Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - kolejna sowita porcja informacji

25 postów w tym temacie

Do tego mają pojawić się trzy waluty, Novigradzka Korona, Nilfgaardzki Floren i Temerski Oren, niektórzy kupcy mogą wymagać zapłaty w Florenach, z powodu inwazji, itp.
Wymiany walut mamy dokonać w Bankach, gdzie można też się zapożyczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie fajnie pięknie, tylko ta ilość informacji to już spoiler i na szczęście nie czytam i nie przeglądam screenów dzięki czemu gra mnie zauroczy na długie wieczory...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2015 o 14:53, Kash28 napisał:

Generalnie fajnie pięknie, tylko ta ilość informacji to już spoiler i na szczęście nie
czytam i nie przeglądam screenów dzięki czemu gra mnie zauroczy na długie wieczory...:)

Fakt. to, ze będze mozna zmieniać ustawienia kamery, albo, że po darmowym DLC będzie mozna wyierać fryzury i brody to straszny spoiler.
Przychodzę koledze graczowi z pomocą:
Spoiler: "[1. dotyczy cześci samolotu]
2. niepożądana informacja dotycząca szczegółów fabuły filmu, utworu literackiego itp."
Niezależnie jesk wiele informacji technicznych zostanie ujawnionych to NIGDY nie będą spoilery. Z prostej przyczyny. Spoiler musi dotyczyć fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde widze że ten xbox one to ostra maszyna,mały szczegół że ma karte na poziomie gtx 650...
A mimo to na takiej karcie lepiej ma to wyglądać niż na gtx 660:) śmiechłem.
BTW:PS4 który ma kartę na poziomie GTX 660 zapewne w ogóle nie będzie sie różnić wyglądem od Xboxa one...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wiedźmin 3 na Xboksie One będzie ładniejszy niż na minimalnych ustawieniach na PC" - Czy ja to dobrze rozumiem ? Jest mowa że będzie wyglądało lepiej jaki minimalne na PC ale nie ma mowy o tym że będzie ładniejsza od średnich czy wysokich, a podobno konsole miały być = high na PC. PC Master Race :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem spoko te informacje. ;]

"Gra może zapewnić ponad 200 godzin zabawy."

I to mi się do jasnej ciasnej podoba. :D Ciekawe w ile przejdą ją "wiesławowi maniacy" ale 200 godzin jednak napawa optymizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Lepiej grać na PC (minimalne ustawienia) czy na Xboksie One? Zdecydowanie na konsoli Microsoftu."

Tak naprawdę brzmi ostatni punkt z tego zestawu, a nie tak jak tu przedstawiono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wiedźmin 3 na Xboksie One będzie ładniejszy niż na minimalnych ustawieniach na PC, z drugiej strony pecety mają przewagę rozdzielczości."
HA ! Amerykę odkryli, zarówno na tym XONE, jak i na PS4 jakość grafiki ma odpowiadać detalom HIGH - WYSOKIE, którym niedaleko do ULTRA, choć fakt, że różnica jest zauważalna i w miarę spora, nie wspominając, że dodatkowo PC otrzymają kilka dodatkowych efektów, a mocniejsze sprzęty utrzymają to w płynnych 60 FPS, lecz i tak jakość konsolowa ma być wybitnie piękna, to i nic nowego, że na skrzynce Microsoftu będzie lepiej to wyglądać niż na minimalnych (XONE - 900p, PS4 - 1080p). Ja sam mega gorąco wyczekuję premiery gry na PS4, lecz jeżeli ta wersja wypadnie blado pod względem jakości wizualnej, to zdecyduję się chyba na wydanie 5 kafli, zaczekam parę miechów dłużej i zakupię grę na nowego PC, grając na pewno na wysokich, jak nie na ultra.
P.S. Wiem, że od grafiki znacznie ważniejsza jest fabuła, klimat, świat czy świetny zarys postaci oraz ta SWOJSKOŚĆ, ale jednak miły dla oka i umysłu fakt, iż są to detale wysokie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

200 godzin w końcu coś nad czym można przysiąść na dłużej :D

@KamPlay99- Na odpowiednik wysokich z PC na konsoli to ja bym nie liczył, myślę że bliżej będzie średnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2015 o 16:14, Kakarotto napisał:

Więcej chyba nie było.

Chyba to ominąłem, grając dla drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogoda wpływa na zachowanie postaci niezależnych.

Było w Gothic 14 lat temu :D

Podoba mi się wymieniona w pierwszym komentarzu różnorodność walut, zdaje się, że kiedyś wspominano o dynamicznie zmieniających się cenach w świecie gry (przykład - rozbiliśmy szajkę zajmującą się produkcją, dystrybucją i mas... No, produkcją i dystrybucją fisstechu. W związku z tym rosną ceny tegoż narkotyku u okolicznych rzezimieszków). Lubię silnie rozwinięty wątek ekonomiczny, więc pewnie spędziłbym przy tym zdecydowanie więcej czasu niż ustawa przewiduje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2015 o 19:17, Madoc napisał:

Chyba to ominąłem, grając dla drugiej strony.

Tatuaż robiło się jeszcze we Flotsam. Jest on efektem popijawy z ludźmi Roche''a, ale z tego co pamiętam nie wymaga przyłączania się do niego. W razie czego dodam, że da się go usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Lepiej grać na PC (minimalne ustawienia) czy na Xboksie One? Zdecydowanie na konsoli
> Microsoftu."
>
> Tak naprawdę brzmi ostatni punkt z tego zestawu, a nie tak jak tu przedstawiono.
>
Z tego co mi wiadomo i na ile nie myli mnie moja znajomość angielskiego, to Damien Monnier napisał (tłumaczone z Tweeter''a): "hmm podchwytliwe, musiałbym porównać obie wersje, mimo, że xbox > ustawień minimalnych PC, ale powiedziałbym PC dla samej rozdzielczości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PCtowy ból dupy o ostatnie zdania. Tylko wyciągać popcorn i patrzeć jak sypie się setka tego samego rodzaju komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komedia to jest ta limitowana edycja kolekcjonerska w polsce brak na allegro po 1000zł ale pracownicy gamestop dostają je za free efekt nawet polscy wydawcy mają nas w d.... byłem pewny ze gra w tej edycj jest limitowana ale tak afera z amazonem teraz to dlatego pre order do kosza ogram gre za free na profilu na ps4 i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Um, pracownicy gamestopu dostają ją za free? Źródło jakieś?
I nie widzę, by mieli nas w dupie, produkt wydają też międzynarodowy, a nie tylko polski, więc nie czuję się specjalnie olany. Poza tym co innego pracownik gamestopu, a co innego szary Kowalski, który sobie zamówił kolekcjonerkę.
A wrzucaj pre-order do kosza, mam nadzieję, że kolekcjonerski, może się wtedy załapię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować