Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opinia: Spektakularna kariera słowa remaster

23 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2015 o 10:09, Muradin_07 napisał:

Tak samo dyskusyjny jak w przypadku Heroes III, tym bardziej że można powiedzieć "moderzy
zrobili by lepiej".

Było mówione setki razy, że w przypadku H3 modderzy nie zrobili i niezrobiliby tego lepiej. Jedyne, co robi HD mod do H3 to zwiększa rozdzielczość wyświetlanego obrazu nie ruszając jednocześnie pozostałych rzeczy. Rozmiar interfejsu i assetów (czy to modeli postaci czy map) jest podany w pikselach na sztywno, co powoduje, że po włączeniu wysokich rozdzielczości wszystko jest straszliwie małe. Remaster zmienia to i powoduje, że nie trzeba grać z lupą.

Dnia 27.03.2015 o 10:09, Muradin_07 napisał:

Niby tak, ale w przypadku osób, które grały w większość gier na innych platformach i kupiły nowy system, aby
zagrać w gry nowej generacji to przyznasz, że wybór jest taki sobie.

Na początku poprzedniej generacji było tak samo, jeżeli chodzi o gry. Też nic nie było. Ba, było nawet gorzej, bo nie było remasterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2015 o 11:59, Henrar napisał:

> Tak samo dyskusyjny jak w przypadku Heroes III, tym bardziej że można powiedzieć
"moderzy
> zrobili by lepiej".

W przypadku H3 może i tak. Choć nie powiesz mi, że materiały promocyjne Ubisoftu nieco podkoloryzowały rzeczywistość z tym odświeżaniem modeli postaci. Nie mówię, że tego nie zrobili... ale na pewno nie prezentowało się to aż tak tragicznie. Co do grania z lupą - masz rację.

Dnia 27.03.2015 o 11:59, Henrar napisał:

Na początku poprzedniej generacji było tak samo, jeżeli chodzi o gry. Też nic nie było.
Ba, było nawet gorzej, bo nie było remasterów.

Ja pamiętam, że gdy wybierałem między X360 i PS3 to miałem spory zawrót głowy którą konsolę kupić. Ostatecznie nie kupiłem żadnej i całą generację przesiedziałem na blaszaku. Czy coś straciłem? Niewiele, bo teraz ogrywam to, czego nie zdążyłem. Co i tak nie zmienia faktu, że akurat wtedy było wiele gier, w które chciałem zagrać na którejkolwiek konsoli. Po prostu potem zacząłem się zastanawiać czy to nie było tylko i wyłącznie pierwsze wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować