Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Atrakcyjna promocja na zakup Xbox One w sklepie gram.pl

9 postów w tym temacie

Przy każdej otwieranej stronie na gram.pl wyskakuje mi na cały ekran reklama tej oferty. Odpuszczę sobie na razie korzystanie z tego portalu, przynajmniej dopóki ta reklama nie zniknie, ponieważ irytujące jest jej wyłączanie co chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2015 o 14:02, One_of_the_Many napisał:

Przy każdej otwieranej stronie na gram.pl wyskakuje mi na cały ekran reklama tej oferty.
Odpuszczę sobie na razie korzystanie z tego portalu, przynajmniej dopóki ta reklama nie
zniknie, ponieważ irytujące jest jej wyłączanie co chwilę.


Hej, mieliśmy chwilowy problem z serwerem ale już wszystko powinno wrócić do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny pakiet z Halo lecz ja we wrześniu planuje zakup drugiej konsoli z lini nowej generacji więc podejrzewam że taki pakiet za 200zł taniej wtedy będzie ;P chyba że skusze się na wii u ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Fajny pakiet z Halo lecz ja we wrześniu planuje zakup drugiej konsoli z lini nowej generacji
> więc podejrzewam że taki pakiet za 200zł taniej wtedy będzie ;P chyba że skusze się na
> wii u ;P
Chodzi tobie że z nowej linii chcesz kupić xbox''a? Jakieś usprawnienia mają wejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no aż nie poznaje garmu, promocja to chyba specjalnie dla mnie robiona. Miałem kupić xboxa po świętach, ale chyba zmienię plany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2015 o 16:59, Makoko napisał:

No no aż nie poznaje garmu, promocja to chyba specjalnie dla mnie robiona. Miałem kupić
xboxa po świętach, ale chyba zmienię plany :D


Przyjemność po naszej stronie :D - pamiętaj ilość ograniczona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować