Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V - zobacz nowe screeny z wersji na PC

25 postów w tym temacie

Gra najprawdopodobniej ukaże się 14 kwietnia ? Ja jestem pewien że będzie miała swój debiut w tym właśnie dniu. Rockstar we wczorajszej informacji potwierdził datę premiery wspominając 14 kwiecień i ogłosił przy okazji zapowiedź trailera który obejrzymy w nowym tygodniu. Według mnie sprawa jest już jasna a premiera w żaden sposób nie jest zagrożona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I tak nie uwierzę w liczbę samochodów i przechodniów z pierwszego screena.

Dlaczego nie? W GTA5 na ps4 w SP można miejscami tylu spotkać. To że gra wyjdzie 14 kwietnia jest pewne bo musi być już w tłoczni. Osobiście nie kupię bo mam na ps4, ale tym którzy jeszcze nie grali a zastanawiają się nad kupnem na PC. Mogę z czystym sumieniem polecić, gdyż gra jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2015 o 14:16, IfanDlewin napisał:

I tak nie uwierzę w liczbę samochodów i przechodniów z pierwszego screena.

Na PS4/XBO takie sytuacje się zdarzały. W PCtowej wersji GTAIV też, w końcu był w opcjach taki magiczny suwaczek, który zmieniał ilość NPCów na ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak dla mnie zbędne info. Zwłaszcza, że od półtora roku wiadomo, jak się gra prezentuje.
> Poza tym tekstury na niektórych screenach kuleją...
Od półtora roku wiadomo jak sie prezentuje na konsolach a nie na PC. Przynajmniej wiadomo że Rockstar coś faktycznie robi przy GTA V i jest spora szansa że nie przełożą premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kwestii braku HUD''a to są nawet gameplaye z wersji na aktualne konsole bez niego, a na PC ma być wiele opcji technicznych do wyboru w tym związanych HUD-ed, więc możliwe, że wyłączyli go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA V ma już rok, więc moje czekanie zmalało do zera. Zamiast pokazywać nowe screeny, mam nadzieję, że rekompensata za czekanie będzie w postaci tańszego zakupu, Inaczej niech spadają. Roczny poślizg jest dobry dla Ubika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I tak nie uwierzę w liczbę samochodów i przechodniów z pierwszego screena.
Mam PS3 i zdarzyło mi się spotkać tłum 20-30 ludzi. Stali w tłumie, więc zabawa z minigunem była wyśmienita. A nadmiar samochodów też czasem utrudnia przemieszczanie się po mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 11:44, Sztywny_pl napisał:

Nowy trailer ma być już w najbliższym tygodniu :)

O, to już coś!
Ciekawe jak to wszystko będzie się prezentować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ufam trailerom od czasów Watch Dogs i Unity :D Wiem, że to nie R*, ale i tak uwierzę w ich dobrą robotę dopiero po 14 jak osobiście zagram. Screeny i filmiki będą się super prezentować i oby było chociaż trochę podobnie na kopii, którą mam nadzieję zgarnąć w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze, że nie podniecam się tym zbytnio. Zapewne grafika będzie nieco inna, niż na konsolach i... to w zasadzie wszystko. Ale do dziś pamiętam te emocje, kiedy oglądałem pierwsze 3 trailery z GTA V... Bezcenne. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować