Zaloguj się, aby obserwować  
BzykuPL

Największe LAN Party w Polsce! Grasz?

21 postów w tym temacie

Drodzy Gracze!

Polskie imprezy growe mają to do siebie, że potrafią zgromadzić najlepszych graczy w jednym miejscu, w jednym czasie, a na dodatek w ilości przekraczającej wszelkie ludzkie normy. Okazją do takiego spotkania jest zbliżająca się, największa impreza LAN Party w Polsce – LAN Party Poland 2005. Musisz tam być! Dlaczego?

Tak, jestem prawdziwym graczem. Dlaczego miałbym wybrać się na LPP?
Powód jest prosty. Prawdziwego gracza nie może zabraknąć na tak prestiżowej imprezie, która oferuje jednocześnie doskonałą zabawę, wspaniałą atmosferę i, co ważne, świetne nagrody! Imprezy typu LAN Party organizowane są z myślą o graczach. Zasada jest prosta: wybierasz dla siebie miejsce, „kupujesz je”, bierzesz swój komputer, przyjeżdżasz i grasz, udowadniając własne umiejętności i mierząc się w turniejach, które tak naprawdę Ty ustalasz i Ty wybierasz (podczas rejestracji zaznaczasz preferowaną grę). Proste, prawda?

Kiedy i gdzie odbywa się LAN Party Poland?
LAN Party Poland odbywać się będzie 19-20 listopada 2005 na terenach Międzynarodowych Targów w Poznaniu. Dzięki temu możemy zagwarantować uczestnikom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Start w sobotę o godzinie 11:00. Gramy całą noc, aż do niedzieli do godz. 17:00. Prawdziwa gratka.

Co z noclegiem?
Jeśli chodzi o nocleg, jest on zagwarantowany każdemu uczestnikowi strefy LAN za darmo na hali w specjalnie przygotowanym do tego miejscu. Od gracza wymaga się zabrania szczoteczki do zębów, karimaty i śpiwora. Cała hala turniejowa, jak i strefa noclegu jest chroniona i monitorowana, dzięki czemu nie ma najmniejszych powodów do obaw.

Nie jestem pełnoletni. Czy mogę wziąć udział w imprezie?
Tak, jak najbardziej! Wierzymy, że Wasi rodzice chcą biec z duchem czasu i wyrażą zgodę na Wasz udział w tak bezpiecznym i przyjaznym każdemu – nawet najmłodszemu – wydarzeniu.
Do udziału nieletniego potrzebna jest pisemna zgoda rodzica. Możecie ją znaleźć na stronach imprezy – www.lan.gamearena.pl.

Pierwszę słyszę! Kto jest organizatorem LPP?
Głównym organizatorem jest Poznań Game Arena. Imprezę przygotowuje sztab ludzi, dla których gry są chlebem powszednim. Organizacją strefy LAN zajmuje się m.in. Piotr „Mit0s” Kamiński znany z Cyber Games Cup i PGA oraz firma PifPaf.pl, zajmująca się serwerami gier multiplayer. Do spółki działa elitarna grupa administratorów, którzy są Wam zapewne dobrze znani: Darky (SC/W3), Bryan (Q3A), Onion (CoD), Giergas (MoH) i kilku innych. Bez wątpienia są to ludzie, którzy zawodowo zajmują się imprezami LAN i robią to już od dłuższego czasu.


Jakie są koszty udziału w imprezie?
Koszt udziału w strefie LAN to 60zł. W zamian otrzymujesz miejsce turniejowe (wybrane przez Ciebie), miejsce do podłączenia sprzętu, niezawodne łącza i obsługę najlepszych adminów gier multiplayer w Polsce. Dojazd załatwiacie sami.

Jakie przewidzieliście nagrody?
Dokładna lista nagród (a jest jak worek Świętego Mikołaja – bez dna) niech zostanie naszą słodką tajemnicą :). Sponsorami zostali: AMD (procesory Athlon 64), Creative (karty dźwiękowe i słuchawki), Logitech (sprzęt dla graczy), LEM (gry) i inni. Wachlarz nagród jest zatem ogromny.

Czy mogę przyjechać i nie płacić za nic?
Tak. Została przygotowana dla zwiedzających specjalna strefa Turnieje 4 ALL, gdzie będzie można pograć w nowości i zmierzyć się z takimi tytułami jak Call of Duty 2, FIFA 06, SSX, Burnout: Revenge, NFS: Most Wanted czy Tekken 5. Dodatkowo podczas imprezy trwać będą oficjalne, pierwsze Mistrzostwa Polski Football Manager, organizowane przez redakcję FCMC.pl!

Gdzie znajdę szczegółowe informacje na temat imprezy?
Wszystkie informacje, nowości, konkursy i inne ważne treści oraz dokumenty znajdziecie na stronach www.lan.gamearena.pl. Serdecznie zapraszamy.

Przekonałem się! Gdzie mogę się zapisać i potwierdzić moją obecność?
Cieszymy się. Zapisy i rejestracja odbywają się na stronach www.lan.gamearena.pl. Aby potwierdzić swoją obecność musicie po prostu wpłacić pieniądze na nasze konto. Wtedy dajemy gwarancję, że nikt wybranego wcześniej miejsca Wam nie odbierze. Wszelkie dane znajdują się na naszych stronach. Gratulujemy wyboru, drogi Graczu! Nie zawiedziesz się!

A Wy, wyśmienici Gracze i Użytkownicy forum Gram.pl zaszczycicie nas swoją obecnością? Tak prestiżowa impreza nie może odbyć się przecież bez Was!

Zapraszam do polemiki.

Adam Borczyński,
Zespół PR LAN Party Poland
web: www.lan.gamearena.pl
mail: adam.borczynski@zalogag.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 15:42, WoWmen napisał:

Forum nie jest tablicą ogłoszeń


Czemu nie, skoro może CDA się reklamować to taka impreza też powinna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 15:44, Albatross napisał:

No, coś w moim mieście :)
Chętnie wziąłbym udział, ale nigdy w tym nie uczestniczyłem. Trzeba mieć swój sprzęt wiec troche
sie obawiam jak to będzie.


Witaj,

Naprawdę nie ma się czego obawiać. Jeśli jesteście na miejscu, tym bardziej impreza powinna być Wam bliższa. Szkoda przegapić taki event skoro ma się go w zasięgu ręki. Jeśli chodzi o obawy dodam, że ochrona i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Inaczej być nie może ;)

Szczegóły LANowania:
1. Uczestnik pojawia się z komputerem,
2. Komputer zostaje sprawdzony pod względem wirusów, konfiguracji itp.,
4. Zawartość komputera zostaje zapisana w bazie danych w celu dalszej identyfikacji,
5. Uczestnik dostaje identyfikator gracza i "plombę" na obudowę ze względów bezpieczeństwa,
6. Uczestnik zajmuje miejsce turniejowe i podpina komputer do sieci.

Czekam na dalsze pytania. Odpowiemy na wszystkie!
Howgh!

Pozdrawiam,
Adam Borczyński
Zespół PR LAN Party Poland
www.lan.gamearena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 15:56, mist`shoo napisał:

2. Komputer zostaje sprawdzony pod względem wirusów, konfiguracji itp.,


Jeżeli takowe się znajdą to jestem wykluczany czy muszą zostać wykasowane ? I kto je kasuje - ja na własą rękę czy oferowana jest pomoc ?
Co kryje się pod "sprawdzenie konfiguracji" - zwykłe zapisanie jaki procesor, karta graf. itp. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 16:04, Dark_Kai230 napisał:

> 2. Komputer zostaje sprawdzony pod względem wirusów, konfiguracji itp.,

Jeżeli takowe się znajdą to jestem wykluczany
czy muszą zostać wykasowane ? I kto je kasuje - ja na własą rękę czy oferowana jest pomoc ?
Co kryje się pod "sprawdzenie
konfiguracji" - zwykłe zapisanie jaki procesor, karta graf. itp. ?


Jeśli wirusy zostaną znalezione są one po prostu wyrzucane (wirusy, nie uczestnicy :). Na miejscu w każdej kwestii możecie liczyć na fachową pomoc.

Sprawdzenie polega na spisaniu zawartości komputera w celu dalszej identyfikacji. Robiony będzie zapewne raport z podzespołów za pomocą specjalistycznych programów. Takie praktyki stosuje się w celu bezpieczeństwa. Nie chcemy kradzieży i machlojek. Zabezpieczenie na najwyższym poziomie. Dla dobra graczy. Waszego dobra!

Pozdrawiam,
Adam Borczyński
Zespół PR LAN Party Poland
www.lan.gamearena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 16:05, Albatross napisał:

> Uczestnik pojawia się z komputerem

Dotyczy to też monitora?

Turnieje w jakich grach będą organizowane?


Pierwszych 15 osób, które dokona wpłaty za uczestnictwo, zostanie obdarzonych monitorem LCD firmy Benq na czas trwania imprezy. Pozostali niestety będą zmuszeni zjawić się ze swoim własnym monitorem, zgodnie z ideą BYOC (Bring Your Own Computer).

Jeśli chodzi zaś o gry:
- SC, W3, CS, CSS, ET, CoD, MoH, a w zasadzie wszystko to co chcecie. To Wy decydujecie o chęci grania turnieju opartego na grze Y. Na miejscu dobieracie teamy i gotowe :)

Pozdrawiam,
Adam Borczyński
Zespół PR LAN Party Poland
www.lan.gamearena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 16:59, mist`shoo napisał:

Jeśli chodzi zaś o gry:
- SC, W3, CS, CSS, ET, CoD, MoH, a w zasadzie wszystko to co chcecie. To Wy
decydujecie o chęci grania turnieju opartego na grze Y. Na miejscu dobieracie teamy i gotowe :)


A jeśli ktoś nie mieści się w grupie wiekowej podanej na pudełku gry to co ? Ja bym chciał zagrać w CS, ale nie wiem czy będę mógł (poza tym nie pamiętam jaki był wiek do CS`a)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 17:43, Dark_Kai230 napisał:

> Jeśli chodzi zaś o gry:
> - SC, W3, CS, CSS, ET, CoD, MoH, a w zasadzie wszystko to co chcecie. To Wy
> decydujecie
o chęci grania turnieju opartego na grze Y. Na miejscu dobieracie teamy i gotowe :)

A jeśli ktoś nie mieści się w grupie
wiekowej podanej na pudełku gry to co ? Ja bym chciał zagrać w CS, ale nie wiem czy będę mógł (poza tym nie pamiętam jaki
był wiek do CS`a)...


Warunek jest jeden. Jeżeli rodzice wyrażą zgodę na Twój udział - tak, bez problemu.
Jeśli jesteś pełnoletni to problem sam się eliminuje.

Pozdrawiam,
Adam Borczyński
Zespół PR LAN Party Poland
www.lan.gamearena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 17:49, mist`shoo napisał:

Warunek jest jeden. Jeżeli rodzice wyrażą zgodę na
Twój udział - tak, bez problemu.
Jeśli jesteś pełnoletni to problem sam się eliminuje.


Ale ja mam 13 lat, a gdyby były zawody w np. FEAR`a to jeżeli rodzice mi pozwolą to mogę ? Fajnie :) I takie pytanie - ja muszę mieć te gry, w które będęgrał czy na czas LanParty je dostanę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 17:53, Dark_Kai230 napisał:

> Warunek jest jeden. Jeżeli rodzice wyrażą zgodę na
> Twój udział - tak, bez problemu.
> Jeśli jesteś pełnoletni
to problem sam się eliminuje.

Ale ja mam 13 lat, a gdyby były zawody w np. FEAR`a to jeżeli rodzice mi pozwolą to mogę
? Fajnie :) I takie pytanie - ja muszę mieć te gry, w które będęgrał czy na czas LanParty je dostanę ?


Uczestnik może mieć nawet 9 lat, byleby jego udział potwierdzili pisemnie rodzice:)
Tak, gry turniejowe uczestnik musi posiadać na swoim komputerze.

Pozdrawiam,
Adam Borczyński
Zespół PR LAN Party Poland
www.lan.gamearena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie mieście mielismy scene undegroundową D2. W sumie to było takie lan party 24h przez 7 dni w tygodniu :P
W naszej "melinie" weszło 17 kompów i tak był luz i tylko dla wybranych elitarnych graczy wejście było. Zainteresowanie było spore swego czasu. Do dzis z łęzką w oku wspominam te wspaniałe czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 18:01, Modest-Vermin napisał:

U mnie mieście mielismy scene undegroundową D2. W sumie to było takie lan party 24h przez 7 dni w tygodniu :P
W naszej "melinie"
weszło 17 kompów i tak był luz i tylko dla wybranych elitarnych graczy wejście było. Zainteresowanie było spore swego czasu.
Do dzis z łęzką w oku wspominam te wspaniałe czasy...


Świetnie! To dobry moment aby odświeżyć tak wspaniały klimat i swoje umiejętności przy Diablo 2.
Moja propozycja jest następująca. Zbierz wszystkich fanatyków i zapiszcie się na LAN Party Poland!
Jeśli przyjdziecie w gronie, na którym będzie można zorganizować fajny turniej, to zrobimy oficjalny, LANowy turniej Diablo 2, do którego sam mam sentyment :)
Zapraszam!

Pozdrawiam,
Adam Borczyński
Zespół PR LAN Party Poland
www.lan.gamearena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 15:54, Keroth napisał:

> Forum nie jest tablicą ogłoszeń

Czemu nie, skoro może CDA się reklamować to taka impreza też powinna :).

Bo oni tylko opowiadają co jest a to jest ewidentne ogłoszenie :P ale w gruncie rzeczy jaka to różnica? :D sam nie wiem. Z drugiej strony ogłoszenie przydatne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... to znaczy, że można zasugerować turniej w jakiś starszy tytuł? Byle tylko chetni byli?

Osobiście marzy mi się turniej w Dungeon Keeper :) Ale to za duży staroć, i mało kto ma.

Co do wymienionych gier, interesuje mnie CoD i War3. SC i MoH''a nie posiadam, ale jakbym miał to bym grał. A CS i ET - dwie chyba najbardziej popularne sieciowe strzelanki - niestety mnie nie interesują. Chyba nie będzie takiej sytuacji, że wszyscy uczestnicy robią w CSa i ET, a ja siedzę bezczynnie? ;)

P.S. Co do Diablo 2. Nie bardzo rozumiem jak ma wyglądać LANowy turniej w tej akurat grze. PvP? Wątpie czy postacie będą "czyste".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 18:52, WoWmen napisał:

> > Forum nie jest tablicą ogłoszeń
> > > Czemu nie, skoro może CDA się reklamować to taka impreza też powinna
:).
Bo oni tylko opowiadają co jest a to jest ewidentne ogłoszenie :P ale w gruncie rzeczy jaka to różnica? :D sam nie
wiem. Z drugiej strony ogłoszenie przydatne ;)


Tak, moi drodzy. Nie twórzmy problemów tam gdzie ich nie ma u podstawy. Informowanie o imprezie dla Was, graczy jest rzeczą normalną. To nie reklama. To informacja. Mam nadzieję, że bardzo przydatna :)

Pozdrawiam,
Adam Borczyński
Zespół PR LAN Party Poland
www.lan.gamearena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 19:50, Albatross napisał:

Hmm... to znaczy, że można zasugerować turniej w jakiś starszy tytuł? Byle tylko chetni byli?

Osobiście marzy mi się turniej
w Dungeon Keeper :) Ale to za duży staroć, i mało kto ma.

Co do wymienionych gier, interesuje mnie CoD i War3. SC i MoH''a
nie posiadam, ale jakbym miał to bym grał. A CS i ET - dwie chyba najbardziej popularne sieciowe strzelanki - niestety mnie
nie interesują. Chyba nie będzie takiej sytuacji, że wszyscy uczestnicy robią w CSa i ET, a ja siedzę bezczynnie? ;)

P.S.
Co do Diablo 2. Nie bardzo rozumiem jak ma wyglądać LANowy turniej w tej akurat grze. PvP? Wątpie czy postacie będą "czyste".


Po kolei. Z naszego doświadczenia wynika, że nie będzie samotnych graczy. Każdy przyjeżdża zazwyczaj z wachlarzem gier w które gra po prostu kolejno, jedna po drugiej :)

Jeśli chodzi zaś o Diablo 2 wszystko zależy od Was. Jeśli chcecie grać PvP - nie ma problemu. Jeśli przyjedzie Was np. 10-ciu, możecie zagrać grupowe PvP. Możecie utworzyć też teamy. W skrócie: wolna amerykanka. Przyjeżdżacie grać, bawić się. Siedzenie i wertowanie dziur w suficie, nuda i ziewanie będzie wręcz karane :)

Pozdrawiam,
Adam Borczyński
Zespół PR LAN Party Poland
www.lan.gamearena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 21:23, mist`shoo napisał:

Po kolei. Z naszego doświadczenia wynika, że nie będzie
samotnych graczy. Każdy przyjeżdża zazwyczaj z wachlarzem gier w które gra po prostu kolejno, jedna po drugiej :)


Ja dobrze rozumiem, że jeśli przyjadę z Republic Commando to w 90% zagram z innymi ? Fajnie :) Muszę jeszcze wygrzebaćpłytki od NFS:U2 i będzie gites :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować