Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe dla Dark Souls II: Scholar of the First Sin ujawnione

46 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2015 o 14:31, ssegrand napisał:

Dobra. Trzeba zabrać się za zrobienie 100% osiągnięć w Dark Souls i zakupić tą wersję
GOTY dwójki.

Ktoś robi w tej gzre Achiki? Sądziłem, że przejście gry już samo w sobie jest takim osiągnieciem, że "Osiągniecia" mogą się schować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>Ktoś robi w tej gzre Achiki? Sądziłem, że przejście gry już samo w sobie jest takim osiągnieciem, że "Osiągniecia" mogą się schować ;)
Ja robię! :P Aktualnie 29/41, ale większość co mi zostało to maksowanie broni danego typu. Nie jest to jakoś specjalnie trudna gra tak naprawdę, jak ogarnie się na czym ta gra polega i znajdzie się postać dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2015 o 14:47, TigerXP napisał:

Wymagania nie sa wygórowane, chociaz z drugiej strony oprawa graficzna wcale nie powala.

Wymagania to nie tylko grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2015 o 15:03, ssegrand napisał:

Ja robię! :P Aktualnie 29/41, ale większość co mi zostało to maksowanie broni danego
typu. Nie jest to jakoś specjalnie trudna gra tak naprawdę, jak ogarnie się na czym ta
gra polega i znajdzie się postać dla siebie.

No tak, [jak się to rozgryzie] to trudno nie jest, chodzi mi o to, że ukończenie gry jest wyzwaniem ;)
A są tam w ogóle jakiś prestiżowe Osiagniecia, warte zachodu, czy tak z porzyzwyczajenia robisz?

=>Henrar
A o co Soulsach może jeszcze chodzić: AI, fizyka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2015 o 15:06, zadymek napisał:

A o co Soulsach może jeszcze chodzić: AI, fizyka? ;)

AI jest, skrypty są, logika jest, online check, fizyka też (havok), silnik dźwiękowy. No ale lepiej pohejcić niż zainteresować się tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Dobra. Trzeba zabrać się za zrobienie 100% osiągnięć w Dark Souls i zakupić tą wersję
>
> > GOTY dwójki.
> Ktoś robi w tej gzre Achiki? Sądziłem, że przejście gry już samo w sobie jest takim osiągnieciem,
> że "Osiągniecia" mogą się schować ;)

Każdy prawdziwy fan Dark Soulsów, powinien zdobyć 100% osiągnięć i przejść grę na SL1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oooo tak ;) Wreszcie jakiś pozytyw tej nowej wersji. Połowa ceny. Fajnie, ale na steamie ta połowa ceny i tak w przeliczeniu na złotówki będzie droga w hu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2015 o 15:06, Henrar napisał:

> Wymagania nie sa wygórowane, chociaz z drugiej strony oprawa graficzna wcale nie
powala.
Wymagania to nie tylko grafika.


Nigdzie nie napisalem ze tylko.
Ta gra w dniu premiery na PC wygladalo slabo, dlatego do dzisiaj nie potrafie zrozumiec czemu wszyscy uwazaja ze jest inaczej.
No i masz racje, AI i fizyka stoja na takim poziomie w tej grze, ze to napewno one zrzeraja wiekszosc mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nowy patch wyszedł już dawno za darmo. Natomiast nowa wersja, która ma działać na Dx
> 11 ma być płatna.
Chwila to będzie jakaś lepsza oprawa graficzna? Aktualnie Dark Souls 2 nie ma dx 11 bo nie zwróciłem uwagi. Wiem że normalna wersja dwójki chodzi spokojnie na maksach i nie ma z nia problemu lecz nie pamietam jej wymagań, tutaj w zalecanych jest I7 2600 który posiadam więc zaczynam się bać czy aby nie będzie sporego skoku wymagań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2015 o 15:19, Henrar napisał:

AI jest, skrypty są, logika jest, online check, fizyka też (havok), silnik dźwiękowy.
No ale lepiej pohejcić niż zainteresować się tematem.

Nie przeczę, że te podsystemy w grze są - sugeruję tylko, że ragdoll i braindead AI nie uzasadniają tych wymagań. BTW Logika?
=>ixi1992
To ja chyba fanem nie jestem bo olewam Osiągnięcia i gram na SL4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A są tam w ogóle jakiś prestiżowe Osiagniecia, warte zachodu, czy tak z porzyzwyczajenia robisz?
Od pewnego czasu staram się maxować wszystkie gry jakie mam. Takie hobby :P Prestiżowe osiągnięcie to w sumie zdobycie wszystkich osiągnięć tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2015 o 17:17, ssegrand napisał:

Od pewnego czasu staram się maxować wszystkie gry jakie mam. Takie hobby :P Prestiżowe
osiągnięcie to w sumie zdobycie wszystkich osiągnięć tam.

A ja zaledwie speedrun''uję bossów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować