Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szczury Wrocławia - powieść o zombie, w której ginie jeden z naszych autorów

11 postów w tym temacie

gram.pl

Nowa powieść Roberta J. Szmidta to projekt unikatowy na naszym rynku, być może nawet i na świecie. Bohaterami powieści są bowiem osoby wylosowane spośród fanów profilu Szczurów Wrocławia na Facebooku.

Przeczytaj cały tekst "Szczury Wrocławia - powieść o zombie, w której ginie jeden z naszych autorów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wooohaaaa. Zarąbista ta kolekcjonerka. Szkoda tylko, że książka totalnie nie w moich klimatach. Mam nadzieję, że trend się przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak do końca nie jest prawdą, że EK to domeny gier. Np. do "Kłamcy 2,5" dodają grę karciana.


Raczej do karcianki (słabo wydanej niestety) dodają "książeczkę" ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tam umarłem. Jestem ciekaw tylko, czy przeżyłem Lucasa, czy nie...
btw, czyli słusznie mi się wydawało, że w Grupie (TEJ grupie) widzę jeszcze jedno znajome nazwisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Tak do końca nie jest prawdą, że EK to domeny gier. Np. do "Kłamcy 2,5" dodają grę
> karciana.
>
>
> Raczej do karcianki (słabo wydanej niestety) dodają "książeczkę" ; )
Widzę, ze kolega to fan wielkich dzieł. Książki są jak piersi. Nie liczy się wielkość, a jakość. Czytałem książki dłuższe od Kłamcy (co wcale nie jest takie częste, bo Kłamca 2,5 ma 180kilka stron, czyli tyle co przeciętna książka, są dłuższe po 400 to jasne, ale 180 to wcale nie jest jakiś mocny odchyl od normy). I znacznie od niego gorsze. Z dwojga złego lepiej zrobić książkę poniżej 200 stron, która będzie dobra, niż na 1000, która zanudzi czytelnika jeszcze przed 300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować