• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
kajot123

Steam gift ,,(Ruski)

Pytanie

Witam !
Mam pytanie co do platformy steam, a dokładniej co do gift''a.
Znajomy Armeńczyk dał mi gifta w postaci gry, którą mogę (jak teraz się dowiaduje) aktywowac tylko na ,,ruskim,, koncie tzn. na kraje typu Rosja, każdy wie o co chodzi.. I teraz pytanie takie, dostałem linka na maila z giftem otworzyłem go zalogowałem ale nie akcpetowałem.. W jaki sposób mogę w tej chwili akceptować to na innym koncie ? Czy tak się da ? Po prostu chce anulować tego gifta na tym koncie, i akceptować na 2.. Jak to zrobic ? narazie nic nie robiłem, nie anulowałem.. W zakładce ,,prezenty,, mam ten prezent już.. Jak moge teraz to ,,anulowac,, i akcpetowac na innym koncie ? Mam link jak co do tego gifta bo tak mi wysłał.

Prosze o szybką odpowiedz, z góry dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 29.03.2015 o 19:43, kajot123 napisał:

Witam !
Mam pytanie co do platformy steam, a dokładniej co do gift''a.
Znajomy Armeńczyk dał mi gifta w postaci gry, którą mogę (jak teraz się dowiaduje) aktywowac
tylko na ,,ruskim,, koncie tzn. na kraje typu Rosja, każdy wie o co chodzi.. I teraz
pytanie takie, dostałem linka na maila z giftem otworzyłem go zalogowałem ale nie akcpetowałem..
W jaki sposób mogę w tej chwili akceptować to na innym koncie ? Czy tak się da ? Po prostu
chce anulować tego gifta na tym koncie, i akceptować na 2.. Jak to zrobic ? narazie nic
nie robiłem, nie anulowałem.. W zakładce ,,prezenty,, mam ten prezent już.. Jak moge
teraz to ,,anulowac,, i akcpetowac na innym koncie ? Mam link jak co do tego gifta bo
tak mi wysłał.

Prosze o szybką odpowiedz, z góry dziękuje za odpowiedzi.

O ile się nie myle to chodzi o region a Polska jest w steam razem z Rosją w jednym regionie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Armenia, Azerbejdżan, Białoruś, Gruzja, Kirgistan, Kazachstan, Republika Mołdawii, Tadżykistan, Turkmenistan, Uzbekistan, Ukraina, Federacja Rosyjska w tych krajach można, a Polski nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.03.2015 o 19:56, Carter napisał:

O ile się nie myle to chodzi o region a Polska jest w steam razem z Rosją w jednym regionie

Ze względu na "spadającego" rubla, klucze/kody kupowane za takowe nie działają w krajach ze stabilniejszą walutą, u nas też. W sumie to nie wiem czy zadziałają gdziekolwiek poza Rosją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.03.2015 o 20:07, S1G napisał:

> O ile się nie myle to chodzi o region a Polska jest w steam razem z Rosją w jednym
regionie
Ze względu na "spadającego" rubla, klucze/kody kupowane za takowe nie działają w krajach
ze stabilniejszą walutą, u nas też. W sumie to nie wiem czy zadziałają gdziekolwiek poza
Rosją.

Jak nasz rząd dalej tak będzie robić to niedługo zadziałają :) ,ale to dyskusja na inny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ale mi chodzi, jak zrobić żeby na inne konto tego gifta przyjąć. Gdy wszedłem w linka od znajomego, podałem email i hasło na złe konto.. ale nie akcpetowałem. Teraz jak chcę wejsc tym właściwym to wyskakuje mi błąd.. Co zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A propo giftów. Na steamie spotkałem stronę z kuponami promocyjnymi, czy to naprawdę działa i ma się kupon za darmo?

Tu macie mój reflink: [m-Z]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.03.2015 o 16:09, Mis3u napisał:

A propo giftów. Na steamie spotkałem stronę z kuponami promocyjnymi, czy to naprawdę
działa i ma się kupon za darmo?

Tu macie mój reflink: [m-Z]

Nie, to nie działa. Ale konto niedługo stracisz, bo to zazwyczaj jacyś oszuści kradnący konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować