Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alan Wake sprzedany w 4,5 mln egzemplarzy

10 postów w tym temacie

Chciałbym zobaczyć kolejną część Alana, z tym, że życzyłbym sobie coś bliższego pierwszej części.
Mam jednak obawy, że porzucony, na rzecz Quantum Break - Alan Wake, nie wróci już w dobrej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2015 o 11:42, elmartin napisał:

Chciałbym zobaczyć kolejną część Alana, z tym, że życzyłbym sobie coś bliższego
pierwszej części.
Mam jednak obawy, że porzucony, na rzecz Quantum Break - Alan Wake, nie
wróci już w dobrej formie.


Ja natomiast życzyłbym sobie, żeby AW2 przypominał raczej Deadly Premonition (dialogi, w miarę duży świat do zwiedzania, motyw śledztwa), a nie - powiedzmy to wreszcie głośno - schematyczną i nudną strzelaninę "na szynach", jaką była część pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja z kolei mam pytanie - czy warto w to grać? Ja to chyba gdzieś mam na płycie (w którymś CDA dawali) i nie miałem jakoś weny, żeby brać się za tę pozycję. Skończyłem DA:I i mam chwilowo próżnię, jeśli chodzi o gierki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ogólnie to taki symulator chodzenia po lesie, z dość niezłą fabułą i rewelacyjnym soundtrackiem. Walki są niezgorsze, ale dość szybko nudzą. Ale myślę, że jak masz trochę wolnego czasu to warto pograć - właśnie dla fabuły i muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No ogólnie to taki symulator chodzenia po lesie, z dość niezłą fabułą i rewelacyjnym
> soundtrackiem. Walki są niezgorsze, ale dość szybko nudzą. Ale myślę, że jak masz trochę
> wolnego czasu to warto pograć - właśnie dla fabuły i muzyki.

Dziękuję, dobry człowieku! Zobaczę jak z pracą i Pillars of Eternity i może wcisnę ;) jeden kolega mi polecał, ale to człowiek bez gustu, który w kinie był na filmie "Priest" z Karlem Urbanem (a do tego fan cyklu "Armia Boga"), także biorę olbrzymią korektę na to, co poleca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2015 o 12:35, Urungulu napisał:

No to ja z kolei mam pytanie - czy warto w to grać? Ja to chyba gdzieś mam na płycie
(w którymś CDA dawali) i nie miałem jakoś weny, żeby brać się za tę pozycję. Skończyłem
DA:I i mam chwilowo próżnię, jeśli chodzi o gierki ;)



A ja dodam jeszcze jedno - jeżeli lubisz/kochasz książki Stephena Kinga, to zagrać w to musisz :) Alan Wake od początku do końca (przynajmniej dla mnie) sprawiał wrażenie historii rodem spod pióra mistrza horroru - i to głównie z uwagi na ten klimat wybaczyłem produkcji jej liniowość i raczej monotonną walkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2015 o 13:00, Veskern napisał:

A ja dodam jeszcze jedno - jeżeli lubisz/kochasz książki Stephena Kinga


... i/lub filmy Davida Lyncha...

Dnia 26.03.2015 o 13:00, Veskern napisał:

to zagrać w to musisz :)


Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Alan Wake zalicza się do najlepszych gier ostatnich lat. Szkoda że twórcy nie zrobili sandboxa tak jak planowali a to co widzimy w ostatecznej wersji to zaledwie ułamek tego co stworzyli. Na PC po podpięciu pada z Xboxa można włączyć tryb swobodnej kamery i zobaczyć jak wielki jest świat. Robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować