Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep: Xboksowe szaleństwo

33 postów w tym temacie

To ja przestrzegę tych, którzy mają zamiar kupić jakąkolwiek konsolę w sklepie gram.pl . Sprzedają zakurzone, porysowane konsole ze zwrotów jako nowe, zdecydowanie odradzam zakup sprzętu od gramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2015 o 14:41, borias napisał:

@Jeffero - no teraz mnie zaskoczyłeś... A ja sobie czytam i myślę - może teraz warto
wybulić i pod nowego Wiedźmina konsolę kupić? No masz...

No wiesz co, we Wieśka na konsoli grać się nie godzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @Jeffero - no teraz mnie zaskoczyłeś... A ja sobie czytam i myślę - może teraz warto
> wybulić i pod nowego Wiedźmina konsolę kupić? No masz...

Kup, tylko nie tutaj :). Oczywiście możliwe, że nie jest to częste i normalnie pomyślałbym, że dostałem taką konsolę przed przypadek. Jednak gdy ją zareklamowałem i po 3 tygodniach dostałem kolejną w jeszcze gorszym stanie (kurz, ślady palców, rysy przy usb, jedna krawędź odłupana, liczne przetarcia), w dodatku w rozwalonym kartonie (nie stało się to w trakcie transportu, karton firmy kurierskiej był nienaruszony) to podziękowałem gram.pl i zażądałem zwrotu pieniędzy.

Dodam, że dotyczyło to PS4, jednak jeśli taka jest polityka sklepu, żeby oszukiwać i sprzedawać używki jako nówki, to na pewno dotyczy to także Xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > @Jeffero - no teraz mnie zaskoczyłeś... A ja sobie czytam i myślę - może teraz warto
>
> > wybulić i pod nowego Wiedźmina konsolę kupić? No masz...
> No wiesz co, we Wieśka na konsoli grać się nie godzi...

Nie stać mnie na kompa za 4k. A na dwurdzeniaku z 460GTX to raczej nie powalczę, dlatego myślę o konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprzedaż towaru z ekspozycji w normalnej cenie jest powszechna w naszym kraju ale ze gram.pl bawi sie w ten syf to przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To ja przestrzegę tych, którzy mają zamiar kupić jakąkolwiek konsolę w sklepie gram.pl
> . Sprzedają zakurzone, porysowane konsole ze zwrotów jako nowe, zdecydowanie odradzam
> zakup sprzętu od gramu.

Czy masz na to dowód? Wymienione w tej ofercie konsole są nowymi sztukami i takie też trafią do zamawiających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > @Jeffero - no teraz mnie zaskoczyłeś... A ja sobie czytam i myślę - może teraz warto
>
> > wybulić i pod nowego Wiedźmina konsolę kupić? No masz...
> No wiesz co, we Wieśka na konsoli grać się nie godzi...

Nawet gdyby było mnie stać na PC za 10k, to i tak wybrałbym grę na konsoli, bo żaden komputer nie da tego, co w standardzie posiada każda konsola - wygodę. Na PC nie godzi się grać, bo komputery służą do Worda i Excela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 00:05, kartofle napisał:

Nawet gdyby było mnie stać na PC za 10k, to i tak wybrałbym grę na konsoli, bo żaden
komputer nie da tego, co w standardzie posiada każda konsola - wygodę. Na PC nie godzi
się grać, bo komputery służą do Worda i Excela.

Śmieszne, żeby nie powiedzieć komiczne, stwierdzenie. Prawda jest taka, że PC to konsola i pakiet narzędzi. Możesz podpiąć pada? Możesz. Możesz podłączyć PC do sporego monitora? Możesz.
Wojny konsole-PC są żałosne. Są osoby ceniące minimalną ingerencję w sprzęt (brak konieczności instalowania gier itp.) i wybierają one konsole. Są też osoby, które wolą lepszą grafikę i możliwość dostosowania ustawień produkcji do swojego własnego gustu, czy na przykład korzystanie z modów i one wybierają gry na PC.
Każde urządzenie ma swoje wady (szybkie starzenie się komponentów, gorsze sterowanie w określonych gatunkach tytułów) i zalety. Nie ma jednego jedynego słusznego sprzętu; każdy gra tak, jak mu wygodniej.
Twój "argument", że komputer nie da wygody jest absurdalny. Mogę tak samo powiedzieć odnośnie konsoli, a i tak byłaby to bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 00:05, kartofle napisał:

Nawet gdyby było mnie stać na PC za 10k, to i tak wybrałbym grę na konsoli, bo żaden
komputer nie da tego, co w standardzie posiada każda konsola - wygodę. Na PC nie godzi
się grać, bo komputery służą do Worda i Excela.


Chyba odwrotnie. Konsole z racji słabych od samego początku podzespołów, nadaje się tylko do prac biurowych. Komputery stacjonarne jako platforma ma nieograniczoną opcję rozbudowy. W takim wypadku nie ma mowy o konkurencji. Wygoda ? Mit, który można obalić. Teraz jest mnóstwo różnych bajerów do blaszaka, które bez problemu dają i ten aspekt życia siedząc przed monitorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2015 o 00:05, kartofle napisał:

Nawet gdyby było mnie stać na PC za 10k, to i tak wybrałbym grę na konsoli, bo żaden
komputer nie da tego, co w standardzie posiada każda konsola - wygodę. Na PC nie godzi
się grać, bo komputery służą do Worda i Excela.


Doskonale wiem o czym mówisz. Kiedy chcę w coś zagrać muszę włączyć kompa, poczekać kilkanaście sekund aż system się załaduje (o ile już nie jest włączony) i kliknąć na grę która mnie interesuję. Za każdym razem muszę doświadczać tej męki. Na grę trzeba kliknąć aż DWA RAZY aby się uruchomiła! Kto to widział? Palec wskazujący strasznie mnie boli, nie wiem jak z tym żyć. Lekarze nie chcą pomagać. No i jeszcze te wszystkie opcje graficzne, 1080p, 60FPS, anti-aliasing. Nie mogę przez to doświadczyć filmowego efektu jaki zamierzali osiągnąć twórcy gry. W ogóle to Valve powinno wprowadzić opłaty za mult tak jak na konsolach. Wszyscy wiedzą, że z abonamentem jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > To ja przestrzegę tych, którzy mają zamiar kupić jakąkolwiek konsolę w sklepie gram.pl
>
> > . Sprzedają zakurzone, porysowane konsole ze zwrotów jako nowe, zdecydowanie odradzam
>
> > zakup sprzętu od gramu.
>
> Czy masz na to dowód? Wymienione w tej ofercie konsole są nowymi sztukami i takie też
> trafią do zamawiających.


Oczywiście.
Pierwsza konsola: https://imageshack.com/a/f8gz/1
Druga sztuka: https://imageshack.com/a/Cqrz/1 .
Mogę Ci nawet przesłać na maila moje maile wymieniane z kierownikiem działu obsługi klienta, zostawiłem sobie na pamiątkę. Sprawa ma już kilka miesięcy, ale wątpię żeby sklep nagle stał się uczciwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2015 o 00:30, vegost napisał:

(...) Teraz jest
mnóstwo różnych bajerów do blaszaka, które bez problemu dają i ten aspekt życia siedząc
przed monitorem.


Np. krzesło ;D Serio współczuje wam ciśnień, jeden subiektywny post niepokrywający się z cebulowatą poprawnością polityczną i aż trzy kontry pod rząd (po północy!!), spalić heretyka.

Żałosność;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzicie, a według gramu te konsole były w 100% nowe :). Na szczęście u konkurencji taniej i sprzedają faktycznie nowe konsole. 1649 zapłaciłem gramowi za łysą konsolę, a u konkurencji 1599zł za zestaw z TLOU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować