Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polujemy na potwory w Victor Vran - RPG akcji od twórców serii Tropico

6 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Haemimont Games pozostaje w grach z widokiem z góry. Tym razem nie zarządzamy jednak rajską wyspą, a odrobaczamy miasto, w którym zalęgła się masa plugastwa. Bez cygara w zębach, za to z kapeluszem na głowie.

Przeczytaj cały tekst "Polujemy na potwory w Victor Vran - RPG akcji od twórców serii Tropico" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Pawle,

tekst trochę rozczarowuje. Na pierwszy ogień to:

Wygodny jest fakt, że pomiędzy dwoma broniami możemy przełączać się w locie za pomocą jednego przycisku.

"Fakt" nie może być "wygodny", faktem jest, że system przełączania broni jest wygodny.

Po drugie, na długo przed publikacją powyższego tekstu wyszedł patch umożliwiający poruszanie się myszką. Niestety nie odnosi się od na razie do możliwości rzucania się na boki (w moim przekonaniu jeszcze ciekawsza funkcjonalność, niż skok, swoiste novum na rynku PC-towych hack&slashy), ale, mam nadzieję, wszystko przed nami. Niestety, nie byłbym taki pewien względem twierdzenia, że gra wspiera gamepady - mój pad 360 póki co "daje radę" tylko nawigować po menu, i tyle.

To prawda, klimat tej gry do złudzenia przypomina Van Helsinga, i aż się prosi, by połączyć te gry w jedną (z Vrana wziąść lokacje, system walki i poruszani się, z Van Helsinga mechanikę i itemizację), a tak mamy dwie podobne gry z wadami i zaletami. No ale to już nie zależy od nas.

Pozdrawiam,
hackslashsite.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2015 o 14:28, strysio napisał:

/ciach/

Nie ma to jak poprawiać kogoś samemu pisząc "wziąść" + literówki - pozdro & poćwicz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > /ciach/
> Nie ma to jak poprawiać kogoś samemu pisząc "wziąść" + literówki - pozdro & poćwicz.
> :P
tyle że ja nie dostaję za to tantiemów/kasy/bądź innych benefitów :)
Ale dzięki za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wygodny jest fakt, że pomiędzy dwoma broniami możemy przełączać się w locie za pomocą
> jednego przycisku.

>
> "Fakt" nie może być "wygodny", faktem jest, że system przełączania broni jest wygodny.

Oczywiście masz rację, mój błąd, poprawione. Dzięki za zwrócenie uwagi. :)

> Po drugie, na długo przed publikacją powyższego tekstu wyszedł patch umożliwiający poruszanie
> się myszką.

Faktycznie, tutaj także moje niedopatrzenie. Mam najnowszą wersję gry, ale nie spodziewałem się, że stosowną opcję trzeba oddzielnie ustawić. Zmodyfikowałem tekst dodając stosowną informację. ;)

Niestety, nie byłbym taki pewien
> względem twierdzenia, że gra wspiera gamepady - mój pad 360 póki co "daje radę" tylko
> nawigować po menu, i tyle.

Mój pad od Xboksa One działa bezproblemowo i umożliwia rozgrywkę w bardzo wygodnej formie. :) Przykro mi, że tekst dostarczył Ci rozczarowań. Obiecuję poprawę. ;) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Wygodny jest fakt, że pomiędzy dwoma broniami możemy przełączać się w locie za
> pomocą
> > jednego przycisku.

> >
> > "Fakt" nie może być "wygodny", faktem jest, że system przełączania broni jest wygodny.
>
>
> Oczywiście masz rację, mój błąd, poprawione. Dzięki za zwrócenie uwagi. :)
>
> > Po drugie, na długo przed publikacją powyższego tekstu wyszedł patch umożliwiający
> poruszanie
> > się myszką.
>
> Faktycznie, tutaj także moje niedopatrzenie. Mam najnowszą wersję gry, ale nie spodziewałem
> się, że stosowną opcję trzeba oddzielnie ustawić. Zmodyfikowałem tekst dodając stosowną
> informację. ;)
>
> Niestety, nie byłbym taki pewien
> > względem twierdzenia, że gra wspiera gamepady - mój pad 360 póki co "daje radę"
> tylko
> > nawigować po menu, i tyle.
>
> Mój pad od Xboksa One działa bezproblemowo i umożliwia rozgrywkę w bardzo wygodnej formie.
> :) Przykro mi, że tekst dostarczył Ci rozczarowań. Obiecuję poprawę. ;) Pozdrawiam serdecznie.

Wielkie ukłony za przyznanie się do błędu i naprawienie go - nic tak nie świadczy o profesjonalizmie i dojrzałości, jak właśnie taka postawa. Szacunek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować