Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pillars of Eternity - przegląd ocen

30 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2015 o 13:22, hammerfall87 napisał:

Gra bardzo fajna i wymagająca ale nie rozumiem koncepcji twórców co do łotrzyka


W ostatnim Divinity łotrzyk był naprawdę bardzo mocną klasą - potrawił przekraść się za przeciwnika i sztyletem zadawać krytyki. Wystarczyło tylko, żeby zaszedł wrogów.
W PoE akurat nie mam łotrzyka w drużynie i nie wiem czy w ogóle chcę mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po kilku godzinach gry i muszę śmiało stwierdzić, że PoE to arcydzieło! Cieszy mnie bardzo, że twórcy pomalutku już zaczynają prace nad dodatkiem i są pozytywnie nastawieni do kontynuacji. ;) Obsidian z pomocą kickstarterowców dał radę, przywrócił niesamowitego erpega.

Jedynym małym minusikiem jest brak w pełni polskiego dubbignu - brakuje po prostu Fronczewskiego jako narratora i jego nieśmiertelnego tekstu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie w tej grze strasznie irytuje jedna rzecz. Pod kolejnymi klawiszami cyfr wybieramy poszczególne postaci. Klawisz 2 mi nie działa i muszę klikać na portret.. ;v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest fantastyczna, mam 4h na liczniku (brak czasu na grę) i jak na razie niczym nie ustępuje prawdziwym RPG''om a bestiariusz to coś fantastycznego, lokacje rozbudowane, postacie wtrącają sie do dialogów, taki lepszy DA Origins moim zdaniem w klimacie BG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do preorderowiczów - mam wersję pudełkową od cenegi. Zarejestrowałem ją na steamie i nigdzie nie mogę znaleźć pierścienia i prosiaka który niby w preorderze miał być. We właściwościach gry w bibliotece steam klikam na DLC i jest informacja "w tej chwili nie masz żadnej zawartości do pobrania dla tego produktu", w samym menu produktu na steamie też nie ma żadnych nowych DLC które można by kupić. Macie jakieś pomysły?
Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie do preorderowiczów - mam wersję pudełkową od cenegi. Zarejestrowałem ją na steamie
> i nigdzie nie mogę znaleźć pierścienia i prosiaka który niby w preorderze miał być. We
> właściwościach gry w bibliotece steam klikam na DLC i jest informacja "w tej chwili nie
> masz żadnej zawartości do pobrania dla tego produktu", w samym menu produktu na steamie
> też nie ma żadnych nowych DLC które można by kupić. Macie jakieś pomysły?
> Z góry dzięki


klucz z dlc wysyłali na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 14:15, Campbell napisał:

> klucz z dlc wysyłali na maila

Dzięki bardzo! Ścignę sprzedawcę, bo nic takiego nie dostałem...



Sprawdź folder ze Spamem - czasem tam ląduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować