Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aktualizacja firmware`u PlayStation 4 dostępna już jutro

13 postów w tym temacie

Oby obyło się bez niespodzianek, ale wszystko dobre co się dobrze kończy.
O tym jednak przekonamy się raczej 27.03., z doświadczeń społeczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku , pała jest wtedy jak instalujesz stery na Twoim kompie i pocisz się jak szperasz w ustawieniach aby gra chodziła płynnie, współczuje Ci doznań,ja siedzę sobie w foteliku pije piwko pale fajkę robię jeden klick i odpalam PROJECT CARS , powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stery? Masz windowsa XP czy 98? Od win Visty już sam sobie wszystko robi :P Laik potrafi go obsłużyć... jak się znasz tyle na pctakch to lepiej siedź na playu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2015 o 09:13, nakysk napisał:

Stery? Masz windowsa XP czy 98? Od win Visty już sam sobie wszystko robi :P Laik potrafi
go obsłużyć... jak się znasz tyle na pctakch to lepiej siedź na playu.


To powodzenia w graniu w lepsze gry na sterownikach od MS, na pewno będzie ci wszystko płynnie działało :P
W laptopie zawsze dla laika jest pre-instalacja ale w PC, jak chcesz by ci wszystko działało jak należy to instalujesz aktualne sterowniki, na tych zawartych w systemie bądź pobranych z Windows Update wiele nie zdziałasz.

Co do artykułu: Kopie zapasowe gier, nie głupia opcja ale czy nie zachęci ona piratów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kopie zapasowe gier.. oni tak na serio? bo na One to ja mogę sobie zamontować na zewnętrznych dyskach tyle gier, muzyki i filmów ile mi się podoba i odpalać bez przeszkód czy online czy offline od bardzo dawna. Chcesz 2TB 4 czy 10? Proszę bardzo. Idziesz do kumpla znajomego z samym dyskiem w kieszonce na sesję.
Pomijam fakt że napędu wogóle nie używam od półtora roku i nawet nie wiem czy jest sprawny ;)

Co do PC to wystarczy trochę chęci i gry odpalają się bezproblemowo, MS jest w stanie zapewnić update samego systemu i bezpieczeństwo ale jak chce się mieć multimedialny kombajn to trza samemu wiedzieć co jest potrzebne dla gier, muzyki czy filmów.
Dzień spędzony na instalacji ale jak się dba to się ma na kilka lat tą samą instalkę.
Gry trzymam i odpalam bez instalacji (gotowe, wypakowane foldery) i żadna się nie wyłożyła od kilku lat wstecz po dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować