Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pillars of Eternity - przegląd ocen

30 postów w tym temacie

Nie jestem zdziwiony. Nie słyszałem ani jednego złego słowa o tej produkcji. jak tylko będzie czas, trzeba będzie koniecznie odrobić prace domowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie gram z 7 godzin, nie spieszę się, powoli zwiedzam obszary i jest fantastycznie :D Stare czasy się przypominają, choć gra jest dużo bardziej przystępna niż choćby BG:EE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie niestety wystąpił bug, który uniemożliwia kontynuację gry. Z tego co wyczytałem na forum bug ten występuje u sporej liczby graczy. Także niestety nie moge powiedzieć, że jestem zadowolony. Gra jest oczywiście oryginalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A u mnie niestety wystąpił bug, który uniemożliwia kontynuację gry. Z tego co wyczytałem
> na forum bug ten występuje u sporej liczby graczy. Także niestety nie moge powiedzieć,
> że jestem zadowolony. Gra jest oczywiście oryginalna

Spokojnie, będą łatać na pewno. To obsidian, więc trzeba im dać trochę forów, jeśli chodzi o błędy xD
Ps. zaraz mi się ściągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się :) Wszystko stoi na solidnym wysokim poziomie a noty na poziomie 90-95/100 to norma. Mnie ten typ RPGu nie interesuję, natomiast widzę w Pilarsach wielki potencjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie Champion Edition już jedzie, ale zanim paczka dotrze to pewnie ze 2 tyg miną :)
Ale czekam spokojnie. Przynajmniej przez tan czas Obsidian zdąży patcha wydać i zawsze będzie miej możliwości wpadnięcia na jakiegoś robala ;)
Ale w PoE wierzyłem i cieszę się, że nie była to płonna nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło jest wreszcie zobaczyć, że kickstarterowy projekt przerodził się w coś tak dobrego. Oj chyba sobie sprawię te gre na święta. :D Nie jestem pewny czy na wielkanocne, ale na święta. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2015 o 18:21, czaki222 napisał:

Nie jestem zdziwiony. Nie słyszałem ani jednego złego słowa o tej produkcji. jak tylko
będzie czas, trzeba będzie koniecznie odrobić prace domowe!


Świat jest dziwnie wytłumaczony i momentami mechanika jest nielogiczna i niespójna. Nie jest to takie "automatyczne", np. na początku nie wiedziałem jaka jest różnica między health, fortitude i endurance i jak to działa. Tworzenie postaci jest dość dziwne, bo najpierw wybierasz atrybuty, a potem pochodzenie, które te atrybuty zmienia. Jak ktoś przegapi, to z mieni sobie ustalone wcześniej statystyki (o 1 i tylko jedną ale zawsze) i nawet nie będzie wiedział. W przypadku fanów takich gier to jest znaczne, ja pamiętam jak się losowało doskonałą postać w baldurach :)

W dodatku są pomniejsze błędy typu blokowanie się i "pathing", który ssie.
Ale do wszystko do kupy póki co nie psuje mi rozrywki i mam nadzieję, że połatają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > To ja ci powiem jedno złe słowo na temat tej gry. Brak możliwości zdobycia 100%
> osiągnięć
> > :P
>
> Było dorzucić się do kickstartera! :P
Ci co dorzucili się do kickstartera powinni dostać jakieś extra przedmioty w grze. Zgodzę, się z tym, że brak możliwości zdobycia 100% osiągnięć to niefajna rzecz. Jak wydaję pieniądze na grę na steamie to chcę mieć wszystkie opcje ze steama działające w 100%. Akurat z tym achivementem twórcy się niefajnie zachowali. Ja lubię mieć wszystkie achivy w grze zdobyte. I to mnie troszkę drażni. A gra jest wspaniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Ci co dorzucili się do kickstartera powinni dostać jakieś extra przedmioty w grze. Zgodzę,
> się z tym, że brak możliwości zdobycia 100% osiągnięć to niefajna rzecz. Jak wydaję pieniądze
> na grę na steamie to chcę mieć wszystkie opcje ze steama działające w 100%. Akurat z
> tym achivementem twórcy się niefajnie zachowali. Ja lubię mieć wszystkie achivy w grze
> zdobyte. I to mnie troszkę drażni.

Ojej, aczika braknie. Dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę oczekiwałem, że serwisy znane ze specjalnie wystawiania oceny odbiegającej od średniej znowu mnie nie zaskoczą, a tutaj zgodność :D (Chodzi mi o pewien serwis, który jeśli gra jest świetna według ocen, odejmuje punkt za jakiś absurd - np. gatunek gry, ściany tekstu itp., choć w sumie nazwa zobowiązuje :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Ci co dorzucili się do kickstartera powinni dostać jakieś extra przedmioty w grze.
> Zgodzę,
> > się z tym, że brak możliwości zdobycia 100% osiągnięć to niefajna rzecz. Jak wydaję
> pieniądze
> > na grę na steamie to chcę mieć wszystkie opcje ze steama działające w 100%. Akurat
> z
> > tym achivementem twórcy się niefajnie zachowali. Ja lubię mieć wszystkie achivy
> w grze
> > zdobyte. I to mnie troszkę drażni.
>
> Ojej, aczika braknie. Dramat.
>


No dokladnie nie czaje ludzi ktorzy na to marudza, najwiekszy ubaw mam z takich ludzi na forum steam a potem patrzysz na jego profil i widzisz, ze w wiekszosci gier ma 60% achivow i tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >
> > > Ci co dorzucili się do kickstartera powinni dostać jakieś extra przedmioty
> w grze.
> > Zgodzę,
> > > się z tym, że brak możliwości zdobycia 100% osiągnięć to niefajna rzecz. Jak
> wydaję
> > pieniądze
> > > na grę na steamie to chcę mieć wszystkie opcje ze steama działające w 100%.
> Akurat
> > z
> > > tym achivementem twórcy się niefajnie zachowali. Ja lubię mieć wszystkie achivy
>
> > w grze
> > > zdobyte. I to mnie troszkę drażni.
> >
> > Ojej, aczika braknie. Dramat.
> >
>
>
> No dokladnie nie czaje ludzi ktorzy na to marudza, najwiekszy ubaw mam z takich ludzi
> na forum steam a potem patrzysz na jego profil i widzisz, ze w wiekszosci gier ma 60%
> achivow i tak...

Golden achievement unlocked - total lack of dumb & useless achievements

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować