam wszystko opłacone i tylko czekać na to by odebrać :) to wyjdzie w czerwcu. Za dwa miesiące zapomnę, że w ogóle wydałem na to jakiekolwiek pieniądze i nawet tego nie odczuję, bo będę po dwóch kolejnych pensjach ;) także miodzio i bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że nikt nie zauważa tu głównego problemu takiej sytuacji. Mianowicie ceny. Osobiście akurat cześć gier kupuje na konsole więc się przyzwyczaiłem do ceny 200zł plus. Lecz na PC mimo iż wersje pudełkowe i tak pobierałem z neta to cena była dośc istotna. 129zł a 59$ to różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arkham Knight będzie dostępny jedynie w cyfrowej wersji, ale tylko w Wielkiej Brytanii. Europa i Ameryka Północna otrzymają normalne, fizyczne wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować