Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep: Far Cry 4 na PC o 30% taniej!

10 postów w tym temacie

> 119,90 za grę sprzed prawie pół roku, to teraz się nazywa promocja? Jeszcze z rok temu
> to premierówki tyle u was kosztowały.
dobrze gada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać ludzie się w kraju bogacą, skoro sklepy mogą sobie pozwolić na ustalanie takich cen :D ja czekam aż gra rzeczywiście stanieje, do jakichś 60 zł, bo za tyle jestem w stanie ją kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd to wynika. Sklep jak bym mógł to pewnie sprzedawał by taniej aby być konkurencyjnym.
Jednak z mojego punktu widzenia wygląda to mniej więcej tak że gdyby taka gra kosztowała 60zł pół roku po premierze to bym ją kupił. Za 120 mogę kupić tylko jakąś oczekiwaną grę, której jestem fanem tylko oczywiście w dniu premiery.
oczywiście gdyby gry były tańsze to więcej osób by je kupowało ewentualnie sprzedawało by się więcej gier per capita. To jednak tylko moje gdybania. Nie znam się na runku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, prawdziwy szał...

Bez jaj, można to kupic w takiej cenie w innych sklepach bez żadnej "promocji". Nie mówiąc o Alledrogo...

Za 120 zł. to może byc zhypowana premierówka. Ale ceny na Far Cry 4 od początku były chore.

Jak wyjdzie pełna edycja czyli gra+ wszystkie DLC i za 50-60 zł będzie to kupie. Nie wczesniej. A póki co pogrywam w inną wersję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie marudzić, jeszcze trochę i wszystkie gry będą kosztować tyle co gta 5, 170zł :P zaraz do cen konsolowych się zbliżymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@DziaDD- wydaje mi się, że własnie do tego to zmierza- zrównania cen i to niestety w stronę konsoli. Ja też raczej rzadko kupuję gry przy premierze- ostatnio to był CoH 2, w sumie jeśli chcę coś grać dużo w multi to zastanawiam się nad szybkim kupnem gry, żeby się jej uczyć na równi z innymi graczami. Teraz mój komp jest w sumie za stary, żeby kupować nowości, więc problem odpadł... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować